Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת רכב בניו יורק, מנהטן, חברה מומלצת

בן ה
שימו לב! השרשור הזה בן 1671 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

טס חודש הבא למנהטן וצריך להשכיר רכב לתקופה של כמה ימים.

ההשכרה צריכה להתבצע בעיר מנהטן משום שאני לוקח את הרכב באמצע השהות ולא בתחילה בשדה התעופה.

אשמח להמלצה לחברה מסויימת מניסיון אישי, כמו כן למה לשים לב וכ׳ו.

תודה,

בן.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מעלה בדעתי לשכור רכב במנהטן, הייתי בודק אפשרות לשכור בשולי הכרך ולהגיע לתחנת ההשכרה בתחב"צ. אבל אני לא מכיר את ניו יורק מספיק טוב.

אז לעצם העניין: אין "חברה מומלצת" - שכן תנאי ההשכרה הם אישיים ומבחר כלי הרכב משתנה. יהיה עליך לבצע סקר שווקים מסודר הן בחברות המריקאיות והן בנציגיויות הישראליות של החברות הבינלאומיות, ולהוסיף גם מתווכים כמו אופרן ורנטאלקארס. להכניס את הנתונים האישיים שלך, את תאריכי ההשכרה הדרושים ואת סוג הרב שבו אתה מתעניין ואז לקבל הצעות מחיר. להצעות המחיר הוסף ת כל הרחבות הביטוח הנדרשות, ואזהשווה ביניהן.

ויש עוד עצה כללית: שכור רכב בחברה עם פרישת תחנות רחבה, למקרה של תקלה\תאונה\פריצה\כל בעיה אחרת ברכב, כדי שתוכל לקבל שירות בלי לנסוע רחוק מדי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^+1

אני הייתי בודק ומשווה מחירים בין סוכנויות השכרה בלונג איילנד שנמצאות על ציר הרכבת (יש רכבת פרברית שרצה לאורך כל לונג איילנד). קל ומהיר להגיע לשם ואני מניח שתקבל מחירים טובים בהרבה מאשר במנהטן. שלא לדבר על הנהיגה.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשדרות המרוחקות 10-11 יש את כל השכרות הרכב: Alamo, Hertz, Enterprise, Sixt, Budget

תבדוק מחירים באתרים שלהם.

יש לך אפילו סיכוי למצוא חניה באזורים האלה.

אלה חברות גדולות עם סניפים בכל ארה"ב, בדרך כלל בתוספת תשלום אתה יכול להחזיר את הרכב במיקום אחר של החברה

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה שעה אתה מתכנן למאת מהעיר?

אני שכרתי רכב במנהטן (אזור הסוהו), והחזרתי באזור ה60-70 לא זוכר. היה בסדר גמור בלי פקקים, מאוד נוח וקרוב למלון, אבל זה היה בשעת צהריים ... גם בהלוך וגם החזור.

אישית שכרתי בהרץ, יש להם מלא לוקיישנים.

בדוק מחיר דרך המפעיל בארץ, לי עלה זול יותר.

המלצה - שלם על מיכל דלק מראש, יחסוך כאבי ראש בהמשך.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם!

אני מתכנן לקחת את הרכב בשעה 09:00 ולהחזיר לאחר ארבעה ימים בשעה 19:00.

הרכב הוא כמובן עבור יציאה ממנהטן ולא להסתובב בעיר איתו.

למשל בסיקסט לא מצאתי אופציה דרך האתר להוסיף ביטול השתתפות עצמית.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

המלצה - שלם על מיכל דלק מראש, יחסוך כאבי ראש בהמשך.

אני דווקא לא ממליץ. בכמעט כל המקרים אתה יוצא נפסד מכך, ולמה לתדלק זה כאב ראש?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שתצא נפסד? יש הרבה יותר סיכוי שתצא נפסד אם לא תיקח מיכל.

הרבה יותר קל לתכנן את התדלוקים שאתה חייב לעשות כך שתסיים עם מיכל כמעט ריק מאשר לתדלק במיוחד לפני החזרת הרכב, לחפש תחנת דלק באזור חברות ההשכרה, ועוד אחת שלא גובה מחיר שערורייתי, וכל זה שגם ככה אתה אולי בקוצר של זמן כדי לא ליקנס על איחור.

התמחור שחברות ההשכרה שם נותנות עבור מיכל דלק הוא זול, מאוד זול, גם אם הפסדת זה כמה דולרים, זו אמריקה לא ישראל, הדלק עולה גרושים.עדיף להפסיד 10$ במקרה הגרוע, מאשר לקבל את האלמנט ולהיות בלחץ של זמן.

סתם דוגמה מנסיון, בLA התחנות דלק שנמצאות קרוב לחברות ההשכרה מפקיעות מחירים, אם חשבת לתדלק בהם לפני החזרת הרכב תפשיל מכנסיים ותתכונן לאלמנט...

עריכה אחרונה על ידי farkash7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר היטב את התחנות באיזור של LAX וההבדלים זניחים.

אני ממש לא מסכים שיותר קל לתכנן תדלוקים כדי להחזיר מיכל ריק. אתה בסוף פשוט מתדלק תדלוקים יותר תכופים וקטנים כדי לא להחזיר מיכל עם דלק. אני כן מסכים שאם אתה כן מצליח להחזיר כמעט ריק אז במחירים של דלק בארה״ב אכן מדובר בדולרים בודדים.

בסופו של דבר חברות ההשכרה רק מרוויחות מאלא שמשלמים על מיכל מראש, וזה ידוע.

מיותר לציין כמובן שאם אתה לא מתכוון לעשות מספיק קילומטראז׳ כדי לסיים מיכל, מיותר לשלם עליו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדלים ממש לא זניחים. אני לא יודע על איזו תחנה אתה נפלת, אבל אני נפלתי על אחת שטיפלה בי יפה יפה...

לא צריך לעשות שום תדלוקים יותר קטנים. אתה יודע לאן אתה נוסע, יש וויז, קל להעריך כמה דלק זה יקח אחרי שנסעת אל היעד, בטח היום שיש מחשב רכב בכל רכב. כל התדלוקים שאתה עושה הם מיכל מלא, פרט לאחרון. ההבדל שפה תעשה את האחרון בדרך, כשצריך (אם צריך) ולא במיוחד. הפסדת כמה דולרים במקרה הרע? מעדיף את זה על האופציות האחרות.

הבחור לוקח את הרכב ב-9 בבוקר ומחזיר בערב. במקומו הייתי לוקח את הרכב באמצע מנהטן, ומחזיר לאמצע מנהטן. ממש לא הייתי רוצה לחפש שם תחנות דלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדלים ממש לא זניחים. אני לא יודע על איזו תחנה אתה נפלת, אבל אני נפלתי על אחת שטיפלה בי יפה יפה...

לא צריך לעשות שום תדלוקים יותר קטנים. אתה יודע לאן אתה נוסע, יש וויז, קל להעריך כמה דלק זה יקח אחרי שנסעת אל היעד, בטח היום שיש מחשב רכב בכל רכב. כל התדלוקים שאתה עושה הם מיכל מלא, פרט לאחרון. ההבדל שפה תעשה את האחרון בדרך, כשצריך (אם צריך) ולא במיוחד. הפסדת כמה דולרים במקרה הרע? מעדיף את זה על האופציות האחרות.

הבחור לוקח את הרכב ב-9 בבוקר ומחזיר בערב. במקומו הייתי לוקח את הרכב באמצע מנהטן, ומחזיר לאמצע מנהטן. ממש לא הייתי רוצה לחפש שם תחנות דלק.

זה ממש שטויות.

העלות לליטר בחברות ההשכרה היא לרוב באירופה 1-2 יורו יותר לליטר מאשר לתדלק לבד(כמעט כפול).

השיטה הנכונה היא ערב לפני לתדלק לא ליד השדה תעופה ואז בשדה רק לעשות מילוי בקטנה - זה יצא יותר זול ואין פה שום תכנון סופר מיוחד בשביל זה.

שירות התדלוק של חברות ההשכרה הוא שירות נוח אולי אבל יקר.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטויות זה להזכיר חברות השכרה ומחירי דלק באירופה כשאנחנו מדברים על השכרת רכב בארהב, NYC.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי NYC אבל לצאת ולהכנס ממנהטן צריך לשלם אגרה לא?

בכל מקרה, מנסיון אפשר לנסוע עוד 20 מייל אחרי התדלוק והמחוג עדיין יהיה על F כן שאין סיבה לחפש דווקא תחנת דלק ליד מקום ההחזרה. וההפרשים בין המחיר שחברת ההשכרה גובה לתחנות הלא-יקרות אינם זניחים.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...