Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש מהחברה לא מניע (דגם לא ידוע)

dorit_d
שימו לב! השרשור הזה בן 1663 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חג שמח לכולם,

לפני פחות מחודשיים (בתחילת חודש אוגוסט 2019) נמסר לחזקתי רכב חדש, אותו קניתי בסוכנות של החברה.

חדש לגמרי מהחברה!!! ולא הרכבים שמוכרים במסגרת 0 ק"מ.

הרכב עבר בסה"כ 1,402 ק"מ.

אתמול (ערב ראש השנה) סובבתי את המפתח, והרכב לא הניע.

הרכב עמד סה"כ יום אחד בחנייה.

לא השארתי אורות דולקים או מזגן או כל דבר שיכול לרוקן את המצבר.

לא הופיעה נורת אזהרה לפני.

אציין פרט חשוב - כבר הוחלף מצבר אחד ברכב הזה - וזאת לפני שקיבלתי את הרכב לחזקתי. כמובן לא ידעתי על כך. כשאח שלי פתח לי מכסה מנוע, ראינו שחרוט על המצבר תאריך 7/2019, בעוד שהרכב הגיע לארץ בסוף 3/2019. כלומר, המצבר חדש יותר מהרכב, ועל כן ברור שכבר הוחלף מצבר אחד.

בקיצור, נהרס לי החג לגמרי!!! אני לא יכולה לנסוע לאן שהייתי אמורה לנסוע בחג ואני גם מבואסת, כי אני מבינה שאם מצבר שני מתקלקל ברכב חדש, כנראה יש בעיה ברכב. וכמובן, שלא קניתי רכב חדש כדי לבלות איתו במוסכים.

רציתי לשאול:

1) האם מותר להניע רכב חדש בעזרת כבלים - האם זה יכול לפגוע ברכב? והאם הנעה עצמית באמצעות כבלים יכולה לפגום באחריות?

2) מה יכולה להיות הבעיה?

3) האם יכול להיות שנמסר לי רכב פגום מהחברה? איך להתנהל מול החברה?

בתודה מראש,

ושנה טובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ראשית, חג שמח ושנה טובה.

נכון, זה מבאס אבל יש דברים גרועים יותר.

שזה לא יהרוס לך את שמחת החג.

לשאלתך:

1) כן. ניתן להניע רכב חדש באמצעות כבלים. רק לא להתבלבל בין ה + ל -. מי שיודע לעשות זאת אז זאת לא פעולה מסובכת.

2) ייתכן שישנה זליגה במערכת החשמל. כנראה לפני המסירה החליפו מצבר כי חשבו שהוא תקול אך כעת יותר סביר שישנה זליגת חשמל במערכת ולכן אחרי יותר מיום הרכב לא מניע.

יש לך אחריות ויפתרו את הבעיה. בשביל דברים כאלה יש אחריות. בכל רכב חדש יתכנו תקלות מרמת הצבע שאיננה משביתה נסיעה ועד רמת המנוע וגיר המצריכה גרירה.

לא נעים וזאת הסיבה שקונים רכב חדש כי לא רוצים לבלות במוסך אבל זה קורה בהרבה מאוד רכבים.

בדרך כלל תקלות של צריכת זרם נובעות מהתקנות מקומיות ( איתוראן, קודן, מולטימדיה, מרימי שמשות וכו').

הניעי את הרכב באמצעות כבלים והמשיכי את החג.

לאחר החג תגיעי למרכז שירות לתיקון התקלה.

שנה טובה וחג שמח.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חג שמח לכולם,

לפני פחות מחודשיים (בתחילת חודש אוגוסט 2019) נמסר לחזקתי רכב חדש, אותו קניתי בסוכנות של החברה.

חדש לגמרי מהחברה!!! ולא הרכבים שמוכרים במסגרת 0 ק"מ.

הרכב עבר בסה"כ 1,402 ק"מ.

אתמול (ערב ראש השנה) סובבתי את המפתח, והרכב לא הניע.

הרכב עמד סה"כ יום אחד בחנייה.

לא השארתי אורות דולקים או מזגן או כל דבר שיכול לרוקן את המצבר.

לא הופיעה נורת אזהרה לפני.

אציין פרט חשוב - כבר הוחלף מצבר אחד ברכב הזה - וזאת לפני שקיבלתי את הרכב לחזקתי. כמובן לא ידעתי על כך. כשאח שלי פתח לי מכסה מנוע, ראינו שחרוט על המצבר תאריך 7/2019, בעוד שהרכב הגיע לארץ בסוף 3/2019. כלומר, המצבר חדש יותר מהרכב, ועל כן ברור שכבר הוחלף מצבר אחד.

בקיצור, נהרס לי החג לגמרי!!! אני לא יכולה לנסוע לאן שהייתי אמורה לנסוע בחג ואני גם מבואסת, כי אני מבינה שאם מצבר שני מתקלקל ברכב חדש, כנראה יש בעיה ברכב. וכמובן, שלא קניתי רכב חדש כדי לבלות איתו במוסכים.

רציתי לשאול:

1) האם מותר להניע רכב חדש בעזרת כבלים - האם זה יכול לפגוע ברכב? והאם הנעה עצמית באמצעות כבלים יכולה לפגום באחריות?

2) מה יכולה להיות הבעיה?

3) האם יכול להיות שנמסר לי רכב פגום מהחברה? איך להתנהל מול החברה?

בתודה מראש,

ושנה טובה

בהחלט דבר שעלול לקרות בגלל התקנות מקומיות כגון: מערכת שמע, מוביילי, קודן, חיישני רוורס, איתוראן ועוד...אשר גורמות לריקון המצבר.

תצלמי את המצבר בכדי שנבין איזה מצבר הותקן לך ומהו תאריך ניפוק המצבר לסוכן המצברים או למוסך.

אפשר להניע את הרכב עם כבלים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו נראה לי משונה. לו אכן היה מדובר בזליגת זרם הנובעת מהתקנה מקומית כלשהיא - התופעה היתה אמורה להופיע כבר מזמן. לדברי בעלת הרכב, הרכב עבר 1402 ק"מ, שאותם היא עברה בלי ספק ביותר מאשר יום (ולילה) אחד והרכב הניע בסדר, כך שנראה לי שלו זאת היתה הבעיה, התופעה היתה מופיעה מוקדם יותר. גם העובדה שהוחלף מצבר עוד בטרם נמסר הרכב לרשותה, נותנת מקום להניח שהתקלה היתה קיימת כבר קודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים שהתקלה הייתה קיימת עוד לפני מסירת הרכב אבל נגרמה אחרי שהתקינו את כל ההתקנות המקומיות וכאשר באו למסור את הרכב והוא לא הניע אז החליפו מצבר כי חשבו שהוא תקול ( אופייני ברכבים שעמדו הרבה זמן בנמל באילת/אשדוד/ בונדד יבואן וכו').

אני משער שזאת הייתה הפעם הראשונה שהרכב חנה חניה ממושכת ועד כה הוא לא חנה ברציפות הרבה זמן.

סתם השערה, פותחת השרשור חוזרת מהעבודה אחרי הצהריים ומחנה את הרכב. ההנעה הבאה בבוקר למחרת. לא עברו אפילו 24 שעות ולכן לא הספיק להתרוקן.

הפעם הזאת הרכב חנה יום שלם ללא התנעה ולכן נגמר המצבר. השערה שלי, אבל מהניסיון המקצועי שלי זה המצב. פותחת השרשור יכולה לומר האם אני צודק או לא.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב שלום לכולם, הבעיה חזרה

הניעו לי את הרכב באמצעות כבלים, והשאירו את המנוע פתוח לכחצי שעה.

אחרי כ- 4 שעות אני באה לנסוע ברכב, ושוב הוא לא מניע.

היו פעמים שהרכב חנה אפילו קצת יותר מיומיים בלי לזוז (מחמישי בלילה ועד ראשון בבוקר), ולאחר מכן הוא הניע בלי בעיה.

כעת אפילו 4 שעות הוא לא החזיק :cry:

אני חושבת שההתקנות המקומיות נעשו לאחר שהזמנתי את הרכב, כי באופן כללי, אותו הדגם מגיע ללא מערכת מולטימדיה (גם לא בהתקנה מקומית), אבל במסגרת 'ימי מכירות מיוחדים', הובטח למי שקונה את הרכב, שתבוצע לו התקנה מקומית של מערכת מולטימדיה.

ברשותכם, לפחות בשלב זה, אני מעדיפה לא לנקוט בשם החברה, במיוחד לאור העובדה שטרם פניתי אליהם בנושא.

אודה לעזרתכם.

עריכה אחרונה על ידי dorit_d
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב חדש באחריות.

ייגמר החג ומוסך מורשה יבואן יצטרך לתקן את מה שגורם לבעיה.

אני לא שותף לדיעה שמקור התקלה בהתקנה מקומית, בגלל שהמצבר כבר הוחלף פעם אחת בחיים הקצרים של הרכב.

לדעתי, האלטרנטור תקול הוא זה שהורס מצברים בקצב מהיר.

תתעקשו במוסך שיבדקו טוב גם זליגה וגם טעינת המצבר.

לא נעים תקלה כזאת ברכב חדש, אבל לא צריך לצאת מפרופורציות - זה יכול לקרות , בשביל זה יש אחריות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב שלום לכולם, הבעיה חזרה

הניעו לי את הרכב באמצעות כבלים, והשאירו את המנוע פתוח לכחצי שעה.

אחרי כ- 4 שעות אני באה לנסוע ברכב, ושוב הוא לא מניע.

היו פעמים שהרכב חנה אפילו קצת יותר מיומיים בלי לזוז (מחמישי בלילה ועד ראשון בבוקר), ולאחר מכן הוא הניע בלי בעיה.

כעת אפילו 4 שעות הוא לא החזיק :cry:

אני חושבת שההתקנות המקומיות נעשו לאחר שהזמנתי את הרכב, כי באופן כללי, אותו הדגם מגיע ללא מערכת מולטימדיה (גם לא בהתקנה מקומית), אבל במסגרת 'ימי מכירות מיוחדים', הובטח למי שקונה את הרכב, שתבוצע לו התקנה מקומית של מערכת מולטימדיה.

ברשותכם, לפחות בשלב זה, אני מעדיפה לא לנקוט בשם החברה, במיוחד לאור העובדה שטרם פניתי אליהם בנושא.

אודה לעזרתכם.

ממליץ לך לפנות ליבואן רוב היבואנים מחזיקים מענה של 24/7 וכמו שאמרתי מיקודם יש כאלה שבגלל שהרכב חדש יוציאו לך מצבר זמני שתוכלי להתנייד באופן תקין ורק לאחר החג תיכנסי למוסך

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

רציתי לעדכן שהייתי היום במוסך והחליפו מצבר - מדובר במצבר השלישי שמותקן בחייו הקצרים של הרכב.

מערכת המולטימדיה גם לא עבדה, והפנו אותי למוסך אחר שאחראי על התקנות.

לא הצליחו לתקן את מערכת המולטימדיה ולכן החליטו להחליף. לאחר המתנה ארוכה (שאמרו לי שהיא נחוצה כדי לעשות "עדכוני תוכנה"), הודיעו לי שאצטרך לחכות עוד, כי הכפתור של הרדיו במערכת מולטימדיה החלופית ששמו לי שבור. שאלתי, איך ייתכן שבמערכת חדשה הכפתור שבור, ואז הטכנאי אמר שזו לא מערכת חדשה, אלא מערכת לאחר תיקון. מאוד כעסתי והתקשרתי למוסך שהפנה אותי אליהם. המנהל של ההתקנות הכחיש, אך לבסוף אמר לי שהעובד שלו טעה ולא ידע שמדובר ברכב חדש. אני מקווה שבסוף אכן התקינו לי מערכת מולטימדיה חדשה.

מפה לשם, כשהוציאו את מערכת המולטימדיה (ככל הנראה, עם סכין או מברג) עשו לי חתכים בולטים בפלסטיק שבפנים הרכב.

מי היה מאמין שאקנה רכב חדש וכבר בתחילת חייו אצטרך להפסיד יום עבודה, וזה עוד לא נגמר - אני לא מוותרת על החתכים שעשו בפלסטיק.

מקווה שלפחות לא אתקע פעם נוספת בגלל בעיית התנעה.

מה דעתכם?

תודה ולילה טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל זה נשמע לי ביזיון אחד גדול - נזקים, מערכת משומשת, בזבוז זמן.

לפחות בדקו את הטעינה? זליגה?

או סתם החליפו עוד מצבר, עד הפעם הבאה שגם הוא ייהרס?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, אין לי מושג מה בדקו. רק אמרו שהמצבר לא היה תקין והתקינו מצבר שנפ, תאריך 4/2019.

כשיצאתי ועשיתי רוורס, גיליתי שמצלמת הרוורס לא עובדת וניסיתי להדליק את הרדיו וגם הרדיו לא עבד.

חזרתי אליהם, ואז הם שלחו למוסך של ההתקנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1663 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...