Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברת הביטוח של הנהג הפוגע מתנערת מלהעביר כסף

שימו לב! השרשור הזה בן 1636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז למי שאינו בקיא בקורות המקרה, נכנסו בי מאחורה והשאירו צלקת ברכב.

יש מצלמת דרך אחורית שצילמה את האירוע והנהג השני הודה בע"פ שהוא אשם והביא לי את כל הפרטים שלו למעט מספר הטלפון שלו.

מאחר שיש צילום של מצלמת דרך אז אין לי בעיה להוכיח שהוא אשם ושישלם.

פניתי כמו אזרח טוב למוסך יבואן של הרכב שתיקן את הרכב לאחר הערכת שמאי פרטי והעברתי את המסמכים למחלקת תביעת צד ג',

של המוסך על מנת שידרשו את הכסף מהביטוח של הנהג הפוגע, לו יש ביטוח מקיף ולי יש צילום של התאונה אז לא היו דאגות בליבי.

עכשיו עברו להן חודשיים ואין חדש, טילפנתי למוסך על מנת לברר מה קורה וקיבלתי תשובה

תמוהה, הביטוח של הנהג הפוגע לא מצליח להשיג אותו בשביל לקבל אישור על תאונה ולהפעלת פוליסה.

ז"א כרגע אני לא מקבל שקל מחברת הביטוח שלו ומתקרב מועד פירעון הצק הדחוי.

אשמח להמצלות כיצד עלי לפעול במצב בו חברת הביטוח של הנהג הפוגע לא מצליחה להשיג אותו?

אין לי בעיה לשלם למוסך מכיסי אבל מרגיש לי שהביטוח שלו פשוט לא ממהר להעביר את הכסף ומחפש תירוצים לדחות.

ואני גם לא מחפש סיבות להגיע לבית משפט, יקח שנה/שנתיים ואת הכסף שלי אני לא אראה עד אז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון שכדי לשלם חברת הביטוח צריכה לקבל אישור של המבוטח שלה אבל

אם הוא לא מגיב לדרישה שלה תוך 30 יום עליה לשלם לך .

. 68 בביטוח אחריות רשאי המבטח - ולפי דרישת הצד השלישי חייב הוא - לשלם לצד השלישי את תגמולי הביטוח שהמבטח חייב למבוטח, ובלבד שהודיע על כך בכתב למבוטח 30 ימים מראש והמבוטח לא התנגד תוך תקופה זו; אולם טענה שהמבטח יכול לטעון כלפי המבוטח תעמוד לו גם כלפי הצד השלישי.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אברר מול מחלקת התביעות של המוסך מתי היא הגישה בקשה לתשלום.

ואם אכן יש 30 יום וחברת הביטוח לא העבירה את הכסף יש לאן לפנות?

ואיזו אחריות יש למחלקת התביעות של המוסך על הגשת דרישה לתשלום מביטוח של צד ג'.

בשיחה שלי איתה לפתע נזכרה להודיע שחסרים לה כמה מסמכים, כמובן שדאגתי להשלימם אבל היא לא הודיעה לי לפני כן.

יצא לי רושם שהיא מתנהלת בצורה לא מקצועית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובות שלך לא ברורות

הגשתם דרישה לחברת הביטוח של הצד הפוגע באמצעות מחלקת הביטוח של המוסך.

מתי הוגשה הדרישה מתי ביקשו ממך מסמכים נוספים מתי סיפקת מתי הועברה דרישה נוספת לצד הפוגע?

כיוון שמחלקת הביטוח של המוסך היא זו שמטפלת בעצלתיים או לא במקצועיות , סביר שידחו לך את תשלום השיק הדחויץ מוסכים עושים זאת גם אם הטיפול מול חברת הביטוח לא נעשה דרכם אלא דרך הביטוח שלך.

ואם הכל שוגר בהצלחה ועברו 30 יום תוציא דרישה לחברת הביטוח במכתב רשום שאם תוך 10 ימים השיק לא בידיך אתה תובע אותם מחד ומגיש תלונה למפקח על הביטוח מאידך

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קיבלתי תשובות ברורות ממחלקת התביעות של המוסך, לכן גם לא יכול לענות לך.

אחרי החג אעשה לה חור באוזן.

הסברת לי הכל ועל כך אני מודה לך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם המוסך המטפל בתביעה ולטענתם התביעה נשלחה כבר מלפני חודשיים אבל הנהג השני כלל לא הודיע לחברת הביטוח שלו שהיה מעורב בתאונה,

והם לא מצליחים להשיג אותו בשביל לקבל אישור שהיה מעורב בתאונה.

ולכן אם הם לא יצליחו לקבל אישור אז הם יתנערו מלכסות את התאונה והוא יצטרך לשאת בכל ההוצאות.

יש משהו שאפשר לעשות או שבמצב כזה נשאר לי רק להפעיל ביטוח ושהם יתבעו אותו?

אני בספק שבן אדם שלא מפעיל ביטוח מסתובב עם 20אלף מיותרים בכיס ולכן בית המשפט לא יוציא ממנו כסף בקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיש עצמאית תביעה בבית משפט לתביעות קטנות, תגיע לדיון עם כל המסמכים של הנזק והצילומים שלך

אל תשכח להוסיף לתביעה הוצאות משפט, עוגמת נפש לא ישלמו לך

במידה ותוכיח שהצד השני אשם ב100% יפסקו לטובתך, מספר ימים לאחר המשפט חברת הביטוח של הצד השני תתקשר אלייך ותבקש פרטי חשבון בנק להעברת הכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...