Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Fiat bravo & K14

iAlfaRace
שימו לב! השרשור הזה בן 1242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה אתם חושבים על פיאט בראבו עם טורבו k14 בחול זה ממש הולך יש מלא סרטונים ובארץ הכי רחוק שהגיעו זה עם td04

האם שווה לעשות פרוייקט כזה בארץ של K14 ? ההספקים שאשפר להגיע מאוד גבוהים סביבות ה270-300 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי להגיע להספקים האלה עם בראבו, תאלץ לפתוח מנוע ולחזק את המכלולים הפנימיים שלא יעמדו בעומס (בוכנות / טלטלים), מנוע TJET סגור לא יחזיק להרבה זמן הספק גבוה מ230-240 (TD04, או GARRET GT1446).

פרויקט שכולל בניה של המנוע על מנת להגיע להספקים שציינת יעלה כמו 2 בראבו נוספות, אם אתה ממש אוהב את הרכב ורוצה לשפר אותו אז הייתי ממליץ להשאר בטווח שציינתי, מעבר לזה הייתי מחליף רכב (האמת שגם בהספקים האלה כבר הייתי מחליף רכב).

אז לשאלתך, לדעתי, לא שווה לעשות פרוייקט כזה בארץ

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי להגיע להספקים האלה עם בראבו, תאלץ לפתוח מנוע ולחזק את המכלולים הפנימיים שלא יעמדו בעומס (בוכנות / טלטלים), מנוע TJET סגור לא יחזיק להרבה זמן הספק גבוה מ230-240 (TD04, או GARRET GT1446).

פרויקט שכולל בניה של המנוע על מנת להגיע להספקים שציינת יעלה כמו 2 בראבו נוספות, אם אתה ממש אוהב את הרכב ורוצה לשפר אותו אז הייתי ממליץ להשאר בטווח שציינתי, מעבר לזה הייתי מחליף רכב (האמת שגם בהספקים האלה כבר הייתי מחליף רכב).

אז לשאלתך, לדעתי, לא שווה לעשות פרוייקט כזה בארץ

אז אתה לא ממליץ גם על הtd04 לרכב הזה ? ולמה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה לא ממליץ גם על הtd04 לרכב הזה ? ולמה?

הייתה לי כזאת, שלי לא הייתה TD04 אבל הייתה משופרת להפליא, נהגתי גם על בראבו עם TD04 בפצאל.

לטעמי, הבראבו רכב נהדר, אבל עם פרויקט כזה הוא יהפוך לרכב לא נוח לדיילי, גם כי תמיד תצטרך לדאוג לדבר הבא שישתבש ואיך לסדר את זה הרי שום דבר כבר לא מקורי. בנוסף כדי להשתמש בכל הסוסים האלה כמו שצריך תהיה חייב לשדרג מתלים, ברקסים ולדאוג לצמיגים מאוד איכותיים תמיד - וזה עולה לא מעט, אחרת פשוט תפרפר בלי הפסקה כי הרכב לא נבנה מראש להספק כפול מזה שהוא יצא מהיצרן, לא תוכל לעצור כמו שצריך ותהנה מזוויות גלגול מטורפות כשתנסה לפנות מהר עם כל הסוסים.

בבראבו הייתי מסתפק בהחלפת הטורבו לאחד מהVL38/36 שמגיעים משודכים למנוע הזה יחד עם תוכנה ודאון פייפ - תגיע ל180-190 כ"ס שזה אחלה, ולא תצטרך להוציא הון תועפות.

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

תשפר את האוטו לקיט של TD04 וזה יהיה לך מעל ומעבר .

יש כמה שאני מכיר ששיפרו את הקיט הנל ולא שדרגו בולמים או בלמים כי לא מעניין אותם מסלול,

אז כן זה גם אפשרי ליותר הספק לנסיעה יום יומית.

אני לדוגמא בניתי את האוטו למסלול אז שיפרתי את כל המכלולים מסביב ורק בסוף הוספתי את הטידי04.

עלויות לפרוייקט טורבו כזה באיזור ה10 אלף שח , קח בחשבון..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח תקציב הייתי עושה את זה כבר ולא הייתי מביא בראבו מלכתחילה..:?

למה כמה אתה חושב שיעלה לך להביא את הבראבו שלך ל250 כ"ס?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
הייתה לי כזאת, שלי לא הייתה TD04 אבל הייתה משופרת להפליא, נהגתי גם על בראבו עם TD04 בפצאל.

לטעמי, הבראבו רכב נהדר, אבל עם פרויקט כזה הוא יהפוך לרכב לא נוח לדיילי, גם כי תמיד תצטרך לדאוג לדבר הבא שישתבש ואיך לסדר את זה הרי שום דבר כבר לא מקורי. בנוסף כדי להשתמש בכל הסוסים האלה כמו שצריך תהיה חייב לשדרג מתלים, ברקסים ולדאוג לצמיגים מאוד איכותיים תמיד - וזה עולה לא מעט, אחרת פשוט תפרפר בלי הפסקה כי הרכב לא נבנה מראש להספק כפול מזה שהוא יצא מהיצרן, לא תוכל לעצור כמו שצריך ותהנה מזוויות גלגול מטורפות כשתנסה לפנות מהר עם כל הסוסים.

בבראבו הייתי מסתפק בהחלפת הטורבו לאחד מהVL38/36 שמגיעים משודכים למנוע הזה יחד עם תוכנה ודאון פייפ - תגיע ל180-190 כ"ס שזה אחלה, ולא תצטרך להוציא הון תועפות.

אני כרגע נוסע על בראבו עם מנוע של מיטו 155 ו vl36 עם תכונה ודאון פייפ עומדת סביבות ה200כוח

אבל עדיין רגוע לי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...
בתאריך 26.12.2019 בשעה 18:25, iAlfaRace כתב:

אני כרגע נוסע על בראבו עם מנוע של מיטו 155 ו vl36 עם תכונה ודאון פייפ עומדת סביבות ה200כוח

אבל עדיין רגוע לי..

איך עכשיו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...