Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש מהחברה לא מניע (דגם לא ידוע)

dorit_d
שימו לב! השרשור הזה בן 1662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה היה מצבר מקורי - כלומר, מצבר של יצרן הרכב (לא תוצרת הארץ) - אותו מצבר שהרכב היה אמור להגיע איתו לארץ.

אבל היה מוטבע עליו תאריך אחד - 19 07

אני לא מדברת על מדבקה, אלא על הטבעה.

במוסך הודו שהתאריך של המצבר הוא 7/2019, אבל אמרו שבארץ אין מצברים כאלה, ואם היו מתקינים מצבר חלופי לפני מסירת הרכב, היו מתקינים וולטה או שנפ, ולא מצבר מקורי. האמת, ההסבר קצת מוזר, שהרי למה שלא יהיו מצברים מקוריים של יצרן הרכב בארץ (הרי כל חלק אפשר להזמין מחו"ל)? וגם הייתי בטוחה שהמפעל שמייצר את המצבר מטביע את התאריך, ולא שמטביעים תאריך בארץ לפני שמוסרים את הרכב ללקוח.

אני מקווה שהתקנת חלק הפלסטיק החלופי תעבור בשלום, כי הבנתי שצריך לפרק את הדשבורד - מצד אחד הפירוק של הדשבורד קצת מלחיץ אותי , אך מצד שני גם מפריע לי מאוד החורים שמוסך ההתקנות עשה בחלק הזה.

אם זה היה רכב שלי, רק שלא יפרקו את הדשבורד בשביל עניין קוסמטי פעוט, תודה רבה!

למרות שזה לא נראה לי הגיוני, שבהתקנה מסויימת מפרקים את הדש לטובת העניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היי, הם לא פירקו את הדשבורד בשביל החלפת מערכת המולטימדיה, אלא אולי ניסו להוציא את הפלסטיק השחור שסביב מערכת המולטימדיה עם מברג או סכין, ותוך כדי פגעו בפלסטיק הצבעוני של הרכב עצמו. יש אזורים שירד הצבע ויש אפילו אזורים דוקרים. זה ממש מפריע לי.

כדי להחליף את הפלסטיק הצבעוני של הרכב, אני חושבת (אם כי לא בטוחה) שיש לפרק את הדשבורד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם צריך לפרק דשבורד בשביל זה, כדאי שיהיה מישהו מאוד מיומן ומנוסה מטעם החברה שיעשה זאת, אחרת עלולות לצוץ בעיות אחרות שלא הכל יחזור למקומו / ו/או בשלום ושהנזק יהיה גדול מהתועלת של הח' הפלסטיק החיצוני הפגוע.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד פות"ש שנעזר בידע שיש פה ולא נותן שום דבר בתמורה.

אולי מעניין לדעת איזה רכב חדש לא מניע, באיזה מקום נוגעים במצברים ברכבים חדשים ומי המתקין שבגללו צריך לפרק דשבורדים.

תודה רבה לך באמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם זה באמת חשוב מי היבואן ומי המתקין המקומי?

יש הרבה יבואנים שמשתמשים בשירותים של חברת התקנה מקומיות גדולות.

2 רכבים חדשים שרכשתי:

טויוטה - גיל קאר

שברולט - אדי מערכות

הסיפור פה מאוד מזכיר לי את אופן הטיפול של טויוטה דווקא - הייתה בעיה בקודן, הבאתי את הרכב למרכז שירות שממנו רכשתי את הרכב.

הם פירקו את הקודן לבדוק האם זה הוא שעושה את הבעיות ולא משהו אחר ברכב,

ואז הציעו לי להשאיר את הרכב והם יטפלו מול גיל קאר .. או שאני אקח את הרכב לגיר קאר,

יועץ השירות טען שחבל , אני יכול לקחת את הרכב והם (גיל קאר בתל אביב) יטפלו בזה עוד היום.

אני השארתי למרכז השירות את הרכב, חזרתי במונית ולמחרת חבר הקפיץ אותי לאסוף את הרכב.

לאורך כל הדרך המרכז שירות נתן לי הרגשה שהכל מכוסה באחריות, הם לא ניסו להתחמק מכלום.

גם פה.. יש לנו רכב שנגמר לו המצבר תוך חודשיים, טוב קורה , יש עוד כמה שנים אחריות ,

כרגע אין הרבה מה לעשות אלא אם כן בחודשיים הבאים שוב יגמר המצבר.

יש יבואן שלוקח אחריות מלאה על הכל, כולל פשלות של מרכז ההתקנות ולא מטרטר את הלקוח למרכז ההתקנות שהם יפתרו לו את הבעיה.

ויש מרכז התקנות מקומי שפישל.. טוב את זה כולנו ידענו שמרכזי ההתקנות המקומיים כל הזמן מפשלים.

אז באמת? מה חשוב מי היבואן ומי מרכז ההתקנות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד פות"ש שנעזר בידע שיש פה ולא נותן שום דבר בתמורה.

אולי מעניין לדעת איזה רכב חדש לא מניע, באיזה מקום נוגעים במצברים ברכבים חדשים ומי המתקין שבגללו צריך לפרק דשבורדים.

תודה רבה לך באמת.

זה סרט מתח. רק לקראת הסוף תדע.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי בשכלי הקטן מה הקטע של להסתיר את שם היבואן/רכב. פגיעה באגו שקנית יצרן שהמותג שלו "נטול תקלות"?

פחד מתביעות משפטיות? אולי הסיפור חלקי ולא מלא?. לא ברור.

אז לקראת יום הכיפורים הבא עלינו לטובה,

אל נורא עלילה, אל נורא עלילה, המצא לנו מחילה, בשעת הנעילה!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם זה באמת חשוב מי היבואן ומי המתקין המקומי?

יש הרבה יבואנים שמשתמשים בשירותים של חברת התקנה מקומיות גדולות.

2 רכבים חדשים שרכשתי:

טויוטה - גיל קאר

שברולט - אדי מערכות

הסיפור פה מאוד מזכיר לי את אופן הטיפול של טויוטה דווקא - הייתה בעיה בקודן, הבאתי את הרכב למרכז שירות שממנו רכשתי את הרכב.

הם פירקו את הקודן לבדוק האם זה הוא שעושה את הבעיות ולא משהו אחר ברכב,

ואז הציעו לי להשאיר את הרכב והם יטפלו מול גיל קאר .. או שאני אקח את הרכב לגיר קאר,

יועץ השירות טען שחבל , אני יכול לקחת את הרכב והם (גיל קאר בתל אביב) יטפלו בזה עוד היום.

אני השארתי למרכז השירות את הרכב, חזרתי במונית ולמחרת חבר הקפיץ אותי לאסוף את הרכב.

לאורך כל הדרך המרכז שירות נתן לי הרגשה שהכל מכוסה באחריות, הם לא ניסו להתחמק מכלום.

גם פה.. יש לנו רכב שנגמר לו המצבר תוך חודשיים, טוב קורה , יש עוד כמה שנים אחריות ,

כרגע אין הרבה מה לעשות אלא אם כן בחודשיים הבאים שוב יגמר המצבר.

יש יבואן שלוקח אחריות מלאה על הכל, כולל פשלות של מרכז ההתקנות ולא מטרטר את הלקוח למרכז ההתקנות שהם יפתרו לו את הבעיה.

ויש מרכז התקנות מקומי שפישל.. טוב את זה כולנו ידענו שמרכזי ההתקנות המקומיים כל הזמן מפשלים.

זאת לא הייתה הכוונה של outnex.

כוונתו הייתה, ובמידה רבה של צדק, שכולם מנסים לעזור לפות"ש ובמקום לתת משהו לפורום בתמורה ( מידע, תמונות, פידבק חיובי/שלילי על מרכז שירות או יבואן) אמרה תודה והלכה. אחרי כל העזרה אתה לא יודע איזה מרכז שירות שירותי זה, איזה חברת התקנות ביצעה את הנזק ( ולנסות להמנע או להזהר בעבודה מולה) ואפילו לא איזה רכב זה.

בסך הכל הפורום נועד לא רק לקבל עזרה ומידע אלא גם לתת.

אם זה לא יתקיים האנשים המקצועיים יעלמו ולא תהיה מטרה לפורום.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה עם המצבר? קורה. מערכת משומשת ברכב חדש? לא תקין בעליל. טרטורים שאם לא תתעקש לא תקבל עליהם פיצוי? לא תקין.

שריטות בפלסטיקה מול הפנים שלך? לא תקין. פירוק דש בגלל זה שאלוהים יודע מה יהיה אחר כך? פיזדטס בכלל. הרכב כבר עכשיו עם בעיות חשמל.

הכי מצחיק שאם היא הייתה כותבת איזה יבואן זה הטיפול בה כנראה היה מהיר ומקצועי יותר.

כשאתה מסתיר את השם, אתה אולי חוסך שינוי בשירות הביזיוני הזה ואומר שזה תקין.

מאחל בהצלחה לגברת ושלא תראי עוד מוסך מבפנים או חס וחלילה "מרכז התקנות".

עריכה אחרונה על ידי outnex
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיבה לחשוב שהוא מפוברק, זה לא משיג שום מטרה כשהיא לא מציינת שמות אז מה בדיוק המטרה בלפברק פה?

היא גם השקיעה זמן בהודעות מפורטות שכתובות היטב, אין מצב שזה מפוברק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם, לא נעלמתי. פשוט חזרתי רק לפני דקות אחדות מהעבודה. אל תשכחו ששבוע שעבר פספסתי יום עבודה בגלל הרכב, ויש לי עבודה להשלים.

אז כך, לצערי, הכל אמיתי. הבעיות אמיתיות, ועוגמת הנפש שלי אמיתית לגמרי. שום דבר לא מפוברק.

אני גם די חדשה בפורום, אינני יודעת מדוע אתם חושבים שאני וותיקה, אבל אקח את זה כמחאה.

הצורך שלי בעזרה שלכם הוא אמיתי, ואני מודה לכם על כך.

אני לא חושבת שמתן שמו של היבואן ו/או של יצרן הרכב יסייע לכם. סה"כ מדובר במכונית שאמורה להיות אמינה מאוד, וביבואן בעל שם טוב ואמין, כך שכל עוד הוא לוקח אחריות על כל התקלות ו/או הנזקים, אין שום סיבה ששמו ייפגע.

לדעתי, התקרית העגומה עם מרכז ההתקנות נובעת מכך שראו בחורה צעירה מגיעה לבד. אתם גברים, כך שאין לכם מה לדאוג.

קניתי רכב חדש כדי להופיע במוסך פעם בשנה לטיפול שנתי קצר, ותאמינו לי שכואב לי הלב שאני מתעסקת עם תקלות ונזקים ברכב חדש, כמו שלא התעסקתי אפילו עם הרכב הקודם שלי, שהיה בן 16.

אז שוב תודה על כל העזרה, ואמשיך לעדכן כאשר יורכב חלק הפלסטיק החלופי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...