Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת ג'יפון - מתלבטת

nahla
שימו לב! השרשור הזה בן 1659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה ההבדל ברמת האבזור שהציעו לך מול למשל ההצעה הבאה ב ₪135K מסלול 0קמ :

https://motodeal.co.il/categories/%D7%99%D7%A6%D7%A8%D7%9F/%D7%A1%D7%95%D7%91%D7%90%D7%A8%D7%95

בדגש על אבזור בטיחות.

נראה שיש ליבואן עוד לאן לרדת .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההבדל ברמת האבזור שהציעו לך מול למשל ההצעה הבאה ב ₪135K מסלול 0קמ :

https://motodeal.co.il/categories/%D7%99%D7%A6%D7%A8%D7%9F/%D7%A1%D7%95%D7%91%D7%90%D7%A8%D7%95

כי נראה שיש ליבואן עוד לאן לרדת .

אני מתייחסת לSPECIAL EDITION נראה לי שהמכונית בלינק זו הרגילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי התוספת ל special edition מוסיפה גלגלי 18" מיותרים.

מושבי עור מיותרים בארצנו החמה.

סאן רוף: עוד יותר מיותר.

חימום להגה ולמושב: נו באמת...

אה כן: מפתח חכם ,בלימה אוטונומית גם ברוורס ופנסי לד בחזית.

(בטיחות אקטיבית קיימת כבר בגרסת הבסיס.)

בקיצור : לא רואה הצדקה לתוספת של ₪10000 למפתח חכם עם פנס led.

הדגם שלך עולה ₪160K .אגרת רישוי עוד ₪2K ככה שההנחה שנתנה היא הנחה קבועה פיקטיבית ואנחנו אפילו לא בשבוע הספר.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובארו בחודש מבצעים לעמיתי "חבר",הייתי מתאמץ להגיע לאזור המחירים הללו.

קרוסטרק "בסיסי" - 139990 ש"ח

קרוסטרק "ספיישל אדישן" - 154990 ש"ח

גם אני מתקשה למצוא הצדקה לפער הגדול בין הדגם ה"בסיסי" למפואר ובמצב הזה הוא גם מייתר את הרכישה מ-0 ק"מ לדעתי.

מפתח חכם ופנסי LED זה משהו שהייתי רוצה,אבל קשה לי להצדיק הפרש של 15K לטובתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

save:

סאנרוף ממש לא מיותר (לי לפחות),

אני בעיקר בנסיעות בבוקר או בערב/לילה, הייתי כמעט תמיד פותח את הגג כדי להכניס אוויר נעים לרכב בלי זיהום מהאגזוזים של הרכבים דרך החלונות.

חימום להגה ולמושב, תלוי איפה אתה גר, לא כולם גרים במרכז, בוא לצפון אפילו לא הרחוק, מספיק בהרי הכרמל, והחימום הזה הרבה יותר ממבורך בבקרים הקפואים שיש כאן בחורף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שהייתי פוסל ראב4 על מבחן יציבות.אני טרם פגשתי מוס בכביש וסביר להניח שרוב הנהגים יכשלו בתמרון התחמקות חד אם יפגשו מפגע פתאומי. אבל, כמו ההונדה שפסלת ,ה rav4 פשוט מתומחר גבוה ללא סיבה טובה.

הוא בינוני ברוב הפרמטרים (למעט שמירת ערך ואולי זה מה שמחפשים). קחי לנסיעת מבחן אחרי ה XV .

.

הטיעון הזה תקף ללמעלה מ 90 אחוז מהמשתמשים ברכב, מכאן אפשר בהחלט להגיע למסקנה שבכלל לא צריך רכב עם אחיזת כביש די בכך שיש לו שיווי משקל. הענין הוא דווקא אלו שאינם מיומנים דיים, כדאי שתכונותיו הבסיסיות של הרכב בכל הנוגע להתנהגות בתנאים לא צפויים ובשינויי כיוון פתאומיים, יוכלו לסייע להם לחמוק מקטסטרופה.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חושב שהספיישל אדין מתומחר יקר.

את צריכה לשאול את עצמך האם תוספת המחיר, של 15000 שקל, מוצדקת עבורך.

אני חושב למשל שספורטאז' אורבן טופ, שעולה פחות, טוב מהסובארו.

ניראה שעשית נסיעת מבחן רק על הסובארו כאשר קיים מגוון רב של דגמים בקטגוריה שלו שיכולים להתאים.

ממליץ לבצע סבב סוכנויות לפני ההחלטה.

יש לך תקציב מכובד מאוד שלא מצריך התפשרות.

ספורטאז',טוסון,cx5,3008,כולם אמינים וטובים.

את הסובארו קונים בדגם הקרוסטרק הבסיסי בזכות מחיר טוב ועם דגש על יכולת שטח שאת כנראה לא צריכה.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשלם 160K עבור הסובארו הזו נראה הרבה יותר ממוגזם במיוחד כאשר יש אלטרנטיבות טובות הרבה יותר .

אם בכל מקרה החלטת שזה הרכב תתחילי להרים טלפונים לכל ערוצי יד 2 0 ק"מ , תקבלי מחירים טובים יותר מהיבואן ואם תבואי עם מזומן ללא צורך בהלוואות המחיר יהיה אף טוב יותר.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה באמת דיון לשרשור נפרד :מתי תגיע מכונית עם מנגנון תמרון התחמקות ממכשולים .

גם אני ממליץ להתנסות בעוד רכבים לפני החלטה. רצוי באותו יום שניים+ כדי שהזיכרון ישאר טרי.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

חוזרת להתייעץ בפעם האחרונה (מקווה) לפני רכישת הסובארו. האם לפי דעתכם ההנחה של חבר (XV SPECIAL EDITION) 9000 ש"ח היא טובה או שאם אני מחכה עד לחודש נובמבר- דצמבר תהיה עוד ירידה במחיר?

תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו לא נביאים - בד"כ הנחת "חבר" היא ההנחה הטובה ביותר שניתן לקבל. אבל כבר היו דברים מעולם.

לו אני במקומך - לא הייתי ממתין.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכתבתי לך תדרשי כמו מחיר של חבר .

לפי סיכום חודשים ינואר עד ספטמבר יש להם ירידה במכירות של 30%.

מכרו בסביבות 3500רכבים.

בתחתית המכירות לעומת חברות אחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה לבדוק גם על הספורטאז' דיזל לפי הכתבות האחרונות שקראתי נראה שמקבלים תמו רבה יותר למחיר, המנוע מאוד חזק לדגם, וגם מאובזר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...