Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Daihatsu Terios 1.5 - הרבה שאלות.. !

AvStyle
שימו לב! השרשור הזה בן 1642 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב שבבעלותי : Daihatsu Terios

נפח : 1495

שנה : 2009

שאלות :

1. איך לבדוק איזה דגם הרכב ? הבנתי יש כל מיני סוגים..

2. איזה מים מומלצים \ הכי טובים לרכב הזה ספציפית ?

3. הסבר איך מחליפים מים לבד (כל העניין של ניקוי רדיאטור)

4. איזה סליל הצתה (Ignition Coil) אני צריך במדוייק לרכב שלי ? (אני רוצה להזמין מחו"ל אבל יש כל מיני.. ואני רוצה שזה יהיה משהו איכותי)

5. איזה עוד חלקים מומלץ להזמין בנוסף ל " סליל הצתה" (אם אני כבר מחליף..) ?

6. החלפת צבע הרכב ---> מה צריך לעשות כדי להחליף והאם מותר לי לשים מדבקות וכאלה על הרכב ?

7. הטמבון ברכב מפלסטיק מה שאני רוצה לעשות שכל חלק פלסטיק באותו יהיה ממתכת, מה לעשות איך לעשות את זה ? האם זה חוקי בכלל ?

8. האם הצריכה של הדלק אצלו נחשבת גבוהה לרכב שהוא 4X4 ?

9. האם מותר לי לעשות ניקוי פנימי עם מים כמובן איפה שהמנוע, מצבר בקיצור מתחת למכסה מנוע ? (יש שם כבלים כן..)

10. אני רוצה להחליף כבלים בכל הרכב שיהיה חדש ואיכותי זה רלוונטי לאוטו או שזה סתם מיותר ובלי הגיון ?

11. ניקוי גלגלים זה מומלץ לרכבים ? כל השחור שיש עליהם וכאלה.. || בנוסף ניקוי הלמטה של הרכב זה חיוני ?

12 א. אפשרי להוסיף הילוך נוסף לרכב או משהו בסגנון ?

12 ב. אני שואל מהסיבה שאחרי אזור ה 100 קמ"ש +- הרכב לא מעביר הילוך והטורים רק עולים ועולים...

13. חפרתי לכם תודה שאתם עוזרים לי מספיק 12 שאלות !

זה מאוד חשוב לי !

זה הרכב הראשון שנהגתי עליו וזה גם הרכב שהכי אהבתי מכל הרכבים שנסעתי עליהם.

לכל שאלה שיש לכם ואתם מתקשים וצריכים עזרה אתם יכולים לפנות אלי

בלחיצה קלילה כאן תשלחו הודעה פרטית ואענה בשמחה רבה ^_^

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1642 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...