Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן קקטוס מתחזק

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סיטרואן משיקה את הקקטוס אחרי שהתחזק עם 130 כ"ס.

איך עוד אתם חושבים שמכוניות יכולות "להתחזק"? לנו עלה, ככה בשליפה מהמותן, כיסוי סרוג חיצוני לסאנרוף.

MAIN-סיטרואן-קקטוס-2019.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אחרי שכירת הדגם הראשון לפני 4 שנים והדגם השני לפני חודשים - בעיני רכב איום, ולו רק בגלל ממשק המשתמש. לוח מחוונים בלתי קריא בעליל, ולוח בקרה מסורבל לתפעול.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חוזר על פניני החכמה האלה שוב ושוב, למרות שאין להם שום אחיזה במציאות.

יש אנשים שמאוד קשה להם להסתגל לממשקים חדשים, הרוב דווקא מסתגלים דיי מהר. ברור שלכל ממשק יש את היתרונות והחסרונות שלו.

יכול להיות שהוא מדליק את המחשב האישי בבית ומתעצבן שעולה לו windows ולא DOS כי ככה הוא התרגל... ;-):lol::lol::lol::lol::lol:

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך עוד אתם חושבים שמכוניות יכולות "להתחזק"?

בקלות, שמים מדבקת קארספורום מאחורה.

ידוע לכל שזה מוסיף הרבה כוחות סוס

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעלים של קקטוס דור קודם מודל 2018 אני יכול להעיד שההגדרה רכב "איום" רחוקה מאד מהמציאות ואם הקקטוס רכב איום, מה עם שלל הרכבים האחרים ברמת מחירו?קשה למצוא רכב נוח ממנו (לנהג שמעדיף נוחות ושיכוך מהמורות על פני נסיעה על המגבלות בנס הרים), הרכב חזק, זריז וחסכוני (הכל יחסית כמובן לחבריו ברמת המחיר) ודי באלו כדי להפוך אותו מרכב איום לאחד מהטובים בקבוצת המחיר.לוח המחוונים פשוט, קריא מאד וגם בשמש מלאה מד המהירות ומד הדלק ברורים לגמרי.מסך הבקרה, בהיר וברור בכל תנאי התאורה. הממשק, זו מילה גדולה לכמה פעולות פשוטות ונפוצות שבאמת משתמשים בהן תוך כדי נסיעה, אני מסכים לגמרי שלוח הבקרה היה יכול להיות טוב יותר, ראיתי גרועים ממנו, צריך, כמו לכל דבר אחר, להתרגל אבל בשורה התחתונה, הוא סביר גם אם לא יותר מכך.אז זה אכן הופך את הרכב ממעולה לסתם טוב עד טוב מאד, זה לא הופך אותו לאיום.(לא מתייחס לעניין העיצוב שהוא סובייקטיבי לחלוטין ובמקרה של הקקטוס גם קוטבי מאד, זה לא משנה לשאלה האם הרכב טוב או לא ולכן אני מאד אוהב, אחרים ממש שונאים וזה בסדר..)

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו לא בעיה של התרגלות. לוח המחוונים פשוט בלתי קריא. התקשיתי לדעת, למשל, כמה דלק נותר לי במיכל, כיוון שהניגודיות בלוח המחוונים לא קיימת. שלא לדבר על כך שכיוונון המזגן בנהיגה מסוכן כמו שליחת SMS.

אני חוזר על המנטרה כיוון שחשבתי שהוא השני של הקקטוס מהווה שיפור לדור הראשון. לצערי התברר שהוא גרוע באותה מידה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר קצרות יותר :-)

PSA לא מפרסמים נתוני ביצועים לפי התקן האירופאי (שני נוסעים במשקל 75 ק"ג כל אחד וכד').

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו לא בעיה של התרגלות. לוח המחוונים פשוט בלתי קריא. התקשיתי לדעת, למשל, כמה דלק נותר לי במיכל, כיוון שהניגודיות בלוח המחוונים לא קיימת. שלא לדבר על כך שכיוונון המזגן בנהיגה מסוכן כמו שליחת SMS.

אני חוזר על המנטרה כיוון שחשבתי שהוא השני של הקקטוס מהווה שיפור לדור הראשון. לצערי התברר שהוא גרוע באותה מידה.

לגבי לוח המכוונים, כנראה נסעת עם אורות דולקים ולא השתמשת בפונקציה שמגדירה את הבהירות.

גם בשמש חזקה מאוד וישירה, הלוח הכי קריא בעולם ברגע שמגדירים נכון.

לגבי הממשק. לכוון מזגן כמו SMS? נו באמת.

ברור שיש שיעדיפו כפתורים מכניים. אבל להגדיר רכב כ"איום" בגלל זה, זה נורא ואיום.

סתם, זה לא נורא ואיום. זאת סתם טעות.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו מקסים לטעמי ועדיין זכותו של כל אחד להחליט שעבורו הוא אוטו נורא ואיום ומכל סיבה שהיא, החל מממשק מחורבן לטעמו, תאורת צג בעייתית, אפילו עיצוב ידית ההילוכים או המאפרה, כל אחד והסולם שלו. בכל מקרה הדיון קצת מיותר להערכתי, כיוון שעד כמה שהאוטו כאמור נחמד וידידותי, לטעמי לפחות, העתיד שנכון לו כאן לא ממש ורוד בהתחשב בכל המתחרות שיעוטו אוטוטו על הקליינטים, כשמרביתן נהנות גם ממוניטין משובח בהרבה וגם, צריך להודות מיכולות, עיצובים, אפילו איבזור עשיר יותר. מה שעמד לזכות הדגם הקודם היה מחיר מאוד מפתה, גם היתרון היחסי הזה נשחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...