Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעשה בגניבת גלגל

yaniv572
שימו לב! השרשור הזה בן 1667 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם החישוק ששמו לך התאים בדיוק לפי המרווח ברגים והוא נכנס לך במקום של הגלגל החלופי בתא המטען, אז היית יכול להשאיר אותו כגלגל חלופי.

גלגל חלופי לא חייב להיות באותו הקוטר (מבחינת החישוק).

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שהכל אפשרי ושבהחלט ייתכן שפרקו לו גלגל. ככל הנראה מישהו שהיה בלחץ / בית חולים אסף הרופא וכו' ורצה פתרון שכואב "רק קצת" לקורבן...(;-...לך תדע אם הוא מכה על חטא.

אכן, גנב סטנדרטי היה משאיר לך את הסרן/נאבה על הרצפה-תאכל תחת. כמו המזXXיין שלפני 17 שנה בא להתארח בצימר יוקרתי ליד יחידת הדיור ששכרתי במושב. בסופ"ש חורפי וגשום. הגיע עם ניסאן טראנו חדשה ללא מגב אחורי. ביום ראשון בבוקר כשהגעתי לפיאסטה יקירתי, הנעתי, הפעלתי וישרים וצליל החריקה בצד של הנהג! היה ממש חזק. הבן של אלף שרXXוטות פירק לי וישר. עם ג'יפ חדש פירק לסטודנט דלפון וישר קדמי מפיאסטה.

תגיד תודה שהוא שם לך ג'אנט עם צמיג מפונצ'ר

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מקרה דומה בחניון של בית מלון בים המלח.

חזרתי לרכב אחרי 4 ימים בהן הרכב עמד פיקס בחניון וכאשר ניסיתי לנקות את השמשה האחורית אני קולט שהמגב לא מנגב.

יצאתי מהרכב ומצאתי שלקחו רק את המתכת שהחזיקה את הגומיה והחזירו את הגומיה חזרה למקום.

הייתי בהלם, בסהכ 10ש"ח בכל חנות חלפים אז למה לגנוב ועוד להחזיר את הגומיה חזרה.. הזויים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

לדעתי סיפרתי פעם שכשגרתי בממלכת עזרא ובניו (אזור), היתה לנו דייהטסו שרייד 92' ולשכן גם.

יום אחד המגב עם הזרוע האחוריים נעלמים. בדיוק היה לנו טסט אז השגתי זרוע ומגב מפירוקייה ב-30 ש"ח.

איזה יום בא הגאון לאשתי (פחד ממני), החזיר לה את המגב ואמר שלקח כי היה לו טסט.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק הסיפור של אבריימל'ה מלמד מ"בוסתן ספרדי", ששם שטר של 100 לירות בדף של "לא תגנוב", וכשחזר הביתה מצא שטר של 50 לירות בדף של "ואהבת לרעך כמוך"

קלאסיקה, תרתי משמע.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אגיב עם ציטוטים אבל:

1. בשני הגלגלים יש 5 חורים לברגים. שורה תחתונה הגלגל הולבש על הרכב שלנו ואישתי נסעה איתו כמה מטרים עד שהיא הבינה שמשהו לא תקין.

2. זה הגלגל היחיד בלי טסה וככה קנינו אותו. לא חיפשתי להרכיב טסה נוספת כי זה לא מעניין.

3. ברכב יש גלגל חלופי בגודל מלא, אין לנו מה לעשות עם עוד אחד.

שורה תחתונה, מעבר לכל ספק מישהו לקח מהרכב שלנו גלגל ושם אחד אחר.

נכון, זה לא המקרה הקלאסי של הגנבים שפשוט שמים את הרכב על בלוקים, אבל מבחינתי זה גניבה.

הנושא נסגר, הוזמן והורכב גאנט מפירוקיה, על 120 שח.

לדעתי מי שעשה את זה עלה עם 2 גלגלים על דוקרנים, החליף אחד מהרכב שלו ואת השני חיפש רכב זהה (מהמר על פורד מונדאו, לנו יש פוקוס) ולא שם לב שזה לא המצב.

אם מישהו היה מניח פתק שהוא נתקע ומיהר לבית חולים, ניחא.

אז זה לא המצב, פשוט החליט שלמה לו להתקשות ולשלם כסף על עוד צמיג והחליט לעשות סיבוב. פשוט הוא יצא קצת טיפש (יעלה גם בג'אנט וגם בצמיג).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1667 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...