Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חבר לא מבוקש בפייסבוק

sperial
שימו לב! השרשור הזה בן 1662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ארוע מוזר שקרה לי לפני כמה דקות: הסתכלתי על דף הפייסבוק שלי וראיתי סימול על ה"חברים". האתר הודיע לי שאושרה בקשת חברות שלי. העניין הוא שמדובר בבקשה שלא שלחתי, לאדם שאן לי מושג מיהו, וכאשר בדקתי ברשימת החברים לא מופיעה לגביו האופציה של unfriend.

האם מישהו נתקל בארוע דומה, או שיש לו פירוש?

עדכון: אחרי זמן מה אופציית ה-unfriend נפתחה והפעולה בוצעה. עדיין מוזר לי כיצד בוצע החיבור בלי שביקשתי.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרות אחת - באג.

אפשרות אחרת - אולי נלחץ בטלפון מתישהו בטעות. קרה לי פעם והספקתי ללחוץ ביטול לפני שהוא אישר :)

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו, מדובר באדם שאין לי מושג מיהו, ולא ראיתי את שמו בפעם האחרונה בה בדקתי את רשימת המבוקשים. אבל הכל יתכן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

אכן נראה שמדובר בבאג, קרה גם לי מספר פעמים בעבר. אבל שמע קטע יותר מעניין, לפני חודש מישהו הזמין 'בשמי' חופשה במלון הכל כלול בקפריסין, ואני קיבלתי את המייל שאומר שכרטיס האשראי שלו נדחה. לרגע חשבתי שזה נסיון פישינג, אבל ראיתי את ההזמנה גם בחשבון שלי באתר ואז חשבתי עד כמה דביל צריך להיות כדי לפרוץ לי את החשבון ולא להשתמש באחד מכרטיסי האשראי שכבר קיימים שם, או לפחות לשנות את הסיסמה כדי שלא אוכל להיכנס... בקיצור, פניתי למחלקת האבטחה שלהם והסתבר שאיזה דביל עשה הזמנה אבל נתן את כתובת המייל שלי בטעות, וכך היא הוזנה איכשהו אליי לחשבון. הכל בוטל בשלום, אבל די מפתיע שדברים כאלה בכלל אפשריים, ספיקינג אוף באגס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...