Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאייפוניסטים : שינויים ב - IOS13 ל - CAR PLAY

misterb
שימו לב! השרשור הזה בן 1639 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עד היום לא השתמשתי בקאר פליי באוטו שלי כי זה פשוט היה מעצבן מדי. העדפתי לעשות הפרדה בין מסך המולטימדיה/מערכות רכב לבין הטלפון שפתוח על וויז רוב הזמן.

בשימוש בCAR PLAY אחת הבעיות המעצבנות הייתה שאי אפשר היה לעשות שום דבר בטלפון במקביל לניווט בוויז על המסך של הרכב - ברגע שהיית משתמש בטלפון לכל אפליקציה אחרת - המסך הראשי ברכב היה מראה את מסך הבית בלבד.

עכשיו ב-IOS13 זה השתנה, ויש הפרדה בין המסך של הטלפון למסך של הרכב, אפשר להשאיר את וויז פתוח קבוע ברכב ולעשות מה שרוצים בטלפון.

בנוסף יש מסך מפוצל שמראה מפה ופאנל של שליטה במוזיקה. כרגע לצערי זה עובד רק עם המפות של אפל, לא עם וויז.

אני עדיין בוחן את העניין אם זה מספיק נוח לשימוש כבר, אבל בהחלט עשו צעד משמעותי בכיוון.

עוד פרטים פה :

https://www.theverge.com/2019/6/24/18693555/apple-ios-13-carplay-interface-update-hands-on-test-review

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כל הכבוד אפל! ברוכים הבאים לאנדרואיד אוטו 1.0!

source.gif

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספייר, לא יפה לזלזל. דווקא בממשק הרכב אפל הקדימו את אנדרואיד.

עכשיו אחרי עדכון מערכת ההפעלה אפשר אפילו לטעון רב קו עם אייפון ובגירסה הבאה יש שמועות שיהיה אפילו אפשר לבחור לבד למי להתקשר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הציניות שלכם לא במקום.

בינתיים אנדרואיד אוטו אפילו לא נתמך בישראל וצריך (כמו כל דבר באנדרואיד) לעבוד קשה כדי להפעיל תוכנה פשוטה

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יובל, זה האינטרנט. זה בדיוק המקום לציניות :lol:

וזה שהוא לא נתמך בישראל בעיקר מעיד על ישראל ופחות על כל דבר אחר.

ולגבי ה"לעבוד קשה" - היי, אני מעדיף לעבוד קשה ולעשות, מאשר לקבל תכתיבים מלכתחילה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיצ'ר הכי חשוב שאולי אתם לא מודעים אליו ב IOS 13 הוא אינטגרציה עם סירי, ניתן להורות לסירי לנווט ליעד באמצעות וויז או מפות גוגל.

https://9to5mac.com/2019/09/19/google-maps-waze-siri/

עדיין לא שידרגתי ל IOS 13 לכן לא בדקתי איך זה עובד בעברית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנדרואיד אוטו או גירסאות עקומות של אנדרואיד שרצות על רדיו? כי יש הבדל עצום בין השניים (כולל העלות של יחידות שעולות בערך כפול מCarplay שעולות פה החל מ150-200 דולר)

בכ״א אכן הפיצול נחמד , וגם האלמנטים החדשים של המוסיקה.

בגדול - הפלטפורמה עדיין מוגבלת למדי (משיקולי בטיחות - אי אפשר סתם לפרסם כל אפליקציה עם תמיכה בCarplay) - אבל זה עובד מ א ו ד חלק ומאוד טוב (בין השאר כי הכל רץ על הפלאפון).

הדבר המבאס היחיד שבאמת אפשר לעשות באנדרואיד זה אפליקציות של Dashboard עם תמיכה בOBD2.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יובל, זה האינטרנט. זה בדיוק המקום לציניות :lol:

וזה שהוא לא נתמך בישראל בעיקר מעיד על ישראל ופחות על כל דבר אחר.

ולגבי ה"לעבוד קשה" - היי, אני מעדיף לעבוד קשה ולעשות, מאשר לקבל תכתיבים מלכתחילה.

אגב זה בדיוק ההבדל בהשקפה בין אייפוניסטים לאנדרואיסטים (יש מילה כזאת?).

אני בגישה של - אם קניתי טלפון, הכל צריך להיות מוכן ומושלם, לא מוכן להתאמץ על שום דבר.

חובבי אנדרואיד אוהבים שיש להם אפשרות לשנות דברים (גם אם בסוף הם ישתמשו באותם פונקציות בדיוק).

באופן אישי, אחרי שקיבלתי גלקסי 7 מהעבודה (היה דנדש בזמנו) ומכרתי את האייפון הקודם. החזקתי איתו מעמד במשך חודשיים שהספיקו לי להבין שזה יהיה או אני או הוא. הוא נזרק למגירה ואייפון חדש נרכש במקומו.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עניין של טעם אישי. בדיוק כמו שיש את אלה שבשבילם לעבוד במקום גדול (ורצוי ממשלתי) עם ועד חזק זה חלום רטוב ואצל אחרים זה סיוט.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיצ'ר הכי חשוב שאולי אתם לא מודעים אליו ב IOS 13 הוא אינטגרציה עם סירי, ניתן להורות לסירי לנווט ליעד באמצעות וויז או מפות גוגל.

https://9to5mac.com/2019/09/19/google-maps-waze-siri/

עדיין לא שידרגתי ל IOS 13 לכן לא בדקתי איך זה עובד בעברית.

זה לא היה דבר עד עכשיו? הגוגל אסיסטנט יודע לעשות את זה מצוין

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן אישי, אחרי שקיבלתי גלקסי 7 מהעבודה (היה דנדש בזמנו) ומכרתי את האייפון הקודם. החזקתי איתו מעמד במשך חודשיים שהספיקו לי להבין שזה יהיה או אני או הוא. הוא נזרק למגירה ואייפון חדש נרכש במקומו.

סליחה על האופטופיק, אפשר לדעת מה היה כל כך נוראי בגלאקסי 7? נהנה ממנו עדיין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב עוד שיפור חשוב של משהו שמאד הפריע - כשמתקבלת התראה קופצת על הודעה/תזכורת וכו, היא הייתה מופיעה בפס העליון של המסך, ומסתירה את ההוראות לפניה הבאה בוויז, וגם אי אפשר היה להעיף אותה בלי לעבור לאפליקציה שיצרה אותה. עכשיו הזיזו את זה למטה לאיזור פחות חשוב, לא שמתי לב אם אפשר להעיף בלי לפתוח אבל, לדעתי עדיין לא.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב זה בדיוק ההבדל בהשקפה בין אייפוניסטים לאנדרואיסטים (יש מילה כזאת?).

אני בגישה של - אם קניתי טלפון, הכל צריך להיות מוכן ומושלם, לא מוכן להתאמץ על שום דבר.

חובבי אנדרואיד אוהבים שיש להם אפשרות לשנות דברים (גם אם בסוף הם ישתמשו באותם פונקציות בדיוק).

א, אין דבר כזה "מושלם". בשום דבר. אייפון לא מושלם כי אי אפשר לשים בו ווידג'טים (סתם ככה כדוגמה) או להתקין אפליקציות חיצוניות, אנדרואיד לא מושלם כי הוא מתעדכן לאט (למעט פיקסל, אתה תלוי ביצרן של הטלפון). מבחינת שימושיות בסיסית ואפשרויות יומיומיות - אייפון ואנדרואיד לא כ-ז-ה שונים אחד מהשני ושניהם מגיעים out of the box עם כל הכלים והתכונות הדרושות. וזו כנראה הנקודה אותה משתמשי אייפון מסורים לא מבינים, כי הם חושבים כנראה שאנדרואיד זה עדיין ילדים מחוצ'קנים בני 16 שכותבים שורות קוד כדי שיהיה אפשר להפעיל את הפנס של הטלפון או לקבל הודעות בעברית.

ההבדל הוא שבאנדרואיד יש לך את האפשרות לשנות/להוסיף/לעצב דברים בלי הרבה מאמץ, ובאייפון לא. זה הכל.

אגב עוד שיפור חשוב של משהו שמאד הפריע - כשמתקבלת התראה קופצת על הודעה/תזכורת וכו, היא הייתה מופיעה בפס העליון של המסך, ומסתירה את ההוראות לפניה הבאה בוויז, וגם אי אפשר היה להעיף אותה בלי לעבור לאפליקציה שיצרה אותה. עכשיו הזיזו את זה למטה לאיזור פחות חשוב, לא שמתי לב אם אפשר להעיף בלי לפתוח אבל, לדעתי עדיין לא.

עוד משהו שאני לא מצליח להבין... גם ב-AA הנוטיפיקציה המטופשת הזאת מופיעה למעלה, אבל שם לפחות שמו X שמאפשר לסגור אותה. מה קשה לאפל לשים X? למה צריך לשנות את כל זכרון השריר (אתה שומע התראה, העין שלך קופצת אינסטינקטיבית למקום מסויים) של המשתמשים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...