Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכת חריקה גיר dpo מגאן

shimshia
שימו לב! השרשור הזה בן 1672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

לאחרונה הוחלף חיישן לחץ שמן בגיר, לאחר שבבקרים מסויימים הגיר היה נכנס למוד חרום במעבר מראשון לשני. עם החלפת החיישן הבעייה נפתרה.

יחד עם זה, התגברה מאז תופעה (היתה בעבר באופן יותר נדיר) שלפני עצירות ברמזורים בהורדה האחרונה משני לראשון נשמעת חריקה (אולי מהממיר מומנט) ומין מכה קטנה נוספת בבלימת האוטו.

יש לציין, שזה מתרחש בעיקר בעצירות עם מרחק בלימה קצר כשההילוכים יורדים יותר מהר.

מישהו יודע בבקשה במה מדובר?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

קיימים 2 סולונואידים בגיר הנ"ל, צריך להחליף אחד מהם ששולט על העברות ההילוכים 7הבעיה אמורה להפתר, עלות באזור האלפיה.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מדובר על הסולנויד של הממיר מומנט?

יש לציין שבהחלפת הסולנויד לחץ שמן מכון הגירים הוסיף כשני ליטר שמן מסוג mannol ag-52 מצובר. ראיתי במפרט שלו שהוא מתאים גם לגיר טיפטרוניק, אני רק לא בטוח שהוא בתקן המתאים לגיר ( dexron 3). אולי יש לזה קשר לתופעה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

אני לא זוכר בדיוק, אבל אחד מהם מאפשר העברת הילוכים והשני כמדומני נועל את הממיר מומנט.

יכול להיות שאני טועה, אבל מזיכרוני, זה התפקיד שלהם.

לגבי השמן ששמו לך, מניסיוני עם הגיר, לא נראה לי שהוא הגורם, אבל בתור כלל אצבע, תמיד עדיף לשים מקורי ויכולות להיות שינויים בתפעול של הגיר עקב כך.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוחלף סולונואיד לחץ שמן (לא של הממיר מומנט) והוסף השמן שהוזכר לעיל.

שתי התופעות מאז:

1.

לפני עצירות ברמזורים בהורדה האחרונה משני לראשון נשמעת חריקה (אולי מהממיר מומנט) ומין מכה קטנה בבלימת האוטו.

2. לתחושתי מאז ההחלפה, יש יותר משיכה והשתהות בהחלפה בין שלישי לרביעי בעיקר בעלייה ובמישור. המנוע מעלה יותר סל"ד מבעבר עד שמתבצעת ההחלפה בין ההילוכים.

מנסיוני במגאנים יש תופעות בגיר ובכלל שבאות ולאחר זמן נעלמות בלי שנעשה דבר בעניין. מקווה שאלה נכללות בהן.

בכל מקרה אשמח לרעיון מה יכולים להיות הגורמים לעניינים הללו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...