Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה ניתן לעשות כאשר שרטו לי את הרכב, לא השאירו פרטים, אך אני יודע מי זה.

ארטיוםצ
שימו לב! השרשור הזה בן 1666 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

שמתי לב היום לשריטה מעל הגלגל האחורי.

האוטו שלי צבע אפור, ועל השריטה יש צבע אדום.

מותקנת אצלי גם מצלמת חניה, אך הזווית לא מאפשרת לראות בדיוק מי זה. אבל יש לי צילום מדפיקה בחניה ורק רואים קצת בן אדם שעובר.

החלטתי לבדוק אם יש בחניה רכב אדום ומצאתי. והגובה והצבעים תואמים, ויש לו על הקצה של הדלת את הצבע של האוטו שלי.

אני לא יודע אם כדאי לי להתעמת איתו מכיוון שהוא פשוט ינקה את הצבע שנשאר לו מהאוטו שלי ואז לא ישארו חי הוכחות.

ומצד שני אני לא בטוח מה אני יכול לעשות בעניין.. אני אצרף תמונות שתראו על מה מדובר ומודה לכם על העזרה מראש! תודה !

20190930_140324.jpg

20190930_140335.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך פוליש ווקס יטשטשו את המעיכה?

ארטיום, נניח ותתעמת איתו, מה תרצה להשיג? פיצוי כספי? תיקון? הרי לא תלך לצביעה של אזור שלם בגלל מעיכה קטנה (ומעיקה) ככל שתהיה.

אין מה לוותר לאנשים כאלה שמזלזלים ברכוש של אחרים. לא הכל חייב להגמר בעימות. בהחלט הייתי מתעקש על תשלום עבור דיטיילינג ו-PDR באזור הפגיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שם מעיכה? וואלה לא זיהיתי. הייתי בטוח שזה צל או השתקפות.

בכל אופן, תיישם פוליש בהמשך בשביל להוריד לפחות את שאריות הצבע האדום.

וכמו שרועי הצפע אמר, תוכל לדבר עם השכן ברוח טובה.

במקרה הגרוע לא יצא מזה כלום, במקרה הטוב הוא ייקח אחריות ויפצה אותך בסכום שיספיק לתיקון PDR כמו שגולף הציע .

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא יודע בוודאות שזה הוא, רק אתה יכול להינזק מכך.

להגיד לך כן תלך תתעמת, זה כסף שלך, אין סיבה לתת לאנשים כאלה לברוח מעונש.

זה יפה, אבל לא מי שכותב נפגע. בסוף אתה תיפגע. אם זה לא הוא.

גם יחסי השכנות שלכם יהרסו, וגם אתה תרגיש מעפן. שסתם האשמת מישהו.

למרות שבמצב כזה תמיד מחפשים קורבן את מי להאשים.

אם אתה יודע במאה אחוז שזה הוא, זה משהו אחר. וגם אז אתה צריך להוכיח כי מה לעשות.

אם היה לו אופי היה דופק לך בדלת עולה לבית כותב פתק שם לך בשמשה. כנראה שהוא לא רוצה לקחת אחריות.

אני בספק אם פתאום הוא יקח אחריות כשתראה לו שתפסת אותו. ישר עובד מנגנון של נו תוכיח אולי זה בכלל לא אני.

תעדכן נראה מי צדק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, אני השכן עם האוטו האפור.

השאירו לי פתק שפגעת לי באוטו ואז הלכתי להסתכל ובאמת ראיתי שאצלך יש סימן אפור ואצלי סימן אדום.

הנה תראה את התמונות. מה אתה רוצה שנעשה עם זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלמד לבלוע וזהו.. יום אחרי שתתקן ישרטו במקום אחר. מה תעשה? תמשיך לבזבז את בזמן על זוטות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק.

לפני כמה זמן מישהו עשה לי נזק מעצבן בטמבון הקדמי וגם השאיר פתק. התקשרתי לומר לו כל הכבוד ותודה רבה, ולא לקחתי ממנו שקל.

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?677742-%D7%9E%D7%A1%D7%AA%D7%91%D7%A8-%D7%A9%D7%A2%D7%93%D7%99%D7%99%D7%9F-%D7%99%D7%A9-%D7%90%D7%A0%D7%A9%D7%99%D7%9D-%D7%94%D7%92%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%A2%D7%95%D7%9C%D7%9D

ותאמינו לי שאני פנאטי לגבי האוטו שלי ברמה לא בריאה..

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1666 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...