Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על מסכי Joying וקבלת המלצות על עוד מסכים

maor23
שימו לב! השרשור הזה בן 1612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה קורה אנשים?

אז מהסופ"ש עד היום די חרשתי את גוגל, עליאקספרס, איביי, אמזון ובקיצור כל מקום אפשרי כדי למצוא מסכים איכותיים, לא יקרים מדי אבל גם לא פשוטים מדי. הדרישה היא שתהיה מערכת אנדרואיד ומינימום של 2 ג'יגה ראם.

אני עם הונדה סיוויק 2011 (האצבק, 5 דלתות)

בסופו של דבר, מההמלצות של הרוב - Joying די לוקחים בהליכה כל דבר אחר שנמכר ברשת.

הבעיה היא שיש יותר מדי דגמים ופחות מדי מידע, ואני די מתלבט.

יש לי אחד שדי נכנס לרשימה הסופית שלי, אבל לפני שאני סוגר אני רוצה לקבל את חוות הדעת שלכם לגבי חברות שאולי ברחו לי מהרדאר, אולי יש משהו יותר זול שיציל לי את הכיס מעוד נזק?

בכל מקרה, זה מה שבכוונת שלי נכון לעכשיו:

ג'ואינג 7 אינץ'. 4GB ראם, 64GB אחסון

ואולי גם זה (2 ג'יגה ראם, 32 אחסון)

הבעיה היא שזה עם ה4 ג'יגה יחסית יקר אבל אם כבר זה או זה או ה2 ג'יגה עדיף את ה4 כי זה בסך הכל 10 דולר הבדל. בנוסף לזה, מצאתי ב2 ג'יגה משהו שנראה לי קצת יותר ירוד מבחינת המפרט. תקנו אותי אם אני טועה(כמו לדוגמה זה)

אשמח לעזרתכם

עריכה אחרונה על ידי maor23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אני רכשתי את המערכת למיצובישי ספייס סטאר שלי.. בקרוב אעלה סיקור בווידאו.

המערכת עובדת מעולה, אני רכשתי את המערכת הכי מתקדמת שלהם זאת עם ה 64gb וה 4g שכוללת גם קישורית סלולרית.

חייב לציין שהמערכת עובדת חלק אין תקיעות והקליטה של הרדיו מצויינת מה גם שאיכות הסאונד משמעותית טובה תאכלס אין לי שום דבר רע להגיד עליה כי לא מצאתי שום חסרונות

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובקשר לשליטה מההגה תצטרך לשלוח אימייל ל joying בצירוף תמונות של ההגה והם ידעו להגיד לך בדיוק מה צריך.. יש אופציה ללמוד כפתורי שליטה של ההגה מהמערכת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אני רכשתי את המערכת למיצובישי ספייס סטאר שלי.. בקרוב אעלה סיקור בווידאו.

המערכת עובדת מעולה, אני רכשתי את המערכת הכי מתקדמת שלהם זאת עם ה 64gb וה 4g שכוללת גם קישורית סלולרית.

חייב לציין שהמערכת עובדת חלק אין תקיעות והקליטה של הרדיו מצויינת מה גם שאיכות הסאונד משמעותית טובה תאכלס אין לי שום דבר רע להגיד עליה כי לא מצאתי שום חסרונות

רכשת את המערכת שאני פרסמתי או אחת אחרת?

Sent from my GM1913 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הרכבתי אתמול מערכת שלהם אצלי, עם מסך 10 אינץ. נראה טוב בינתיים, למרות שלא התעסקתי עם הכל, מה שכן הכל ניתן לתכנות, מבחינת הכפתורים על ההגה ושל המערכת עצמה.

מבחינת מחיר, יש רק מע"מ של 17% על מולטימדיה לרכב, המשלוח חינם, ככה שהמחיר פלוס מע"מ הוא המחיר המקסימלי. תמיד יכול להיות שהמכס ידלגו עלייך (-:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
אני הרכבתי אתמול מערכת שלהם אצלי, עם מסך 10 אינץ. נראה טוב בינתיים, למרות שלא התעסקתי עם הכל, מה שכן הכל ניתן לתכנות, מבחינת הכפתורים על ההגה ושל המערכת עצמה.

מבחינת מחיר, יש רק מע"מ של 17% על מולטימדיה לרכב, המשלוח חינם, ככה שהמחיר פלוס מע"מ הוא המחיר המקסימלי. תמיד יכול להיות שהמכס ידלגו עלייך (-:

האם מומלץ לקנות מאתר החברה או מעליאקספרס?

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

תראו את ההצעה הזו מאיביי, מחיר הזוי לא?

שווה לקנות מערכת בנתונים פחותים על הנייר מ joying במחיר פי 4?

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fulk%2Fitm%2F312690052250

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו את ההצעה הזו מאיביי, מחיר הזוי לא?

שווה לקנות מערכת בנתונים פחותים על הנייר מ joying במחיר פי 4?

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fulk%2Fitm%2F312690052250

והנה אפילו זולה יותר. שאלתי - האם joying זה מוצר באיכות גבוהה?

https://s.click.aliexpress.com/e/dZIopUi8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Joying נחשב מוצר באיכות גבוהה יחסית למוצרים הסיניים.

ועדיין, מניסיון, מדובר בהימור.

גם במערכות שלהם יש בעיות ואם תרצה לממש אחריות תגלה מהר מאוד שזה ממש לא משתלם. (עלות משלוחים הלוך חזור + זמן)..

איך שאני רואה את זה יש לך שתי אפשרויות עיקריות:

הראשונה והיקרה: לקנות מערכת של חברה איכותית ומוכרת כגון Pioneer/Kenwood/Jvc/Alpine שתומכת ב-Android Auto/Apple Car Play

השניה והזולה: לקנות מערכת סינית. אבל לקחת בחשבון שהיא יכולה למות/להתקלקל יום אחד ושהאחריות לא תעזור לך. אם אתה בוחר באפשרות הזו לא הייתי משקיע סכום גדול מדי רק בשביל השם.

לגבי מערכת לרכב שלך, תבדוק את המערכת הזו:

https://www.aliexpress.com/item/32964948081.html?spm=2114.12010615.8148356.8.3ac363c1HLJWXo

לא מזמן קניתי מערכת דומה מהחנות הזו לקרוב משפחה עם מאזדה 2. המערכת מגיעה עם כל הפלסטיקה הדרושה והכבלים. התקנה פשוטה גם למי שלא מתעסק בתחום.

המערכת עולה מיד ומגיבה מהר מאוד.

חיסרון בולט ששמתי לב אליו: אין כניסה למיקרופון חיצוני. יש רק את המיקרופון שעל המערכת. זה יוצר הד ואיכות השיחה לא ממש נעימה.

אם שיחות ברכב זה לא דבר שקריטי עבורך הייתי שוקל לקנות את המערכת הזו.

טיפ: אם אתה מזמין מהמוכר הזה תבקש ממנו שלא ירשום ערך נמוך מדי על החבילה. שירשום 70$.

פחות מזה גורם למכס להיות חשדן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה למי שהתקין מערכת של JOYING, האם אתם מבצעים שיחות טלפון עם הבלוטות' הפנימי? אם כן, האם שומעים אתכם טוב? או השיחה לא "נתקעת" וברורה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...