Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימוש בתג נכה כקרדום לחפור בו.

Ron Poh
שימו לב! השרשור הזה בן 1672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה היו מספר שרשורים של רכבים בעלי תג (ולא תו) נכה שחנו במקומות אסורים והתפלאו שקבלו דו"ח.

אז מה לעשות ומגיע להם, תג נכה לא אמור שאפשר לשים את האות השביעית באלף-בית על העולם ושכולם יקפצו.

כך לדוגמה וחבל שלא צילמתי, לפני מספר שבועות חניתי על המדרכה כשהשארתי מקום מרווח של מעל שני מטר, אני חוזר לרכב ורואה רכב נוסף חונה על ידי כך שלא נשאר מעבר לעגלות וגם בקושי להולכי רגל, לא נראה לאותו אחד שהוא חוצפן?

מתוך משרד התחבורה - חניה אסורה :

בצד רכב אחר העומד או חונה בצידה של הדרך.

מתוך משרד התחבורה - חניה מותרת :

החניה נעשית באופן שאין בה סיכון לעוברי דרך ואין היא מונעת מעבר חופשי להולכי רגל, לעגלות ילדים או לכיסאות גלגלים.

היום אני חונה בחניית נכים ליד סופר, באי תנועה על ידי מחנה רכב נוסף של נכה.

20190925_100641.jpg

האם השטח הזה נראה לו כחנייה חוקית?

לשלוח אותו ללמוד מחדש חוקי תנועה!

למה במקום להכניס את אימי בקלות לרכב, נאלצתי להוציא אותו החוצה ולחסום נתיב נסיעה, על מנת שאני יצליח להכניס את אימי לרכב.

החניה אינה גורמת להפרעה ממשית לתנועה.

בסמוך למקום האמור לא מצוי מקום אחר שהחניה בו מותרת

במגרש החניה היו מקומות רבים, רק מה... יש ללכת כעשרים מטר, תאמינו שבתוך הסופר הנ"ל צעד מרחק יותר גדול.

אז תגידו, אם נכים לא יודעים להתחשב בנכים אחרים, למה אתם מצפים ששאר משתמשי הדרך יתחשבו בהם?

ובנוסף, בשום מקום לא הוגדר שזכותו של בעל תג נכה להחנות בחינם, רוב אולי כל העיריות מאפשרות חניה בכחול-לבן ללא תשלום, אך אינם מחויבות.

גם טענה שלא חניתי במגרש חנייה בגלל שהוא בתשלום, ובחוץ על האדום-לבן החנייה היא בחינם, לא מחזיקה מים.

כשמגיעים למגרש חנייה, רשאי השומר בפתח להגיד שהחנייה בחינם היא במקומות הנכים בלבד ואם הם תפוסים החנייה תהיה בתשלום.

בקיצור, בעלי תג הנכה תתחשבו גם באחרים, אי אפשר לחסום מדרכות, אי אפשר לחסום רכבים אחרים והכל בתירוץ של יש לי תג נכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי רוב הנכים הם בני אדם, וישראלים.

ושני אלה לבד מספיקים כדי לייצר מאסה קריטית של יצורים אנטיפתיים, אנטי חברתיים, אנטי סוציאליים שחושבים עד קצה האף שלהם ולא מ"מ אחד נוסף.

במקרה חלק מאותה מאסה קריטית הם אנשים נכים, שלהם יש בנוסף עוד כלים כדי להיות אנטיפתיים יותר כבדים.

הפגנות הנכים (והאתיופים, והמדוכאים, והמסכנים ואלה שיש להם ציפורן חודרנית) כדוגמא מובהקת, אנשים אנטיפתיים שלא אכפת להם להרוג חולים באמבולנסים (או נניח בתקיפה פיזית כמו האתיופים על נהג הסקודה ליד עזריאלי), העיקר שהם יוציאו את האלימות והכעס שלהם.

וזה לא משנה אם זה מופנה למקום הנכון או לא.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי רוב הנכים הם בני אדם, וישראלים.

ושני אלה לבד מספיקים כדי לייצר מאסה קריטית של יצורים אנטיפתיים, אנטי חברתיים, אנטי סוציאליים שחושבים עד קצה האף שלהם ולא מ"מ אחד נוסף.

במקרה חלק מאותה מאסה קריטית הם אנשים נכים, שלהם יש בנוסף עוד כלים כדי להיות אנטיפתיים יותר כבדים.

הפגנות הנכים (והאתיופים, והמדוכאים, והמסכנים ואלה שיש להם ציפורן חודרנית) כדוגמא מובהקת, אנשים אנטיפתיים שלא אכפת להם להרוג חולים באמבולנסים (או נניח בתקיפה פיזית כמו האתיופים על נהג הסקודה ליד עזריאלי), העיקר שהם יוציאו את האלימות והכעס שלהם.

וזה לא משנה אם זה מופנה למקום הנכון או לא.

אתה יורה לכול הכיוונים ללא אבחנה :-P

האתיופים רובם באמת מסכנים ובקלות מספר אנשים שחיפשו קצת פרסום הובילו רבים המקהילה האתיופית להפגנות ולאלימות כאשר רובם לא ממש הבינו על מה כול המאומה. פשוט העלו אותם על כלי רכב לאיזור ההפגנות חינם אין כסף ומכאן הדברים רק הדרדרו.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש מסכנים, העלייה שקיבלה הכי הרבה תקציבים ועזרה בהיסטוריה של המדינה, ובחרו לחסום כבישים (ואני לא מדבר על יותר מזה).

אני דיי בטוח שגם באתיופיה אם מישהו היה לוקח אותם ברכבים וזורק אותם בהפגנה היה דיי ברור להם שלא חוסמים כבישים ולא תוקפים נהגים.

יודע מה אני דיי בטוח שבאתיופיה הם לא היו מעיזים לעשות את זה כי היו חוטפים אלות לפרצוף במקרה הטוב.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

האתיופים רובם באמת מסכנים ובקלות מספר אנשים שחיפשו קצת פרסום הובילו רבים המקהילה האתיופית להפגנות ולאלימות כאשר רובם לא ממש הבינו על מה כול המאומה. פשוט העלו אותם על כלי רכב לאיזור ההפגנות חינם אין כסף ומכאן הדברים רק הדרדרו.

אין לאף אחד זכות להתעלל באחרים ולא משנה כמה הוא מרגיש מסכן או מקופח.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון ש

רוב הנהגים ברכב נכה לא נכים .

לעומת זאת צעירים שנוהגים ללא נוכחות הנכה ברכב ומחנים בחנית נכה ורובם

אפילו לא מודעים לכך שהם בעצם עוברים עבירה, לדעתי אפילו חמורה.

אבל כמעט שאין אכיפה לכך, ואין שום מודעות לעיניין הזה לצערי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון ש

רוב הנהגים ברכב נכה לא נכים .

לעומת זאת צעירים שנוהגים ללא נוכחות הנכה ברכב ומחנים בחנית נכה ורובם

אפילו לא מודעים לכך שהם בעצם עוברים עבירה, לדעתי אפילו חמורה.

אבל כמעט שאין אכיפה לכך, ואין שום מודעות לעיניין הזה לצערי.

יוסי, אומנם מה שאתה אומר נכון והנהגים האלה אכן חלאות, אך כאן מדובר על דבר חמור יותר -

שימוש בתג נכה בלי הבחנה, תוך פגיעה בסובבים ובנכים אחרים, כאילו התג מציב את בעליו בעמדת מלך העולם.

התמונה שרון פרסם פה מגעילה ממש. אין חניה אז נדפוק נכה אחר.

יצא לי לראות רכבי נכים חוסמים חניות רכבי חירום בביתי חולים. אבל אלה קיבלו דוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, אומנם מה שאתה אומר נכון והנהגים האלה אכן חלאות, אך כאן מדובר על דבר חמור יותר -

שימוש בתג נכה בלי הבחנה, תוך פגיעה בסובבים ובנכים אחרים, כאילו התג מציב את בעליו בעמדת מלך העולם.

התמונה שרון פרסם פה מגעילה ממש. אין חניה אז נדפוק נכה אחר.

יצא לי לראות רכבי נכים חוסמים חניות רכבי חירום בביתי חולים. אבל אלה קיבלו דוחות.

נכון מאד.

כל דבר גדול מתחיל ממשהו יותר קטן ומתעצם אפילו לחסימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק נזק פיזי ילמד את האנטיפטים לא לעשות שטויות כאלו.

מזכיר לי מקרה של נהג שהקפיד לחסום כל פעם מחדש מעבר הולכי רגל, לא עזרו תחנונים, רק כשנשרט לו האוטו עקב זה שעובד זר ניסה להעביר במעבר זקן עם כיסא גלגלים, רק אז החלאה למד על בשרו לא לחסום מעבר.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה היו מספר שרשורים של רכבים בעלי תג (ולא תו) נכה.

סליחה על הבורות, מה ההבדל בין תג נכה לתו נכה?

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תו זה השימוש העילג שכנראה נכנס לדיבור בגלל חברת "זכותי". השם הנכון הוא תג.

על חברת "זכותי" אני חושב שאין מה להרחיב דיבור.

עצם השימוש במילה תו מעיד כנראה על הזכות האמיתית של אנשים שיש להם תו ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל בעלי התג כאלו בבונים, אפשר להירגע.

אחוז הבבונים בקרב בעלי התג זהה לחלקם היחסי של הבבונים באוכלוסיה הכללית

ומכאן המקרים שמתוארים בתחילת השרשור.

לי לדוגמה, יש תו נכה ב 2 הרכבים עקב נכותה של אימי ולעולם אינני חונה בחניית נכה

כאשר אימי לא נמצאת באוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל בעלי התג כאלו בבונים, אפשר להירגע.

אחוז הבבונים בקרב בעלי התג זהה לחלקם היחסי של הבבונים באוכלוסיה הכללית

ומכאן המקרים שמתוארים בתחילת השרשור.

לי לדוגמה, יש תו נכה ב 2 הרכבים עקב נכותה של אימי ולעולם אינני חונה בחניית נכה

כאשר אימי לא נמצאת באוטו.

ברור שלא כולם,גם אני מסיע אבא לקוי ראיה ואם ישנה חניה רחוקה רגילה נשתמש בה ולא בחנית נכה.

לדעתי, ומניסיוני (רכז ביטחון לשעבר בקופ''ח גדולה) רוב הצעירים הבריאים שמשתמשים בתג נכה של ההורים שלהם

לא מודעים לחוק שאסורה עליהם החניה אם הנכה לא נמצא ברכב. כאשר הערתי להם רובם חדלו מייד.

לגבי חסימות זה כבר עבריינות וזלזול קיצוני.

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצם זה שצריך להעיר להם מעידה על כך שהם אגואיסטים חסרי הסתכלות על הסביבה.

גם אם לא היה חוק על שימוש בתג נכה ללא הנכה, למה לפגוע באנשים שבאמת צריכים את החניה כאתה יכול ללכת קצת?

אפילו אני, כשהיה לי תג נכה מהסיבה הכי מוצדקת שיש - כשהיו ימים שבהם יכולתי לא להשתמש בו - הייתי חונה בחנייה רגילה והולך קצת, למרות שזה היה קשה יותר מאשר לאדם רגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...