Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רגע לפני מכירתה - סיכום 8 חודשים עם גולף GTI החדשה

GuyHar
שימו לב! השרשור הזה בן 1619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הסופרב 1.4 היתה עם רצועת כח יחסית צרה ולא מתאימה ללחצנים. לדעתי ה 1.5 טיפל'ה יותר טובה אבל רחוקה מלהרשים. חייב תכנה רק בכדי להרחיב את רצועת הכח. במנוע ה 1.8 בזמנו -זה בדיוק מה שהשלים את החסר.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה יש תוכנה עם קופסה חיצונית?

חבר עם רכב דומה התקין תוכנה של אוטינגר (לצורך ההמחשה,מניח שיש אותה פרוצדורה גם בריבו\APR והשאר) בקופסה חיצונית,לפני נסיעה למוסך לטיפול (חדשה,אז במורשה) - ניתק אותה,ואין זכר במחשב שיש תוכנה.

כמובן עולה יותר מסתם התקנת תוכנה בכל סדנה,אבל כנראה ששווה.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שכיף לכם לצחוק עליי...

סבבה, מקבל באהבה.

אבל צוחק מי שצוחק אחרון, עכשיו נרוויח יפה, נחסוך והרכב הבא יהיה מפצלת ;)

צוחקים איתך, לא עליך. והרי אף אחד לא מכריח אותך לקחת רכב מהעבודה, זה בא לידי ביטוי בשכר כך או כך...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור ברור, הכל בחיוך.

ודאי שלא מחריכים ונכון שזה מתבטא בשכר אולם היעדר ירידת ערך, עלויות דלק, ביטוח ורישוי שווים יותר משווי השימוש.

אם היו מציעים לי איזה יפנומאטית כנראה שהייתי מוותר אבל סופרב מאובזרת זה לא רכב רע.

מה שכן אני רגיל שרק לי יש 300~ כ"ס, עכשיו גם אם תחבר את שלי ואת שלה ביחד, אני בקושי מגיע מגיע לזה :shock:

נראה איך תהיה ההתמודדות עם זה...

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...