Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רגע לפני מכירתה - סיכום 8 חודשים עם גולף GTI החדשה

GuyHar
שימו לב! השרשור הזה בן 1640 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

כאמור בחתימה, הגולף שלי עומדת כעת למכירה לאור קבלת רכב מהעבודה וזו ההזדמנות שלי לסכם את תקופתי הקצרה עם הרכב שהכי אהבתי עד כה (והיו לי הרבה).

אנסה לספר מעט על היכולות הדינמיות וכדומה אבל בינינו, מעולם לא ביקרתי איתה בנס הרים או סדום ערד ודומיהם כך שההתרשמות שלי היא לכל היותר מרמזור לרמזור :lol:

אני חושב שהסלוגן das auto של vw ממצה מאד את הגולף הזו.

מדובר במכונה נפלאה שמרגישה מאד מהוקצעת, כיאה לרכב שמיוצר כבר עשרות שנים ורק עובר מקצי שיפורים מדי דור.

איכות החומרים מצויינת, הנדסת האנוש נהדרת ובכלל תא הנוסעים הוא מקום מאד נעים לשהות בו.

מושבי העור מעולים ולמרות שהחימום שלהם די מיותר במדינה מדברית כמו שלנו, השליטה החשמלית מאפשרת מציאת תנוחה נוחה בקלות ותמיכת הגב מצוינת עם האפשרות לניפוח חשמלי של הכרית התחתונה.

רשימת האבזור תואמת את המחיר הגבוה וכוללת אין ספור פריטים שלא צריך לספר אודותיהם.

הפיצ'ר שאני הכי מתחבר אליו הינו כניסה והנעה ללא מפתח, מאחר ואני תמיד עם תיק (בשביל המחשב) המפתח תמיד נשאר בתיק. מאד נוח

האבזור הבטיחותי גם הוא ארוך, בלימה אוטונומית בכל מהירות, בקרת שיוט אדפטיבית כולל זחילה בפקקים, בקרת סטייה מנתיב כולל תיקון ועוד ועוד.

אורווה:

בעבור מי שעולה מרכב 'רגיל' אין כל ספק שמדובר ברכב חזק, אפילו חזק מאד אך בעבורי, כמי שהחליף קופרה עם צ'יפ אפשר להגיד שה-245 סוסים של הגולף מהירים אבל התחושה היא מאד שונה. הקופרה חזקה משמעותית, גם כסנדרט, זה ברור. אבל הנקודה הינה שהדבר מורגש גם בנסיעות יום יומיות/מנהלתיות.

הגולף הרבה יותר בוגרת, הכוח יותר לניארי ובאופן כללי התחושה היא של רכב חזק למבוגרים ולא רכב ספורט לצעירים.

ובכל זאת, הדפרנציאל מעולה, האחיזה מפגרת והיכולת לפתוח מצערת מלאה הרבה יותר מדי מוקדם בסיבוב לא מפחידה והמשיכה קדימה יוצאת מן הכלל.

גם הסאונד טוב. מאחר ואין בורר מצבי נהיגה, הדרך היחידה לשלוט בעוצמת הסאונד היא כמה כבדה רגל ימין.

במשיכה של הילוך לסל"ד גבוה הסאונד פחות בשרני מאשר בהורדת 2 הילוכים במכה וטיפוס מעלה לקצה הסקאלה במהירות אבל כאמור, באופן כללי, אין תלונות על האפסקט הזה.

כיס:

המחיר עם איתוראנים וכו' לא מבייש רכבים מסגמנטים הרבה יותר גבוהים אבל חוץ מזה, האחזקה לא בשמיים.

הביטוח (בהתחשב בהנחות המפליגות בימינו לקילומטראז' נמוך) ממש זול.

למרות שמחירו של ליטר אוקטן 98 גבוה מאד אפשר להגיד שצריכת הדלק לחלוטין שפויה ושוב, תלויה במשקל הרגל הימנית שלכם.

אגרת הרישוי לא זולה ולא נדרשתי עדיין לטיפול ראשון אבל זה לא בשמיים.

בקיצור, אני באופן אישי, נפרד ממנה בצער רב!

מקווה לחזור ביום מן הימים למכונית ספורטיבית, כנראה שכרגע פניי מועדות לכיון סופרב, פאסאט או מזדה 6.

יאללה אצל מי אני משאיר את כלתי?

שנה טובה!

גיא

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא, אין. על מכסה טנק הדלק רשום מפורשות 95.

אני בחרתי לפנק אותה ;)

כמדומני, המקיף 3800 והחובה 1200 או 1400

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צער גדול, אבל אם החלטת בכל אופן לקחת רכב מהעבודה הייתי לוקח את הסופרב החדשה :)

בהצלחה במכירה, בטוח שתימכר ממש מהר.

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

שלום לכולם וחג שמח!

מקפיץ חזרה את השרשור למען מי שלא הספיק לראות אותו טרם שהוסר לפני כשבועיים,

מסתבר שאסור לכתוב ביקורת אוהדת על רכב במהלך תהליך המכירה שלו והאמת קצת מחמיא לי שהמנהלים חושבים שלדעה שלי

יש מספיק השפעה כדי להטות מישהו לרכוש מכונית כזו או אחרת... :mm_blush:

וברצינות, ה-GTI נמכרה ואני עומד על דעתי שמדובר במכונית הטובה ביותר שהייתה לי ובאופן כללי, לעניות דעתי הצנועה, מכונית יוצאת מן הכלל באופן אבסלוטי.

חוות הדעת שלי בראשית השרשור

חג שמח!

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לגבי הביטוח :

מה הפרוצדורה שדרכה נרשמים למסלול ביטוחי כזה? ישנה התקנה כלשהי ברכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבנתי יש חברות שמבקשות משהו בסגנון אבל הרב לא.

כך גם בהראל.

צוין בפני שבמקרה של תאונה יבקשו לבדוק את הק"מ ובאם זה יהיה גבוה מהמקסימום אז אדרש לתשלום השתתפות עצמית בסך של 3500 שח, זה ה"עונש"...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקודה סופרב החדשה, מהעבודה...

הכי טוב אוטו מעבודה. לפחות הביאו לך את ה 4X4?

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1640 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...