Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בבקשה דעתכם לרכש דירה/בית במבשרת החדשה של "אזורים"

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 1664 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכוונה לרכש לצורך השקעה עתידית.

מישהו גר באזור? שמע ממישהו שקנה? יודע?

האם נכון יהיה לקבוע שמבשרת היא ישוב איכותי ואילו האזור הדרומי, מעבר לכביש - פחות?

האם הדרומי הוא עדיין "מבשרת" לכל ענין או שיש לישוב שם אחר?

האם תחת עירית י-ם? מועצה אזורית? מיהי המוניציפלית שם?

ראיתי שבונים שם את ה"חדשה" ואשמח לכל מידע.

תודה וחג שמח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון מהמיקום במפה אז מדובר בשכונה חדשה של מבשרת שנבנית מדרום לקאסטל, בדרך לסטף.

מדובר בבניה מסיבית וצפופה ששונה מאוד משאר הבניה בישוב. להערכתי יהיו באזור בעיות תנועה כבדות בסיום הבניה.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אולי חשב שזה מחיר למשתכן.

למבשרת יש מועצה, היא לא תחת ירושלים. השכונה שייכת למבשרת (לשאלתך). מכיוון שהשכונה נושקת לכביש 1,

הייתי בודק מה רמת הרעש שם.

אישית, לא התחברתי כל-כך לשכונה הזו, נראה שהיא צפופה מאוד.

עריכה אחרונה על ידי Shmulik_Miata

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

... מכיוון שהשכונה נושקת לכביש 1,

הייתי בודק מה רמת הרעש שם.

אישית, לא התחברתי כל-כך לשכונה הזו, נראה שהיא צפופה מאוד.

היא דווקא לא ממש נושקת לכביש מס' 1. היא נמצאת ביציאה ממבשרת לכיוון דרום (לכיוון הסטף/עין כרם).

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השימוש בשם ״מבשרת החדשה״ הוא בגדר הטעייה.

מבשרת החדשה זאת מעין מובלעת בין הקסטל לעין חמד.

מה שאזורים בונה זה אכן בכיוון הסטף, מול המחצבה, או בקיצור, מעוז כורדיסטן... זאת אומרת, ציון.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא דווקא לא ממש נושקת לכביש מס' 1. היא נמצאת ביציאה ממבשרת לכיוון דרום (לכיוון הסטף/עין כרם).

אז יכול להיות שטעיתי.

אז איך קוראים לשכונה החדשה שנושקת לכביש 1?

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבו כבר, 'מבשרת ציון' הוא שמה של המועצה המקומית.

היא מורכבת ממבשרת ירושלים שנמצאת מצפון למחלף הראל ומעוז ציון שנמצאת מדרום למחלף.

עד כאן על הנייר. בפועל נוהגים לכנות את החלק הצפוני 'מבשרת ציון' (או פשוט 'מבשרת') ואת החלק הדרומי 'הקסטל'.

השכונה החדשה ממוקמת בחלק הדרומי ביותר של הקסטל והיא הנקודה הרחוקה ביותר בקסטל מכביש 1.

אני לא יודע מה המצב באמת בימינו, אבל היסטורית מבשרת נחשבת אזור טוב יותר ובעל דירוג סוציו-אקונומי גבוה יותר ביחס לקסטל.

בזמנו היתה בכניסה לקסטל כיכר שגרמה לפקקים נוראים בשעות העומס. הכיכר הפכה לצומת מרומזר והכביש הורחב בכיוון השכונה החדשה וכיום המצב הרבה יותר טוב. מה יהיה כאשר השכונה החדשה תאוכלס? כנראה שהפקקים יחזרו ובגדול.

Ford Fiesta Ambiente 2012

Ford Focus Active Tourer  2020

Magenta Workshop

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכיכר אכן הפכה למרומזרת אבל עדיין המצב עדיין פקוק עקב נתיב יחיד לכל כיוון, ובמקומות שבהם כן הצליחו להרחיב ל-2 נתיבים, המקומיים חוגגים עם חניות כפולות למיניהן. אולי עם סיום הברדק של העבודות שם זה ישתפר.

אבל בתכל'ס, לא כזה נורא, ועם השלמת המנהרות היציאה והכניסה ממבשרת/קסטל היא נטולת לחץ לחלוטין, עם נתיבי האצה ארוכים להפליא.

לשמוליק - השכונה החדשה הנושקת לכביש מס' 1 נקראת.... מבשרת החדשה. מבולבל? אתה לא לבד.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...