Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קורס נהיגה מתקדמת

petrolhead-18
שימו לב! השרשור הזה בן 1620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

אני מחפש קורס נהיגה מתקדמת-חשוב לי להבהיר שאני לא נהג חדש אבל אחרי לא מעט שנים של נהיגה אני בטוח שהשתרשו אצלי הרגלי נהיגה לא נכונים. אני מחפש קורס נהיגה מתקדמת ולא נהיגה ספורטיבית (זה יבוא בהמשך :))

אחרי חפירה בפורום ראיתי לא מעט פוסטים ישנים-אשמח לשמוע אם יש למישהו המלצות לקורס שהוא עשה בזמן האחרון. החברות המומלצות שראיתי הן: אלטרנטיבי, דרייב ארט, לאון דרייב, דרייב לוג'יק (שמתי עין על הקורס שלהם APEX2).

מנסיונכם-באיזה קורס מקבלים את התמורה הרבה ביותר-הן מבחינת תכנים, יחס אישי, זמן, מחיר..

תודה רבה

חג שמח ושנה טובה לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מצטרף להמלצות על אביאל מדרייבלוג'יק מניסיון אישי, אמנם קורס לא בסיסי אבל הגישה והידע ובעיקר ההתאמה לרמת המודרך ברמה גבוהה.

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנתיים כששקלתי לעשות המחיר היה באיזור ה800 שקל ליום על הרכב שלך.

במקום אחר הוצע לי קורס של יומיים באיזור ה1500.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול למצוא פרטים באתר שלהם:

https://www.drivelogic.co.il/

או להתקשר אליהם ולשאול, הם אחלה ח'ברה. מאוד מאוד שירותיים.

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש כאן הרבה שיכולים לעזור לך בהשוואה בין הקורסים השונים. לפחות ממה שאני מכיר הרוב "בוחרים" במדריך אחד ואיתו ממשיכים בסדרת שיעורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש כאן הרבה שיכולים לעזור לך בהשוואה בין הקורסים השונים. לפחות ממה שאני מכיר הרוב "בוחרים" במדריך אחד ואיתו ממשיכים בסדרת שיעורים.

אני עברתי כמה וכמה הדרכות. המדריך שהשאיר עלי רושם הכי טוב הוא אביאל וגם הפכנו לחברים עם השנים. מומלץ בחום. יש לו גם אינסוף קבלות בתום ההדרכה בארץ ובעולם, גם יחסי אנוש והבנת לקוח מעולה וגם קבלות על המסלול כנהג מרוצים עם לא מעט גביעים.

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עברתי כמה וכמה הדרכות. המדריך שהשאיר עלי רושם הכי טוב הוא אביאל וגם הפכנו לחברים עם השנים. מומלץ בחום. יש לו גם אינסוף קבלות בתום ההדרכה בארץ ובעולם, גם יחסי אנוש והבנת לקוח מעולה וגם קבלות על המסלול כנהג מרוצים עם לא מעט גביעים.

אני התחלתי ישר עם אביאל, כנראה שזו הסיבה שלא ראיתי צורך לחפש מדריכים נוספים :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

שלום לכולם וחג שמח!

אני מחייה את הפוסט עם שאלה קטנה :)

מי שעשה קורס אצל אביאל ו/או אלטרנטיבי-האם שווה להוסיף את האקסטרה כסף בשביל אביאל? קורס בסיסי אצלו עולה בסביבות 1200 שח ל3-4 שעות, בעוד שבאלטרנטיבי קורס של זמן כפול עולה 900 שח...

תודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

6-8 שעות של קורס? ועוד ב-900₪? זה מחיר הפסד.

מה מקבלים תמורת זה, מה סדר היום?

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...