Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונית 7 מקומות

midgard
שימו לב! השרשור הזה בן 1658 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חי, אני כותב בפעם הראשונה בפורום. סוזוקי בלנו שלי שבק חיים אחרי 20 שנה!

עכשיו אני מחפש אוטו עם 7 מקומות יד 2. אין לי שום נסיון לכן הנני מבקש עזרתכם בנושא.

תודה מראש, מיכאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני כמה הילדים, מה התקציב, כמה נוסעים בשנה?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תקציבך דל ואין לך ילדים - תעשה לעצמך טובה ותרכוש רכב משפחתי רגיל, ב-30000 ש"ח תוכל לרכוש רכב 7 מקומות בן מעל 10 עם הוצאות מרובות בתחזוקה ותיקונים.

אם בכל זאת אתה מתעקש - לך על מאזדה 5.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין 30 ל-40 אפשר למצוא לודג'י בנזין שנסע הרבה (100+).

לשלילה הוא ידני, לא מאוד בטוח ונותן הרגשה של לואו קוסט. לחיוב, הוא יהיה חדש בהרבה מכל 7 מקומות אחר עם רמת אמינות סבירה (כלומר, לא c4 פיקאסו דור קודם / 5008 דור קודם) ועם צריכת דלק סבירה.

אופציה אחרת תהיה רנו גרנד סניק, הבנזין עם אמינות סבירה אבל צריכת דלק גבוהה והדיזל עם גיר רובוטי וכנראה נסועה די גבוהה התקציב הזה, אבל חסכוני יותר.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין 30 ל-40 אפשר למצוא לודג'י בנזין שנסע הרבה (100+).

לשלילה הוא ידני, לא מאוד בטוח ונותן הרגשה של לואו קוסט. לחיוב, הוא יהיה חדש בהרבה מכל 7 מקומות אחר עם רמת אמינות סבירה (כלומר, לא c4 פיקאסו דור קודם / 5008 דור קודם) ועם צריכת דלק סבירה.

אופציה אחרת תהיה רנו גרנד סניק, הבנזין עם אמינות סבירה אבל צריכת דלק גבוהה והדיזל עם גיר רובוטי וכנראה נסועה די גבוהה התקציב הזה, אבל חסכוני יותר.

גם אני מצאתי אצל קרסו גרנד סניק דיזל אבל המוסכניק שלי אמר שהצרפתיות לא אמינות בגלל הגיר. כדי להתקין גפ"מ למאזדה 5? (שעוד לא קניתי:lol:)

עריכה אחרונה על ידי midgard
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
גם אני מצאתי אצל קרסו גרנד סניק דיזל אבל המוסכניק שלי אמר שהצרפתיות לא אמינות בגלל הגיר.

המוסכניק שלך קצת עייף, כי משנתון מסויים [לכה"פ 2011] מנוע-גיר של ניסן קשקאי, וזה מוכיח את עצמו ככלי מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוסכניק שלך קצת עייף, כי משנתון מסויים [לכה"פ 2011] מנוע-גיר של ניסן קשקאי, וזה מוכיח את עצמו ככלי מעולה.

אין שום קשר בין הגרנד סניק דיזל לניסן קשקאי. (אבל אין מה לחשוש מהגיר הדו-מצמדי של רנו כל עוד לא מדובר בקילומטראז' מ-א-ד גבוה)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שבדגם הדיזל הגיר הוא רובוטי כפול מצמדי של אותו היצרן של הגירים בפוקוס 2011-2015, ולא רציף כמו בניסאן .

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום קשר בין הגרנד סניק דיזל לניסן קשקאי.

אאוצ', טעות שלי..

אגב, midgard מבחינת מרחב [פנים הרכב], גרנד סניק מנוצל ומרווח הרבה יותר ממזדה 5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1658 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...