Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו - נכבית לבד

NoaLale
שימו לב! השרשור הזה בן 1673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, אחרי התייעצות ארוכה פה לגבי קניית רכב - סוף סוף קניתי את הקליאו :)

אז יש לי כמה שאלות

1. כשעשיתי לה בדיקה, הבוחן אמר לי שגם אחרי נסיעה קצרה - חייב לחכות דקה-2 בגלל שזה מנוע טורבו, לי אין בעיה לחכות, אבל לקליאו כן. היא פשוט נכבית לבד ברגע שאני מעבירה לניוטרל ומרימה הארמברקס. מישהו יודע אם זה בססר ואמטר להיות ככה? ואם לא אז איך עושים שהיא לא תתכבה לבד?

2. אחרי שאני חונה אני שמה לב שיש שלולית מתחת לרכב. אחד אמר לי שזה בכל הרכבים ככה - מהמזגן. אבל נראה לי מטזר ולא זכור לי שברכב הקודם היה לי את זה. אז השאלה אם זה באמת בסדר וזה ככה או שיש בעיה

עריכה אחרונה על ידי NoaLale
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

1. ממש לא חייבים לחכות לפני דימום הרכב. אפילו לא כמה שניות.

מצד שני - הרכב לא צריך לדומם לבד. הבוחן לא אמר על זה משהו ? בכל מקרה - מחייב בדיקה במוסך.

2. זה בהחלט יכול להיות מי עיבוי מהמזגן. האם זה קורה *רק* כשהמזגן פועל ? אם כן אז התשובה ברורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש לך מערכת Start/Stop? האם נדלקת לך בלוח המחוונים נורית בצורת האות A מוקפת בעיגול? אם כן, מדובר בהתנהגות נורמלית לחלוטין שנועדה לחסוך בדלק, וברגע שתגעי בדוושת הההאצה המנוע יותנע עצמונית.

ראי כאן

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש לך מערכת Start/Stop? האם נדלקת לך בלוח המחוונים נורית בצורת האות A מוקפת בעיגול? אם כן, מדובר בהתנהגות נורמלית לחלוטין שנועדה לחסוך בדלק, וברגע שתגעי בדוושת הההאצה המנוע יותנע עצמונית.

ראי כאן

כן! יש A מהבהב!

תודה רבה לכם עכשיו אני רגועה חח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך מתג לביטול הפונקציה הזאת בצד שמאל ליד ההגה (עם אותו הסימון של “A”) אם את לא מעוניינת בזה. תצטרכי אם תרצי לעשות זאת בתחילת כל נסיעה.

אה ותתחדשי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בקליאו זה כבר קבוע בכל נסיעה - חגורה, קוד, התנעה, כיבוי STOP START.

כשאני על רכב אחר(לדוגמא רכבים שכורים) כבר כטבע אני מחפש את הכפתור.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי בקליאו. טקס.

קוד שלא עוזר בכלום, כפתור הנעה, חגורה, מראות כיבוי StartStop שילוב לראשון.

לפעמים אני מרגיש שובב, קודם מראות ואז קוד. ככה אני. חי על הקצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי השלולית, תנסי לנסוע בלי מזגן ולראות אם יש שלולית אחרי הנסיעה, לא אמורה להיות.

לגבי Start & Stop, שליח השטן שמכבה ומתניע לבד כבר כתבו לך.

אין צורך לחכות עם מנוע מונע אחרי שחנית.

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...