Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פסי האטה - העירייה לא מעוניינת להתקין. מה עושים?

nikitales
שימו לב! השרשור הזה בן 1662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני גר בשכונה שעובר בה כביש דו סיטרי, כאשר בצד אחד יש פארק גדול ובצד האחר בית ספר. המון אנשים חוצים את הכביש הנ"ל, כולל קבוצות ילדים היוצאות לטיולים מהביה"ס. פניתי לעירייה מספר פעמים עם בקשה להתקין פסי האטה, מהסיבה שהרבה מהנהגים נוהגים במהירות מופרזת, אך העירייה לא מתייחסת ולא מגיבה לבקשות שלי ושל תושבים אחרים בשכונה.

מישהו יודע/יכול להמליץ למי כדאי לפנות ע"מ לקדם את העניין?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליד בתי ספר מקובל לשים פסי האטה, בכל אופן בעיר מגורי.

האם בית הספר שהזכרת באמת ליד?

אתה מזכיר לי את גיסתי שרוצה פסי האטה ברחוב שבו היא גרה, כנראה כל אחד ישמח שיהיה פסי האטה על יד ביתו כדי שילדיו יחצו ביתר ביטחון את הכביש, כנראה שלא כל אחד ישמח שבשאר העיר יהיו פסי האטה שיזעזעו את רכבו ואותו כל הזמן.

אז כאמור השאלה היא איפה בית הספר ביחס לכביש והאם חצייתו מובילה לבתי מגורי תלמידים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן שתי סוגיות נפרדות, אחת התעלמות העיריה מהפניות, השניה היא עצם הקמת פסי ההאטה.

להצבת פסים יש קריטריונים, ויתכן שהרחוב הנ״ל לא עונה עליהם.

אבל ראוי שהעיריה תשיב לפנית אזרחים.

אם זה מספיק חשוב לך, תחת חוק חופש המידע אפשר לחפור ולברר מהם הנחיות הצבת פסים והאם התנאים להקמתם קיימים ברחוב הנ״ל, ו/או להפוך שולחנות כדי לקבל תגובה מהעיריה (פניה לגורמים אחרים בעיריה, התייצבות אישית, עזרה של עו״ד וכו׳).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין מה נותנים פסי ההאטה האלו, מי שרוצה לנהוג מהר פשוט יאט לפני הפס ויאיץ אחרי הפס.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין מה נותנים פסי ההאטה האלו, מי שרוצה לנהוג מהר פשוט יאט לפני הפס ויאיץ אחרי הפס.

בגלל הסיבה הזו מתקינים תמיד מספר פסי האטה במרחקים כאלה שלא יתנו לנהג מספיק מרחק להאיץ..

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
שלום,

אני גר בשכונה שעובר בה כביש דו סיטרי, כאשר בצד אחד יש פארק גדול ובצד האחר בית ספר. המון אנשים חוצים את הכביש הנ"ל, כולל קבוצות ילדים היוצאות לטיולים מהביה"ס. פניתי לעירייה מספר פעמים עם בקשה להתקין פסי האטה, מהסיבה שהרבה מהנהגים נוהגים במהירות מופרזת, אך העירייה לא מתייחסת ולא מגיבה לבקשות שלי ושל תושבים אחרים בשכונה.

מישהו יודע/יכול להמליץ למי כדאי לפנות ע"מ לקדם את העניין?

תודה.

אתה כותב שפנית לעירייה. בעירייה עובדים מאות אנשים.

תפנה ספציפית למחלקת תנועה/תחבורה, לא למענה הטלפוני שבו לעיתים עובדים אנשים שלא ממש יודעים או שלא אכפת להם.

ברחוב שהעסק שלי נמצא בו יש בעיה קשה של תנועה וצפיפות ועם קצת עקשנות שלי, האחראי על התחבורה הגיע לסיור וכעת עושה על זה עבודה ומסקנות.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש לכם ועד שכונתי? בדרך כלל ועד השכונה מקושר למי שצריך בעיריה. כך הצלחנו לשנות בשכונה שגרנו בה כמה רחובות לחד סטריים ופתרנו בעיות צפיפות ותנועה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליד בתי ספר מקובל לשים פסי האטה, בכל אופן בעיר מגורי.

האם בית הספר שהזכרת באמת ליד?

אתה מזכיר לי את גיסתי שרוצה פסי האטה ברחוב שבו היא גרה, כנראה כל אחד ישמח שיהיה פסי האטה על יד ביתו כדי שילדיו יחצו ביתר ביטחון את הכביש, כנראה שלא כל אחד ישמח שבשאר העיר יהיו פסי האטה שיזעזעו את רכבו ואותו כל הזמן.

אז כאמור השאלה היא איפה בית הספר ביחס לכביש והאם חצייתו מובילה לבתי מגורי תלמידים.

תקרא שוב פעם את מה שכתבתי לגבי הרחוב ולגבי בית הספר - התשובה לשאלתך נמצאת שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא שוב פעם את מה שכתבתי לגבי הרחוב ולגבי בית הספר - התשובה לשאלתך נמצאת שם.

קראתי, האם אתה קראת מה שאני כתבתי?

כשיש בית ספר ליד נהוג לעשות פסי האטה בגלל תנועה רבה של ילדים צעירים, לכן תמוה שלא עושים פסי האטה.

יש אנשים שחושבים שאם יש בית ספר ברחוב המקביל אז גם אפשר לכתוב בצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם לפנות למקומון עם צילומי וידאו של מכוניות דוהרות, ולבקש מהם לפרסם ספירה לאחור עד התאונה הררובה.

אם יש קבוצת פייסבוק לעיר/ שכונה, אפשר להתחיל שם רולטה מי יהיה הנפגע הבא.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל, לא יוצקים פסי האטה על סמך בקשה של מספר קטן של תושבים.

המקובל הוא להחתים 90% מדיירי הרחוב או לפנות לועד השכונה אם קיים.

ולגשת פיזית למדור/מחלקת תחבורה/תנועה ולמסור את המסמך החתום.

אני רק אומר, עלות של כל פס האטה היא סביבות ה15K כאשר רק כ1000 ש"ח משם זה באמת העלות של האספלט. חצי מזה הולך לאוכלי חינם והחצי השני על "עבודה".

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...