Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

5 ימים עם הבת זוג בדצמבר, מדריד Vs פראג.

GABIUBOGI
שימו לב! השרשור הזה בן 1669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן.

אשמח לשמוע את דעתכם, רוצים לטוס בחופשת חנוכה , חמישי עד שני לפראג.

המחיר קורץ, אנחנו זוג יחסית טרי אז פראג נראה לי יעד קלאסי עבורנו.

לא מחפשים משהו מיוחד, בעיקר לטייל,לראות,לאכול.

הפחד הגדול הוא קור מטורף מידי, כאילו אני משרת ביחידה שבורכה בשלג וטמפ' קרובות ל 0 רוב לילות החורף.

חברה שלי גם לא רגישה במיוחד לקור, השאלה היא כמה קור יכול לפגוע בטיב הטיול. טיילתי כבר בקרוב ל15 מדינות באירופה אבל תמיד בקיץ, אולי היה במצב הכי נורא 10- 15 מעלות והיה תענוג.

החלופה היא מדריד שפשוט משכה את העין, המחירים גם בסדר גמור והטמפ' גבוהה יותר.

ההבדל במחירים הוא נגיד 1200 ש''ח טיסה לפראג, 1600 למדריד. מלונות בטח גם הפרש כזה.

אנחנו מתעקשים על טיסות בשעות טובות ועם מזוודות , מלון אקח דרך בוקינג.

אשמח לשמוע על דעתכם ואולי כל חלופות נוספות, פתוח לרעיונות.

המצב האידיאלי הוא לשלם על טיסה ומלון עד 2000₪ לאדם, אין בעיה מיוחדת לחרוג לכיוון 2200-2500₪ לאדם.

תודה.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שביקר מס׳ פעמים במדריד, מאוד אהבתי את העיר והתחברתי אליה.

יש בה הכל- קניות (במיוחד באזור הגראן ווייה), אתרים הסטוריים, בילויים וחיי חברה.

אהבתי מאוד את החיות של העיר כמעט בכל שעות היממה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין שתי הערים אישית אהבתי יותר את מדריד. העניין הוא שאם נוסעים למדריד כדאי לצאת קצת מהעיר (ברכב או ברכבת) - למשל לטולדו ולסגוביה. לכן טיול של 4 ימים קצת קצר. הייתי מקדיש לעיר הזו ולסביבתה 7-10 ימים. לעומת זאת פראג תמלא לך את 3 הימים ולא תרגיש יותר מדי את קוצר הזמן.

אופציות אחרות לא יקרות הן אחת מערי מזרח אירופה או המדינות הבלטיות. חושב, למשל, על בודפשט, סופיה, בלגראד וריגה (שלמרות היותה צפונית מזג האויר בחנוכה לפני 3 שנים היה נפלא). בחלקן אפשר להסתפק ביומיים ועוד יום לצאת לטיול בערים שכנות ברכב או ברכבת. אני, למשל, שילבתי את ריגה עם וילנה לסיעה של 6 ימים בחנוכה. העניין הוא שאיני יודע מה מצב הטיסות לערים אלה כיום.

עוד אופציה נחמדה לטיול קצר וקרוב היא אתונה. יש טיסות זולות מאד של אליטליה. אני טסתי לשם ביוני - אמנם בהזמנה ארוכה מראש, אבל כרטיס טיסה הלוך ושוב כולל מטען קבינה (אבל לא מטען בטן) עלה לי משהו כמו 102 אירו, והעיר עצמה לא יקרה והמרכז שלה קומפקטי, מה שמאפשר התניידות על בסיס זוג רגליים ופה ושם תחב"צ.

ועניין אחרון לגי חסכון - כיון שמדובר ב-3-4 ימים אפשר לחלוטין להסתפק בטרולי, מה שיחסוך לא מעט כסף, וגם זמן בנמלי התעופה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לשמוע על דעתכם ואולי כל חלופות נוספות, פתוח לרעיונות.

מבין שתי האופציות שהוצעו הייתי הולך על פראג, שלאדם הרוסי היא בעלת ערך מוסף של אוכל ואווירה מוכרים מהבית.

באופן כללי, הייתי בכלל הולך על קפריסין. לא הכל כלול ובטן-גב, אלא מלון פשוט וכמה טיולי כוכב במהלך 4-5 ימים שיאפשרו לכם לראות את כל האי. נכון לעכשיו אני מניח שיש שם פחות תיירים ומחירי סוף עונה, וכשנוסעים בצד המערבי אפילו קולטים את גלגל"צ ברדיו. בזמנו עשיתי משהו דומה כשהייתי שם בטיול עבודה וזה היה אחלה דרך לבלות כמה ימים בתקציב מינימלי. גם הזדמנות טובה לתרגל את הנהיגה בצד השני של הכביש, מה שעשוי להיות שימושי מתישהו. ואם לא הולך טוב אז זה כולה 40 דקות טיסה עד הבית, יותר פשוט מלחזור מפראג. נראה לי שאפילו יש טיסות ישירות מ\אל חיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיסות מחיפה, אם יש, זה רק בקיץ. בכלל, השנה כמעט לא היתה פעילות בינלאומית מחיפה.

מכל מקום - לגבי קפריסין, כמולגבי איי יוון, צריך לבדוק מה פעיל בדצמבר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פראג יופי של יעד, הייתי שם פעמיים בשנתיים האחרונות ומאוד נהניתי. לדעתי מתאים מאוד לזוג.

במדריד לא הייתי כך שלא אוכל להשוות בין פראג למדריד.

אני שמעתי הרבה דעות על כך שלפראג מספיקים 3 ימים, בפעם הראשונה אכן ביקרתי 3 ימים בעיר, לא מיציתי ולכן חזרתי שוב.

בסך הכול פראג סבירה מבחינת מחירים (לא הכי זולה באירופה, אבל גם לא מהיקרות באירופה), יש מה לראות ומה לעשות, תחבורה ציבורית טובה (לא ברמה של וינה או ברלין, אבל בסדר גמור), רק אני לא יודע מה להגיד לך לגביי מזג האוויר בתקופה הזאת.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...