Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'יפון לאישה - 130 ~ אלף ש"ח

GuyHar
שימו לב! השרשור הזה בן 1668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקטגוריית הג'יפונים הקטנים תהיה חייב להתפשר, כרגע אין רכב בקטגוריה הזו שמציע גם מנוע חזק, גם מערכות בטיחות מקיפות וגם פתחי מיזוג מאחור.

מבחינת נירו מול סטוניק, בעקרון הסטוניק זריז יותר מהנירו, אבל בנירו אתה מקבל את כל האבזור שאתה מעוניין בו בנוסף לכך שמדובר ברכב מקטגוריה מעל.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מאחר ואתה נוהג בגולף, שמרחב הפנים שלו הוא על הצד הקטן לשימוש משפחתי ובעיקר תא המטען שלו זערורי לשימוש משפחתי (והנתון הרשמי של 380 ליטר אפילו קטן ייותר בפועל בגירסה המיובאת לישראל מהתרשמות שלי) וגם בגירסת ה- gti ועוד גירסת הפרפורמנס בעלת כיול נוקשה שפחות נעים לשימוש משפחתי, אני הייתי מכוון לכך שהרכב של האישה יתאים גם לשימוש משפחתי בפרמטרים הנ״ל.

למעשה זה המצב אצלכם עכשיו כאשר לאישה יש קיה ספורטג׳ ולא הסברת למה אתם שוקלים לשנות כיוון לרכב קטן יותר.

בפרמטרים של מרחב פנים ונפח תא מטען הנירו הרבה יותר מתאים בוודאי יותר מהסטוניק אבל גם מהקונה (ולמעשה גם בכל פרמטר אחר מלבד פרמטר הביצועים מול הקונה).

הפרש המחיר גם בין הנירו לבין הרכבים הנ״ל יהיה קטן יותר בפועל לאור חסכון עודף שלו בדלק (תלוי בכמות הנסועה שתהיה ברכב זה).

הייתי שוקל גם את הסיאט אטקה בגירסת הסטייל שמציעה כעת חבילה אטרקטיבית, קצת יותר יקרה (לפני הנחות ובהנחה שתקבל תוספות שסיאט דוחפים בעלות נוספת בחינם) בין היתר הוא מאד מרווח ובעל תא מטען גדול מאד. החשש הוא משחיקת מצמדים, אבל יש אחריות ועלויות התיקון סבירות לאחר תום האחריות (ונראה שכבר תחליפו את הרכב עד אז). חסרון נוסף הוא שמערכת המולטימדיה לא פתוחה וצריך לפתוח אותה וגם לאחר פתיחה, החיבור אליה הוא רק בכבל באמצעות אנדרואיד אוטו או אפל קאר ולא בבלוטוס והיא לא בעברית.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי שאאודי q2 שנת 2017 נכנס בתקציב, לדעתי רכב ששווה לנסות בתקציב שלך

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר ואתה נוהג בגולף, שמרחב הפנים שלו הוא על הצד הקטן לשימוש משפחתי ובעיקר תא המטען שלו זערורי לשימוש משפחתי (והנתון הרשמי של 380 ליטר אפילו קטן ייותר בפועל בגירסה המיובאת לישראל מהתרשמות שלי) וגם בגירסת ה- gti ועוד גירסת הפרפורמנס בעלת כיול נוקשה שפחות נעים לשימוש משפחתי, אני הייתי מכוון לכך שהרכב של האישה יתאים גם לשימוש משפחתי בפרמטרים הנ״ל.

למעשה זה המצב אצלכם עכשיו כאשר לאישה יש קיה ספורטג׳ ולא הסברת למה אתם שוקלים לשנות כיוון לרכב קטן יותר.

בפרמטרים של מרחב פנים ונפח תא מטען הנירו הרבה יותר מתאים בוודאי יותר מהסטוניק אבל גם מהקונה (ולמעשה גם בכל פרמטר אחר מלבד פרמטר הביצועים מול הקונה).

הפרש המחיר גם בין הנירו לבין הרכבים הנ״ל יהיה קטן יותר בפועל לאור חסכון עודף שלו בדלק (תלוי בכמות הנסועה שתהיה ברכב זה).

תודה על תגובתך.

השיקול להחליף את הספורטאז ברכב קטן יותר מגיע מ-2 סיבות.

ראשית שלאורך 3 השנים האחרונות הרגשנו כי גודלו של הספורטז מיותר עבורנו.

נסיעות משפחתיות וטיולים ממילא בוצעו בגולף ותא המטען הגדול של הקיה ממילא תמיד נשאר יתום.

שנית, יש לנו רק חנייה אחת (בגבעתיים לצערי נדיר שיש 2) וגודלה של הספורטז מקשה על מציאת חנייה בעיר, וכמובן שהגולף היא זו שזוכה לחנייה המקורה :lol:

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ולא -

מאד אהבתי את הנירו (אם הנסיעה תהיה טובה גם כן) ובשבילה זה יותר ממספיק.

נחכה לנסיעת מבחן ואז נחליט מה עושים...

בכל מקרה - פיג'ו אצלי לא בא בחשבון,

בעבר הרחוק הייתה לי 206 GTI שרק עשתה בעיות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה טובה,

שמח לעדכן שאחרי נסיעת המבחן היום לנירו החדשה (ותודה רבה לחבר הפורום היקר שהאיר את תשומת ליבי לכך שזו עשתה עלייה), ניתנה המקדמה ומתחילה ההמתנה :))

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה :)

אני מסכים. אגב הנירו היוצאת משמועתית פחות יפה בתא הנוסעים, אין ספק שהשדרוגים שבוצעו גדולים ומציגים תא נוסעים עדיף בהרבה , מה שמבחינתי סגר את העסקה

כמובן שאעדכן עם הגעתו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו הרבה תלונות על רעש כביש/צמיגים שחודר מהחלק האחורי של הרכב בכביש מהיר עקב בידוד לקויי. מעניין אם החלק הזה שופר עם מתיחת הפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...