Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת ג'יפון - מתלבטת

nahla
שימו לב! השרשור הזה בן 1650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מחפשת רכב שהוא ג'יפון עד 165.000 ש"ח שנת 2019. חשבתי על הונדה HRV (קומפורט או אקזקיוטיב), סובארו XV או סוזוקי (יש שני דגמים וכל מיני תת דגמים שאני לא יודעת מה לכתוב). אפשר לקבל בבקשה המלצות על דגם טוב מבין אלו או משהו אחר שאתם יכולים להמליץ עליו? קראתי שרכבים יפנים טובים לכן אני מעוניינת רק בהם. השימוש הוא רק לצרכי נסיעה לעבודה.

תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה ק"מ את נוסעת בחודש?

כל מה שכתבת נחשב רכבים טובים. תוסיפי מאזדה CX5.

עד 1000 ק"מ בחודש. מציינת שיש 2 ילדים. נוטה ותר לכיוון ההונדהץ האם זה הטוב ביותר ברשימה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה hrv זה ג'יפון יחסית קטן, קצת חלש ויקר לרכישה יחסית לג'יפון קטן ( נכנס לרמת במחירים של קיה ספורטאז', שזה כבר רכב יותר גדול, יותר נוח ויותר מאובזר).

אבל גם הוא וגם סוזוקי ויטרה ( שהיא יותר חזקה בזכות מנוע טורבן ) יספיקו לצרכים שלך.

יש עוד הרבה רכבים טובים שייכנסו לתקציב שלך, כמו פיג'ו 3008 או מאזדה cx5. אבל קודם צריך להחליט על גודל הרכב ולהזמין נסיעות מבחן.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הונדה HRV אז רק את ה-Executive המגיע עם מערכות בטיחות מקוריות.

כנ"ל לגבי ה-XV רק רמות גימור Eyesight או Crosstrek שמגיעות עם מערכות בטיחות מקוריות.

על הויטרה הייתי מוותר בשל היעדר מערכות בטיחות מקוריות.

אישית בין ההונדה לסובארו הייתי הולך על הסובארו XV רמת גימור Crosstrek בגלל האבזור הבטיחותי העדיף.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין השניים הייתי הולך על הסובארו הXV, Crosstek S.E

כי היתרונות של הHRV:

1. חסכוני יותר כ14 ק"מ לליטר לעומת כ11.5 בXV (בנסיעה שלך, לא יודע עד כמה זה קריטי)

2. גג שמש פנורמי (XV יש גג שמש רגיל, לא יודע כמה זה קריטי)

יתרונות הXV

1. מנוע חזק יותר

2. בטיחותי יותר, יש תיקון סטיה מנתיב ובלימה אוטונומית בנסיעה בינעירונית ולא רק עירונית כמו הHRV

עוד בבטיחות שאין בHRV, התראה על רכב ב"שטח מת", זיהוי הולכי רגיל, בלימה אוטונומית לאחור, ועוד...

3. נוח יותר

4. מראת פנים נגד סנוור

5. כסא נהג עם כיוון חשמלי

6. בקרת שיוט אדפטיבית ולא רגילה כמו הHRV

7. חימום להגה

8. יכולת שטח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מעיף מבט שני בהונדה ואו הסובארו פשוט כי יש רכבים טובים מהם.

באופציה ההיברידית שאני חושב שתתאים לך מאוד הייתי בודק את הקיה נירו.

דיזל - בודק את הספורטאז \ 3008 במסלולי יד 2 0 ק"מ וחוסך משמעותית מול המחיר אצל היבואן הרשמי.

בנזין - CX5 אופציה יקרה שלדעתי אינה נותנת תמורה נאותה , פיזו 3008 \ סיטרואן C5 מהטובות בקבוצה כל אחת בדרכה ואו ללכת על בטוח יונדאי טוסון \ קיה ספורטאז.

לא לשכוח לבצע נסיעת מבחן לפני הרכישה , רכב לא קונים לפני שנוהגים בו.

דוגמאות מטה:

https://motodeal.co.il/deals/CX5COMFORT_%D7%9E%D7%90%D7%96%D7%93%D7%94

https://motodeal.co.il/deals/%D7%A0%D7%99%D7%A1%D7%90%D7%9F_%D7%A7%D7%A9%D7%A7%D7%90%D7%99_%D7%93%D7%99%D7%96%D7%9C

https://motodeal.co.il/deals/%D7%A7%D7%99%D7%94_%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%98%D7%90%D7%96_%D7%90%D7%95%D7%A8%D7%91%D7%9F_20

https://motodeal.co.il/deals/%D7%99%D7%95%D7%A0%D7%93%D7%90%D7%99_%D7%98%D7%95%D7%A1%D7%95%D7%9F_%20PRIME%20PLUS

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מציע לרדת מההונדה, רכב חסר ייחוד שנמכר במחיר מופקע.

בנסועה כמו שלך לא חושב שיש טעם לרכוש רכב היברידי או עם מנוע דיזל.

אם בכל זאת היברידי אז קיה נירו או טויוטה CHR יעשו עבודה טובה.

אם עיצוב מדבר אלייך אז לטעמי מאזדה CX3 הוא אחד הג'יפונים הכי יפים שיש. בקרוב אמור להגיע CX30 שאמור להיות קצת יותר מודרני ומרווח.

יונדאי קונה גם יכול להיות אפשרות מעניינת, הוא מעוצב באופן ייחודי ומאובזר טוב.

סיאט ארונה ואטקה גם מציעים חבילות טובות, הארונה קטן יותר והאטקה גדול ומרווח יותר ומוצע עם מנוע חזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה CX 3 נאה, במיוחד בפנים, אבל צפוף גם לנוסעים גם למטענם וחלונות קטנים יחסית לא מיטיבים עם תחושת ילדים מאחור, יותר מכך במבחן המוס של האתר הספרדי 77 הוא נראה לי לפחות קצת מפחיד באחיזת הכביש הגבולית שלו. ה 3008 היא מכונית בהחלט מתאימה, נוחה, מרווחת יחסית, חסכונית מאוד בגירסת הדיזל ואפילו די מרשימה למראה, אבל היא לא יפנית אז לא ממליץ ,כי מה שקוראים זה מה שקובע. האמת היא שבין היפניות/ קוריאניות קשה למצוא משהו באמת משכנע, אבל נדמה לי שהספורטאז' די בסדר, מאובזרת, מרווחת ושקטה יחסית. אני הייתי מחכה ל CX30 היא אמורה להתגבר על הצפיפות הכרונית שב CX3 וגם נראית הרבה יותר טוב או ל XCEED שקרובה לה בגודל ונראית נהדר לטעמי.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים!

נסו להתמקד - אל תתפזרו. כותרת השרשור מציינת שהשואלת מצויה בהתלבטות (בין אופציות לא מושלמות אבל סבירות) בנתיים (לדעתי) רק הצלחתם לבלבל אותה יותר.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי ההונדה בחירה רעה מאוד.

רכב יקר, חלש, קטן וממש לא משתלם בעבור המחיר המופקע שדורשים עליו.

יש המון אופציות טובות הרבה הרבה יותר.

הסובארו חמוד (למרות שגם הוא לא שווה את הכסף לעומת התמורה לטעמי האישית).

פג'ו 3008, סיטרואן C5, או קיה ספורטרג' יהיו הרבה יותר טובין/משתלמים/נוחים.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

וואי תודה לכם, אבל אני עוד יותר מבולבלת ועשיתי טבלה עם כל ההמלצות והיא קצת מפוזרת. הסתכלתי על הרכבים, ואני רוצהף ברשותכם, לבקש מכם את הטוב ביותר לדעתכם מבין הרשימה הבאה לפי ההמלצות שלכם:

1) SUBARU XV CROSSTREK NEW XV CROSSTREK 152HP

2) XV XV 2.0 EYESIGHT CVT

3) Nissan QAASHQAI

באמת אהבתי את הדגם של ההונדה EXECUTIVE אבל עכשיו לא בטוחה אחרי שקראתי את התגובות.

אשמח להתייחסות לדגמים הנ"ל בבקשה.

באמת תודה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים!

נסו להתמקד - אל תתפזרו. כותרת השרשור מציינת שהשואלת מצויה בהתלבטות (בין אופציות לא מושלמות אבל סבירות) בנתיים (לדעתי) רק הצלחתם לבלבל אותה יותר.

מה יכול להיות אופציה מושלמת לדעתך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...