Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו XV 2019 או קשקאי טקנה 2019

Idotamar
שימו לב! השרשור הזה בן 1671 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

אנחנו מחליפים רכב, היום אני נוהג על רכב שמאוד אהבתי אוקטביה 1.4 150 כוח סוס.

אנחנו חושבים על קרוסאובר-כאשר אנחנו מוגבלים מבחינת מידות הרכב לגדלים סביב רוחב 1.80 (קשקאי וXV מתאימים)

מה שחשוב לנו זה:

1. רכב חזק -אחרי שהתרגלתי לאוקטביה 1.4 חשוב לי מאוד רכב חזק (כ"ס ומומנט גבוהים שבאים לידי ביטוי בנהיגה)

2. אבזור ומראה פנים הרכב-לא אוהב שחור משעמם לכן סובארו special edition מתאים.

3. בטיחות

מתלבט בין:

א. סובארו קרוסטק XV special edition

ב. קשקאי טקנה

בסובארו מטריד אותי עוצמת המנוע וחווית הנהיגה...אשמח לדעות לגבי המשמעות של מנוע בוקסר ותיבה רציפה...עד כמה זה חזק? והאם זה בר השואה לאוקטביה 1.4- ומה עדיף?

תודה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שאתם מחפשים אחרי אוקטביה, קשקאי 1.3 טורבו בנזין תתאים יותר מבחינת הכוח ( ועדיין תרגישו קצת ירידה בתאוצה ).

סובארו עם מערכות בטיחות יותר מתקדמות ויכולת שטח יותר טובה.

אין תחליף לנסיעת מבחן בשני הרכבים.

יש עוד עשרות דברים קטנים שיכולים להשפיע לכאן או לכאן ( תנוחת ישיבה, נוחות המושב, שדה ראייה, עיצוב פנים + חומרים וכו.. ).

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שקראתי (ולא נהגתי) האוקטביה הנוכחית שלך היא מהרכבים היותר מהירים בקטגוריה ואילו הסובארו היא בדיוק הפוך.

מעבר למספרים של התאוצה אטמוספרי+רציף זה לא מתכון לתחושת זריזות כמו טורבו ו dsg

היות וציינת זאת כשיקול עקרי לדעתי מוטב שתוותר עליה.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובארו לא מתאימה לדרישה, תרגיש עצלה אחרי האוקטביה.

הייתי מוסיף למועמדות הסופיות גם ספורטאז פרימיום וסיאט אטקה (רצוי fr, אבל גם הסטייל מאוד משתלמת).

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1671 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...