Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיבור מצלמת דרך ב CHR

electro78
שימו לב! השרשור הזה בן 1663 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איך אמורים לחבר מצלמת דרך ברכב הזה בלי לפרק חצי רכב?

חיבור מצית יש רק אחד והוא בתא בין המושבים. חיבור USB יש מקדימה אבל אם רוצים לשמוע מוסיקה ממנו אז אי אפשר מצלמת דרך

אני אמור לפרק חצי רכב , להתחבר למערכת חשמל שלו רק כדי לחבר מצלמת דרך? מה עושים אם אני רוצה גם מצלמת דרך אחורית ( מצלמה עם 2 עדשות לא ממש עושות את העבודה כמו שצריך. מעדיף 2 מצלמות נפרדות )

ברכב הקודם היו לי פתחי מצית גם מקדימה וגם מאחורה ככה שהיה מקור חשמל נוח

מה עושים עכשיו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזור גיאוגרפי? לא נשלח אותך לבאר שבע אם אתה גר במטולה.

מעבר לזה, הפתרון הכי פשוט, זול ו"ראש קטן" הוא לקנות מפצל שקע מצית (יש של 2, 3, 4 שקעים).

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזור גיאוגרפי? לא נשלח אותך לבאר שבע אם אתה גר במטולה.

מעבר לזה, הפתרון הכי פשוט, זול ו"ראש קטן" הוא לקנות מפצל שקע מצית (יש של 2, 3, 4 שקעים).

אזור המרכז.

שקע מצית יש אבל הוא בתוך התא שבין המושבים ולהשאיר אותו פתוח בשביל לחבר מצלמות זה לא ראלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לרכוש קיט שמתחבר לתיבת הפיוזים של הרכב, אני הזמנתי אחד מאמאזון תמורת 15$.

בגדול זה פשוט הרבה יותר משזה עשוי להראות, הקיט מגיע עם כמה גדלי פיוזים שונים ככה שבוודאות יהיה בקיט את הפיוס הנכון עבורך, ולא נדרשת שום הלחמה או משהו בסגנון כדי לחבר את זה.

בנוסף יש בקיט רכיב שמזהה ירידת מתח של המצבר ובמצב כזה מכבה את המצלמה - שימושי אם אתה מעוניין במצב חנייה.

במידה ותיבת הפיוזים ברכב שלך נמצאת ליד הדלת של הנהג או הנוסע זה מאוד פשוט לחבר את הקיט ולהשחיל אותו או בתוך קורה A (נדרש פירוק קל) או בתוך הגומי של הדלת ולמעלה לכיוון החלון.

בנוגע למצלמה אחורית אין לי נסיון אז אני לא יודע להגיד... מאמין שאפשר לסדר פתרון דומה עם קיט בעל כבל ארוך במיוחד.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצות למישהו טוב שלא יהרוס את המערכת חשמל?

אני עשיתי אצל בני, זה אזור יד אליהו תל אביב

מחל 36 תל אביב

050-808-7049

התקנתי Viofo עם שתי מצלמות, אבל מצלמות הבאתי, לא יודע מה יש אצלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מכוער!!

מחברים למערכת חשמל.

אני קניתי קיט של Viofo שמחבר קבוע גם בזמן חניה, ומתנתק אם מתח מצבר נופל מתחת ל-12.2V (ניתן לקנפג)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1663 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...