Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיואש אחרי 2 גניבות רכב - מחפש רכב חדש

Spongebob
שימו לב! השרשור הזה בן 1672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לפני כשלושה שבועות גנבו את הרכב שלי בפעם השנייה בפחות משנה. בשני המקרים היו אלה רכבי מאזדה 3 שמורים מאוד עם ק"מ נמוך מאוד. חוויה מאוד לא נעימה אבל צריך להמשיך הלאה ופה אני צריך עזרה.

בעיניי המאזדה היא הרכב שאני אוהב. איבזור ברמה גבוהה מאוד ביחס לקטגוריה וביצועים טובים מאוד. בהיותי חובב של איבזור וטכנולוגיה החסרונות היו משניות בעיניי. הסתדרתי עם התא מטען הקטן אפילו כשנסענו עם כל המשפחה וגם הרעשים במהירות גבוהה לt הפריעו לנו. מעל הכל - אמינות! במשך כל השנים אף רכב לא ביקר במוסך למעט טיפולים שוטפים.

הבעיה היא שאחרי שתי גניבות בטווח זמן כ"כ קצר אני מפחד לרכוש שוב את אותו הרכב. מצד שני אני לא מצליח למצוא אף רכב אחר שיספק את אותה חווית נהיגה ואותה רמת איבזור גבוהה. בפרמטרים האלו הייתי שמח לשמוע המלצות, רצוי לרכבים לא היברידיים. התקציב עד 130,000 ש"ח. גם ג'יפונים באים בחשבון למרות שזו קטגוריה אחרת.

תודה מראש.

עריכה אחרונה על ידי Spongebob
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה אוהב את הרכב תמשיך לקנות אותו ותוסיף מערכת למניעת גניבות כמו איתוראן.

לפני כעשרים שנה גנבו לשכנים שלנו מאזדה לאנטיס F שלוש פעמים ברצף. ברביעית הם הוסיפו אזעקה והכל הסתדר.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתוראן לא מונעת גניבות כלל וכלל אלא דואגת לפעמים למצוא\לתפוס את הרכב לאחר שנגנב ובחלק הזה כבר הייתי מעדיף לקבל כספי ביטוח ולא שיתקנו לי את הרכב. ראיתי מספר רכבים לאחר גניבה והנזק הוא עצום החל במחשב מנוע שנעקר, דשבורד שבור ועוד, חלק מהנזק גם נובע מחיפוש של הגנב אחר מכשירי המעקב של איתוראן.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שיחה עם שוטר ותיק בתחנת המשטרה ועם חוקר הביטוח - כלום לא מונע גניבות, גם לא איתוראן וגם לא אם תקשור את הרכב עם שרשרת ותשים קללה על המנעול.

אם לצטט את חוקר הביטוח: "איתוראן יעיל רק נגד גנבים לא חכמים".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתוראן לא מונעת גניבות כלל וכלל אלא דואגת לפעמים למצוא\לתפוס את הרכב לאחר שנגנב ובחלק הזה כבר הייתי מעדיף לקבל כספי ביטוח ולא שיתקנו לי את הרכב. ראיתי מספר רכבים לאחר גניבה והנזק הוא עצום החל במחשב מנוע שנעקר, דשבורד שבור ועוד, חלק מהנזק גם נובע מחיפוש של הגנב אחר מכשירי המעקב של איתוראן.

מדוייק להפליא.

אם היה לי שקל על כל פעם שאמרתי בדיוק את אותו הדבר... כבר היו לי לפחות 16 שקלים. באינפלציה של היום זה גם משהו. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוייק להפליא.

אם היה לי שקל על כל פעם שאמרתי בדיוק את אותו הדבר... כבר היו לי לפחות 16 שקלים. באינפלציה של היום זה גם משהו. :wink:

אתה יכול רק לשנות מקום מגורים שאולי יפחית את הסיכוי [emoji52]

היה לי תמונות של כמה רכבים שנתפסו לאחר גניבה, לצערי זה קבור איפשהו בגיבוי של התמונות, הנזקים מטורפים וכל החשמל חצי עקור

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין למה לאכזב את הגנבים ?

אני בטוח שאתה כבר ברשימת התורמים שלהם..

והם כבר מחכים שתקנה שוב פעם את אותו רכב.

האם גנבו את הרכב בדיוק מאותו מקום כל פעם?

כמה זמן הוא החזיק מעמד הרכב השני? כמה שנים או ממש כמה חודשים וישר לקחו אותו?

אם אתה אוהב את הרכב הזה .. אז פשוט תקנה אותו דבר, תוודא שיש לך בביטוח סעיף חדש תמורת ישן

ואולי כל שנה תקבל רכב חדש מהשנה הבאה... מה רע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה האם באמת כל שנה הרכב נגנב... ואז מקבלים רכב חדש תמורת הישן (שנת דגם חדשה יותר).

ואם הפרמיה לא עולה?

אז אולי עלינו על איזה תרגיל מעניין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תביעה בשל גנבה משפיעה על פרמיית הביטוח, אבל לא באותו אופן שתאונות משפיעות כי זה לא תלוי בנהג.

יכול להיות מצב שידרשו מיגון נוסף כתנאי לביטוח.

במקרים רבים חברת הביטוח מבצעת חקירה ע"מ לוודא שלא מדובר בהונאה.

חברת הביטוח יכולה גם לסרב לבטח.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולעניין ההמלצות לרכב אחר, אני חושב שוולוו V40 תענה על מה שאתה מחפש בצורה טובה. ספציפית תכוון לגרסת T4 עם המנוע 2 ל' 190 כ"ס

שכחתי לציין פרט חשוב: אני מחפש רכבים משנתון 2018 ומעלה. לא ראיתי וולוו מהשנתון הזה בתקציב שלי ביד 2. אני אופתע אם אמצא אחת כזו בטווח המחיר הזה עם ק"מ נמוך.

לא מבין למה לאכזב את הגנבים ?

אני בטוח שאתה כבר ברשימת התורמים שלהם..

והם כבר מחכים שתקנה שוב פעם את אותו רכב.

האם גנבו את הרכב בדיוק מאותו מקום כל פעם?

כמה זמן הוא החזיק מעמד הרכב השני? כמה שנים או ממש כמה חודשים וישר לקחו אותו?

אם אתה אוהב את הרכב הזה .. אז פשוט תקנה אותו דבר, תוודא שיש לך בביטוח סעיף חדש תמורת ישן

ואולי כל שנה תקבל רכב חדש מהשנה הבאה... מה רע?

גנבו את הרכב מאותו המקום בהפרש של 11 חודשים. מה לעשות, יש לי רק בית אחד שאני גר בו והחנייה הפרטית שלי לא זזה לשום מקום.

לא יודע אם יש להם רשימת תורמים מסודרת. ע"פ השוטר ששוחחתי איתו בתחנה (שוטר ותיק) הוא אומר שאין להם רשימת תורמים. הרשימה היחידה שיש להם זה רשימת הרכבים שהם צריכים להביא חזרה הביתה. רואים רכב כמו שכתוב בהזמנה - לוקחים. לא הולכים לטייל בתקווה שנמצא איזה רכב יפה, לא ככה הם עובדים. הכל מוזמן מראש.

תגידו, אחרי פעמיים-שלוש שגונבים לאותו בנאדם את הרכב זה לא יוצר איזה בעיה עם הביטוח?

עדיין מסכימים לבטח אותו?

לא בדקתי מה עלות הביטוח החדשה שתהיה כי אין עדיין רכב לבטח, אז אני לא יודע. למען האמת זה קצת יפתיע אותי אם יבטחו אותי שוב בלי בעיות.

לא חושב שגנבה נחשבת בפרמיה, אבל יגידו המלומדים

אין תוספת לפרמיה עקב גניבה. לצערי אני אומר זאת מניסיון.

שאלה האם באמת כל שנה הרכב נגנב... ואז מקבלים רכב חדש תמורת הישן (שנת דגם חדשה יותר).

ואם הפרמיה לא עולה?

אז אולי עלינו על איזה תרגיל מעניין?

מישהו באמת מאמין שאנחנו יותר חכמים מחברת הביטוח? שמצאנו איזה טריק שהם לא מכירים?

תביעה בשל גנבה משפיעה על פרמיית הביטוח, אבל לא באותו אופן שתאונות משפיעות כי זה לא תלוי בנהג.

יכול להיות מצב שידרשו מיגון נוסף כתנאי לביטוח.

במקרים רבים חברת הביטוח מבצעת חקירה ע"מ לוודא שלא מדובר בהונאה.

חברת הביטוח יכולה גם לסרב לבטח.

אכן הייתה חקירה. לא משהו מעיק. שיחה קצרה והתבקשתי לספק את כל ההוכחות שהם ביקשו: מפתחות רכב, טופס בדיקה לפני קנייה וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה רכב צרפתי בנזין טורבו. עם סטיגמה שיש לו תוכל להשאיר חלונות פתוחים ועדיין ישאר בחנייה.רק תזהר מגשם.

יש רכבים פחות מבוקשים וגם הביטוח ודרישות המיגון שלהם בהתאם. ברר עם החוקר שהיה אצלך.

גניבה אינה נחשבת לרעתך בפוליסה. אין תוספת פרמיה אישית אבל (הנה זה בא)

עליה במספר הגניבות וחברות הביטוח יעלו מחירים באופן גורף בשנה הבאה. אין וואקום.בעקיפין כולנו משלמים בסוף.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אלפא הוא יכול לקנות, אותו סיפור, כמה שבמגזר הערבי בארץ אוהבים אלפות בשטחים הן פשוט לא קיימות. אני מאמין שניתן ''לאתר'' עוד יצרנים כאלה.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...