Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה קורולה מול מאזדה 3

d3one
שימו לב! השרשור הזה בן 1625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המנוע באף אחת מהן לא חדש לחלוטין , סה"כ גרסה עדכנית למנוע עדכני בשתיהן.

המנוע היברידי בטיוטה הוא לא חדש?

אם אני לא טועה הדגם הנוכחי הוא הראשון שהוא היברידי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שישקיע כמה שהוא רוצה

הוא לעולם לא יגיע לרמה ולאיכות של אפל/אנדרואיד בממשקי רכב.

מה גם שזה מסנכרן את הטלפון בצורה מושלמת ולכן התקנות מקומיות טובות ככל שיהיו לא יגיעו לרמה הזאת.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

קראתי פוסט מהפורום הזה (אני חושב) שהחלפת מולטימדיה לטיוטה שתומכת בקארפליי עולה בסביבות ה2500. עדיין בודק החלפות אחרות (0 ק"מ ואפילו רכב יד 2).

אולי הסוכנויות לחוצות לקראת סוף שנה, ואני אצליח להשיג אותה במחיר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורולה נמכרת בהמון גרסאות מיבוא מקביל במחירים אטרקטיביים יותר מבסוכנויות. כדאי רק לשים לב למפרט של הרכב הספציפי.

חלק מהרכבים בייבוא מקביל מגיעים עם מערכת מקורית, כדאי לבדוק אם היא תומכת באנדרואיד אוטו/אפל קאר פליי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהתייעצתי עם המשפחה, עלתה שאלה שאולי כדאי לחכות ולראות האם טיוטה תמשיך עם הדגם היברידי.

היה לי במשפחה, קורולה (אני חושב 2008) גיר רובוטי, הרכב מאוד נוח אך הגיר הרובוטי הוריד את האיכות הנסיעה, וכולנו מכירים את הבעיות בגיר הזה.

אני אישית לא כל כך סבלתי ממנו,חוץ מהמהירות תגובה שלו, שהייתה איטית אבל נסבלת.

האם לדעתכם טיוטה תזניך את הדגמי היברידיים כמו שעשתה בגיר הרובוטי או (לפי דעתי ) טיוטה הפכה את ההיברידי כMUST ברוב הדגמים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה לא הזניחה את הגיר הרובוטי, הוא נמכר גם היום ברכבים אחרים, קטנים.

בארץ כן הפסיקו ליבאו לרכבים מקטגורית משפחתיות ומעלה.

"כולנו מכירים את הבעיות בגיר הזה?", החלטתה שכולנו זה אתה? תוכל לשתף באיזה מקור אתה מתבסס באמירה הנחרצת הזו?!

אני אישית ניסיתי הרבה גירים רובוטים חד מצמדיים, חלקם בלתי נסבלים וחלקם "בסדר", אך אמינות זה אחד הקלפים החזקים של הגיר הזה, חוץ ממצמדים (בלאי טבעי) שתלוי איך ואיפה אתה נוהג, אין תקלות או מחלות ידועות, אולי אתה מבלבל בינו לבין הכפול מצמדים ששם באמת יש גירים שהם פשוט בור ללא תחתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הייתי באחת מהסוכנויות במרכז, שאלתי על carplay. המוכר אמר לי שזאת הפעם הראשונה שהוא שומע על זה, ולפי דעתו אי אפשר להתקין carplay בקורולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...