Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוזניות Apple Airpods 2 גרסאת אלי אקספרס

קאררה
שימו לב! השרשור הזה בן 1658 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה קניתי אוזניות באלי אקספרס דגם TWS I2000 אחרי שקראתי מיליון ביקורות ב Reddit על האוזניות האלה.

בעיקרון מדובר על חיקוי ממש מוצלח לטעמי של אוזניות ה AirPods של אפל. מי שלא התנסה עדיין באוזניות של אפל מדובר באחלה אוזניות שיושבות טוב על האוזן, בעלות זמן סוללה ארוך, סאונד איכותי והן גם נטענות בתוך הקופסא שלהן מה שאומר שהן תמיד טעונות כשצריך אותם. החיקוי זהה בהרבה מהמרכיבים וכולל אפילו טעינה אלחוטית של הקייס כל זאת בעלות של כ-$30 כשהמוצר המקביל של אפל עולה $200+מס.

מה שמעניין באוזניות האלה שהאינטגרציה שלהן עם מכשירי האייפון והאייפד היא חלקה בדיוק כמו האוזניות המקוריות. פתיחה של הקייס של האוזניות אוטומטית מחבר את האוזניות לטלפון וצץ חלון בטלפון שמראה את מצב הסוללה של האוזניות.

רק רציתי להעלות ביקורת קטנה לאלו מכם שמחפשים אוזניות אלחוטיות. מדובר במוצר לא רע בכלל. לא העלתי לינק לפה בכוונה כי לא רציתי שזה יראה כאילו אני מקדם מוצר מסויים אך אם תרצו לינק למוצר והדגם שלדעתי אשמח לחלוק.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

-- ^ --

אז תשאל את ההוא מהעבודה. הוא הרי זה שהעלה את נושא ה"מקרינים בצורה מטורפת".

לא מבין את השיטה המודרנית - מעלים טענה הזויה ללא כל ביסוס, ואז דורשים מהצד השני להביא הוכחות שהיא לא נכונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דיי בשוק שזה הגיע לרמה של כל האינטגרציות של אפל בערך (פתיחת הקייס , זיהוי כאיירפודס , ear detection , הפעלה של סירי לפי זיהוי קול...

האמת ? דיי מרשים.

מעניין אם הם כוללים חיקוי של הדור הראשון או השני.

כמובן שיש תמיד את הסכנה שבFirmware update - או שהן ימותו - כי הפלאפון מעדכן גם את האוזניות , או שהפלאפון יזהה שזה לא בדיוק ויחסום אותן. אבל עדיין מרשים מאוד ובשביל 30 דולר ... אפילו בתור בקאפ - זה לא רע. האיירפודס (בתור משהו שהשימוש העיקרי הוא אודיו בוקס / פודקאסטים + שיחות טלפון) מעולות ואני משתמש בהן המון.

איך האיכות שיחה איתן ? כי באיירפודס (עם הMic detection ושאר השכלולים) האיכות שיחה מעולה. (גם יותר מאוזניות ב400$ שיש לי...)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שניסיתי את TWS i20, i20 ו-30 ופשוט קיבלתי רושם שונה לחלוטין.

סאונד גרוע, זמן סוללה יחסית קצר, ואינספור בעיות צימוד וניתוקים.

אבל מעניין לבדוק את הגרסה שרשמת.. אשמח אם תצרף לינק למוצר כי ראיתי שיש מס' גרסאות :)

עריכה אחרונה על ידי carsgo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי לבת שלי הקטנה את ה i12 ב 12 דולר סינגפורי... (30 ש"ח)

בינתיים עובדות סבבה, איכות השמע באמת בינונית מינוס, אבל לילדים זה פחות משמעותי.

אם ימותו, יגנבו, יאבדו, יתקלקלו, נרכוש חדשים, כי במחיר של 20 זוגות אפשר לרכוש זוג מקורי.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לינק, לא נחשוד בך שפירסמת.

חשבתי אם לקנות אירפודס, אבל לא יכול להצדיק לעצמי להוציא 180 יורו על זה כשהאוזניות החוטיות שבאו עם האייפון עובדות מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדקו את הסאונד שלהם בהשוואה למקורי בביקורות ביוטיוב.

אחרי התלבטויות קניתי את המקוריות ב700 וקצת שקלים בארץ, סאונד מעולה.

יש לי גם את השיומי פרו שעולות פחות בחצי מחיר ויותר שגם כן מעולות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

TWS זה לא נראה לי מותג אחד, זה מספר מפעלים שטוחנים את אותו שם בגלל שהוא נעשה פופולרי בחיפושים. כנ״ל גם הדגמים, כל מפעל תוקע מספר הזוי של דגם רק כדי שיראה הכי חדש. מה שמומלץ לחפש זה אוזניות עם הצ׳יפסט של Airoha 1536 אלה הן האוזניות העדכניות ביותר.

לינק שמצאתי דרך רדדיט (מה שאני קניתי כבר לא נמצא):

https://wholesaler.alibaba.com/product-detail/i500-tws-bluetooth-5-0-earphones_62237813210.html?tracelog=null

עריכה לינק לרדיט עם הביקורת על המוצר:

למנהלי הפורום אני מתנצל מראש אם אסור לשים את הלינקים, במידה וכך אתם יכולים למחוק את ההודעה.

עריכה אחרונה על ידי קאררה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הן מתחברות דרך BT או שיש להן W1?

כנראה יש להם חיקוי כלשהו - כי ראיתי וידאוים עם רוב הפיצ׳רים של אפל כולל זיהוי אוזניות והתחברות וכו.

בכ״א - אחרי שמתרגלים לאיירפודס - אוזניות אחרות מרגישות מגושמות כ״כ מבחינת תפעול (כולל אלחוטיות אחרות).

ובדור החדש הכל משמעותית יותר מהיר.

(מבחינתי אני בסדר עם פעם ב3 שנים לקנות זוג ולהיות שקט...)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשלי יש זיהוי האם האוזניה באוזן - עובד טוב.

התחברות כאשר הכיסוי נפתח - עובד ממש טוב.

סאונד סבבה

מיקרופון עובד סבבה - אני משתמש בהן רק בשביל שיחות טלפון.

מה שכן, קיים סיכון שאפל יחסמו את השימוש באוזניות האלה בעידכון גרסא הבא. הבנתי שאייפון 11 עם iOS 13 כבר לא עובד איתם. התנהגות לא להיט מצד אפל, אבל זה בסדר כי גם ככה אחרי שהאייפון 6S שלי ימות אני כבר נוטש אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...