Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמנם נדוש אך מחפש גרניק במחיר של כ 500-700 ש"ח (לאו דווקא חדש)

שימו לב! השרשור הזה בן 683 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגרניק הנוכחי שלי הוא בוש AQT 33–11 שאינו עובד יותר. (זבל שבזבלים אבל זה סיפור אחר)

אני מחפש גרניק ביתי עם המאפיינים הבאים:

-מחיר של 500-700 ש"ח.

-לחץ של 130-150 באר (הלחץ המוצהר בבוש הוא 100 והוא לא הספיק לי).

-צינור התזה של לפחות 4 מטר עם דיזה משתנה.

-אורך חיים של מספר שנים.

הייתי שמח לגלגלים אך עם צינור ארוך אוכל לוותר,

לא ממש אכפת לי אם הוא סיני כל זמן שאיכות ההרכבה טובה (הבוש ה"גרמני" הוא Made in China ומרגישים את זה),

לא אכפת לי גם לקנות משומש במצב טוב,

פחות חשובים לי האביזרים מסביב (הוא ישמש אך ורק לניקוי הרכבים שלנו) אפילו שבקבוק/אקדח הקצפה יכול להיות נחמד.

מריפרוף מהיר בזאפ ראתי כמה מכשירים שאולי יתאימו:

PRL185 של PEERLESS. לא שמעתי על החברה הזו אך מבחינת התיאור המכשיר נשמע מדהים כשמדובר במחיר של 600 ש"ח.

-הוא מספק 185 באר, זה לא יותר מדי?

-יש לו מיכל סבון מובנה בתוך המכשיר, מה בדיוק הרעיון? איך בוחרים הקצפה/שטיפה?

-לפי השם הוא נשמע סיני, האם איכותי? (אני טיפה חשדן שמופיע תיאור בסגנון "מיוצר בתקן האירופאי הגבוהה עם מנוע אינדוקציה משופר חסכונית באנרגיה ויעיל")

מכונת שטיפה גרניק 120 BAR LAVOR לבור LAVOR. אמנם רק 120 באר אך הוא הזול ביותר שמצאתי 475 ש"ח

-צינור של 4 מטר

-מיכל סבון חיצוני

-האם זה לבור אמיתי או סתם מוצר סיני עם השם? (בסגנון הבוש הזול שלי)

מכונת שטיפה בלחץ 130 BAR - JIMI FENKE לחץ PSI-1950 ב 500 ש"ח

-אף פעם לא שמעתי על החברה הזו, מישהו מכיר?

-הספק קצת נמוך (1.2KW)

*מישהו שמע על חברת S-Washer? המערכות שלהם נראות בתצלום דומות מאוד לאלה של Karcher וגם השמות מצלצלים דומה, האם הם שווים משהו או שהם חיקוי סיני בסגנון צמיגי "גוד-רייד"?

*מכונת-שטיפה-בלחץ-110-בר-delta-fr, הם טוענים בלינק (http://www.agrotechnik.co.il/product/%D7%9E%D7%9B%D7%95%D7%A0%D7%AA%2D%D7%A9%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%94%2D%D7%91%D7%9C%D7%97%D7%A5%2D110%2D%D7%91%D7%A8%2Ddelta%2Dfr?aff=Zap&aff_a=1#) ללחץ עבודה של 110 באר ולחץ מקסימלי של 165 באר. יש באמת דבר כזה (לחץ עבודה משתנה ב 30%) או שהכוונה היא "תתחבר לציור כיבוי אש כדי לקבל את הלחץ הגבוה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך כזו? לפי המפרט אין שם משהו יוצא דופן. על פניו אין הבדל גדול בינו לבין הלבור (הזול יותר)

ד"א, 500 ש"ח כולל הכל? (מכס ומשלוח)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי נסיון טוב עם המכשירים של לאבור, אני כרגע עם ה 120 באר שלהם ומרוצה מאוד, לרוב ממה שראיתי המכונות מגיעות עם צינור קצר של 3-5 מטר, רכשתי צינור תואם בעליאקספרס של 10 מטר שפתר לי את כל הבעיות.

לגבי חברת PEERLESS מהנסיון שלי מה שנמכר פה מיוצר בסין ולרוב מדובר במוצרים זולים והאיכות בהתאם (רמקולים טלויזיות וכו' הנסיון שהיה לי איתם לא משהו), לא ידעתי שיש להם גם מכונות שטיפה.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לזה מיכל שיתן לי הקצפה מקצועית?

ולא סבון עם מים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מצאתי צינור הארכה ללבור שקניתי (בפחות מ 400 ש"ח...) https://www.ebay.com/itm/5-8-10-Meter-Power-Pressure-Washer-Replacement-Hose-For-LAVOR-Trigger-Gun-Handle-/323389937574

זה מה שהתכוונת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אחרי מה שעברתי עם הזבל של בוש (AQT 33–11) החלטתי לקנות משהו זול ככל האפשר שיעשה את העבודה. אין הרבה טעם להשקיע בשם אם אין לו גיבוי ובגדול, כאחד ששוטף את הרכב פעם בשבועיים אורך חיים או חסכון פחות חשובים לי (כמובן, הכוונה היא למכונה שתשרוד קצת יותר מהשמונה פעמים שהשתמשתי בבוש הזיבלי...)

הלאבור לא נראה משהו אבל נמכר במחירים מצחיקים, קניתי אותו ב 399 ש"ח (ולא ב 475 כפי שפורסם בזאפ, הייתי גם יכול גם להשיג אותו גם ב 375 ש"ח אם הייתי מחכה קצת) ועשיתי איתו שטיפה ראשונה בשבת.

המכשיר מרגיש מאוד זול. יציקות הפלאסטיק שבחלקן לא התבצעה ההצמדה וטולרנסים בהרכבה לא ממש נותנים הרגשה של מכשיר ממותג אלא של סיני, מצד שני הכל הרגיש מהודק ויציב ולא את ההרגשה החלולה של הבוש.

המכשיר כשלעצמו קטן ומתוכנן גרוע מבחינת השימוש, הוא עומד ולא שוכב כך שהוא סובל מחוסר יציבות. התכנון שלו קמצני בצורה הזויה: לא ניתן להניח את המתז במקום בצורה נוחה אלא חייבים לדחוף אותו מלמעלה (סתם מטריד, היה ניתן להרחיב מעט את החריץ בטבעת העליונה), אין מקום אחסון לבקבוק סבון, לא ניתן ללפף את חוט החשמל על הגוף וחוברת ההדרכה... הייתי מכריח את המפיק לבצע משם הכל. החוברת מדברת על כל אחד מהמכשירים בסדרה כך שבכל תיאור צריך לבדוק שוב ושוב כי מסתכלים במכשיר הנכון, איכות התמונות שם עלובה מתחת לכל ביקורת, מפוקסלות ברמה של מדפסת סיכות מהמאה הקודמת. נשבע לכם, הצמדתי את האף לחוברת ועדיין לא הצלחתי להבין את התמונה.

חיברתי את הכל דיי מהר והכל עבד, הלחץ הרגיש מעט יותר מהבוש והפייה פיזרה את המים היטב, עבדתי לא יותר משתי דקות רצוף כך שאני לא בטוח מהי עמידות המנוע. בשביל מכשיר בפחות מ 400 ש"ח זה מספיק.

מצאתי שני חסרונות עיקריים:

מיכל הסבון דורש סיבוב על הפייה כדי להתיז קצף ולא מים, (כנראה) לא מוזכר בחוברת. אם לא מחזיקים את הבקבוק בזמן התזה אז הוא פתאום מתיז מים ולא קצף. אני שונא את החיבורים/הצבות מצבים המתבססים על חיכוך ולא על נעילה (בשינוי קטן בראש היה ניתן למנוע את זה).

הצינור קצר בצורה מטרידה, קצת פחות ממה שהיה לי בבוש. מאוד קשה לעבוד איתו כך שיוחלף בהקדם.

אמורה להיות יכולת כיוונון לפייה באמצעות חתיכת חוט (מוצמד עם נייר דבק למתז...) שלא ממש הצלחתי לראות בחוברת, אני לא צריך את זה כרגע כך שלא התעמקתי. שינוי רוחב הפייה ידנית (טבעת/מנוף) יכול להיות שימושי ששוטפים את הצמיגים אבל לא שאני צריף להבריג בפייה משהו...

מקווה שלא אצטרך להעלות לכאן ביקורת בשנים הקרובות ושהמכשיר ישרוד איזה 200 שטיפות (לפחות 4 שנים) אם זה יהיה ככה ארגיש מרוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...
  • שבועיים מאוחר יותר ...

הייתי משתמש כמה שנים טובות בK3 של קראצר

העברתי אותו לבן דוד שלי וכרגע הוא מרוצה ואני עברתי לקרנזל אם מוכר לך 

ממליץ לך לבדוק על קרצר אם בא לך איכות אבל להתפש טיפה במפרט

מצד שני אני רואה שהמותגים המובילים שאיתו זה לאבור וגם שמעתי דברים טובים על

הגרניק של האנטר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
בתאריך 2.9.2020 בשעה 12:22, מיכל 46 כתב:

מישהו שמע על הגרניק הזה?
Sonab SRL-185 Pressure washer
חוות דעת אשמח לקבל
תודה מלאכים

כמה המכס על המוצר?

מקפיץ כי רלוונטי, אחרי אירוע לא נעים שעברתי עם המוצר והיבואן:

ציטוט

לפני כשנה וחצי רכשנו גרניק לשטיפת הרכבים והוצאנו כמה מאות שקלים לאחד איכותי מדגם SONAB 210 BAR שנרכש מאל כל אלקטרוניקה.
עשינו במוצר הזה שימוש פעמים בודדות, הרי כמה פעמים כבר בן אדם מוציא גרניק כדי לשטוף את הרכב בשנה? 10?
בשאר הזמן המוצר נשמר בתוך מחסן סגור ומוצל, ובכל זאת, לפני כשבועיים התרחש האירוע הבא:
במהלך השטיפה פתאום המכונה שינתה את הצליל שלה ושמתי לב שממארז הפלסטיק נוטפים מים, מיד סובבתי את המתג למצב 'כבוי' וכיביתי את המים.
בתור איש טכני, רציתי לבדוק מה התקלה, כדי להבין האם הייתה באשמתי, ובכל אופן כדי לקצר תהליכים באבחון הבעיה לכשאפנה ליבואן.
פתחתי את המארז, וראיתי שיש סדק ביחידת האלומיניום הפנימית. כן, סדק פשוטו כמשמעו, לא שבר, לא קרע בצינור, סדק בבלוק אלומיניום.
צילמתי כמה תמונות וסגרתי את המארז.
למחרת התקשרתי לחברה, עוד לא סיימתי לפרט על הבעיה ומיד הנציגה, קרינה האשימה אותי ששברתי את המוצר, כשלאחר מכן היא בכלל שואלת אותי 'באיזה מוצר מדובר?'
זאת אומרת - קודם הלקוח אשם, אחר כך נעשה בירור.
שלחתי לה תמונות של המוצר עצמו, שמוכיחות שמדובר בסדק ולא בנזק או שבר.
הרי אם היה שבר ביחידה הפנימית, דבר ראשון היה ניתן לראות סימנים של מכה, ובנוסף לא הגיוני שמארז הפלסטיק (העוטף את היחידה הפנימית) לא ניזוק ממכה זו. בכל זאת, מארז הפלסטיק שלם כמו ביום שהמוצר יצא מהקרטון.
אחרי טרטורים והרבה שיחות טלפון השורה התחתונה של חברת 'אל כל אלקטרוניקה' היא "האחריות היא לשנה" והצעתם הייתה בדיקה בעלות של 150 ש"ח (לפני עלות התיקון).
סירבתי להצעתם 'המפתה' מאחר והיא בקלות יכולה להתנפח לעלות מחיר מוצר שכזה חדש ועבורם, זה לא משנה בכלל שהלקוח לא עשה שום דבר לא תקין, ושהמוצר שימש אותו 10 פעמים בלבד.
עבור מכונת שטיפה בלחץ, שימוש של 10 פעמים משמעו שימוש חד פעמי. מכונה כזו צריכה לעבוד אפילו בשימוש עסקי יום יומי מספר שנים בלי בעיה, כל שכן בשימוש פרטי, עשר שנים בקלות.
כשל שמקורו בסדק בבלוק האלומיניום משמעותו פגם בייצור, וחברת אל כל לא לוקחת כל אחריות על המוצר אותו היא מוכרת, מוצר, שכאמור הינו חד פעמי.
אז תדעו, כל מי שמתכנן לקנות מוצרי אלקטרוניקה למיניהם, ומכונות שטיפה בלחץ בפרט, להתרחק מכל מוצר שעל המדבקה שלו כתוב : "יבואן: אל כל אלקטרוניקה".

WhatsApp Image 2022-04-24 at 13.11.56.jpeg

WhatsApp Image 2022-04-24 at 13.11.55.jpeg

WhatsApp Image 2022-04-24 at 12.59.06.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי, לא נעים לראות ולשמוע על חברה שיש לה מוצר שכשל והיא מתנערת מאחריות :(

אכן כמו שכתבו כאן הרבה יש מוצרים טובים של חברות כמו קראשר ולבור שיש להן כבר הרבה ממליצים.

בלי קשר כרגע יש לך מוצר עם פגם וריתוך אלומיניום לבלוק זה לא דבר שכל אחד יודע לעשות אז מצאתי לך מאמר שמראה איך עם שימוש בדבק אפוקסי (יש כמה דגמים) תוכל להפעיל את המכשיר שלך ולסחוט ממנו עוד זמן עבודה.

חומר דומה לזה ראיתי שמישהו השתמש וזה עבד לו במכשיר מסוים - כמו פלסטלינה וזה באמת מחזיק

האמת קראתי כעת על עוד מוצר ומתברר שיש פתרונות מעולים לאלומיניום שתוכל להשתמש - למשל או זה שעומד גם בחום ולחצים אז שווה לנסות לפני שתרכוש חדש תשקיע באחד משני הדבקים האלה ומי יודע אולי יהיה לך גרניק עובד להרבה שנים.

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דבק שאני משתמש וממש מרוצה, נקרא פוקסיפול Poxipol, זה דבק אפוקסי שני חלקים, מיוצר במקסיקו, והמקסיקנים מבינים בדבקים :P

מדביק הכול תוך שניות, אני הדבקתי רגל של שולחן זכוכית, לא זז מאז :)

רק לפני השימוש לשים כפפות ולהיזהר מאוד, לא צחוק!

%D7%A4%D7%95%D7%A7%D7%A1%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%9C_%D7%92%D7%93%D7%95%D7%9C.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיוני האישי גם קראשר הוא לא מוצר ברמה, עברו אצלי 3 כאלו (עכשיו אני עם הרבעי K2) כולל החזקים יותר, בנוסף גם אחד של קולמן...
שורה תחתונה אם אתה רוצה שיחזיק לאורך זמן תן לו 3 דקות הפסקה אחרי נניח 7-8 דקות שימוש,

לחילופין תקנה את המקצועיים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 683 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...