Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה על טויוטה אוונסיס 2016 או בכלל רכב אחר?

AspiriN
שימו לב! השרשור הזה בן 1665 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בזמן האחרון מחפש טויוטה אוונסיס 2016 מנוע 1.8 לאישתי(נסיעות בתוך העיר(לגנים עבודה וסידורים) עם 2 ילדים כיסאות בטיחות מאחורה+סופי שבוע מחוץ לעיר לטיולים).

תקציב שלי בגג 65 אלף שקל! ראיתי מליסינגים אפשר למצוא באיזורים 67+-. אם מחירון 74 כמה אחוז זה ליסינג? 12 מורידים או 13? נתונים של יד 1 ו80-100 אלף קילומטראז מה אפשר לדעתכם להשיג מסוכנויות כמו ליס 4 יו? באיזה מחיר לרדת איתם אם אלך בשישי הזה לבדוק ולהתווכח?

מה ההבדל בין רכב שהיה בהשכרה לקחת ולקנות או אחד שהיה מליסינג? ממליצים על זה בכלל?

אני מיואש בעיקרון כי חיפשתי הרבה רכבים ונגיד קורולה 2015-2016 הבגאז שלה קטן מחפש משהו באיזור 500.

מאזדה 6 כנ''ל התאכזבתי מהבגאז הקטן למרות שזה אחלה רכב.

אשמח בכללי אולי בכלל תכוונו אותי לא לגעת באוונסיס משום שהן בקושי נמכרות וכבר מזמן לא מיוצרות ולקחת משהו יותר טוב?

חשוב לי אמינות צריכת דלק בטיחות ונוחות כמובן.

מדגיש שוב שהתקציב 65 לא יותר.

תודה למגיבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בתור בעלים של ורסו ( שחולקת עם אוונסיס את אותם המנועים, הגירים ועוד. .) ממליץ לך מאוד לרכוש את הרכב. במחיר יותר נמוך משל קורולה אתה מקבל רכב יותר איכותי עם מושב הנהג הרבה יותר נוח. בקשר להורדת המחיר בחברת ליסינג, זה תלוי בקישורים שלך בניהול שוק.

עדיף רכב מליסינג מאשר השכרה, כי רכב ברמה הזאת בליסינג מוצמד בדרך כלל לעובד יחסית בכיר ולא כמו בהשכרה הנהגים מתחלפים כל יומיים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לך.

אשמח לעוד תשובות.

מה לגבי מחיר מליסינג מחר הולך לליס 4 יו ב5 בערב. כמה מורידים ממחירון שהוא 74 אלף 12 או 13 אחוז? ונגיד יד 1 מליסינג עם 85-100 אלף קילומטר אפשר לרדת לאיזור ה-55-60? מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם מורידים כמה שבא להם. המחירון לא מחייב אותם, הם פועלים על פי שיוקל דעתם העסקי.

דעתי היא שהיא לא ירדו משמעותית מ-65 גם אם מדובר בקילומטראז' קצת גבוה. לפי דעתי לא ימכרו ב-60 (אלא ביותר)

לא נראה לי שהדגם סובל מעודף היצע בסה"כ נוסעים בכבישי ישראל כ-600 אוונסיס 1.8 משנת 2016.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שהבגאז של הקורולה נחשב כדול מאוד, האוונסיס ומאזדה 6 קשים לחניה בעיר, הסחירות תהיה טובה יותר אם תתפשר על קורולה, ניתן למצוא בקלות רכבים שמורים ומטופלים. לא הייתי קונה מהשכרה או ליסינג אלא אם באמת שווה לך החסכון במחיר לעומת שקט נפשי ברכב פרטי עם היסטורית טיפולים במוסך מורשה

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחניה אין הבדל גדול בין אוונסיס לקורולה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההפרש באורך הוא 13 סנטימטר (האוונסיס ארוכה מהקורולה) תא המטען שהקורולה גדול יותר בליטרים בודדים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההפרש באורך הוא 13 סנטימטר (האוונסיס ארוכה מהקורולה) תא המטען שהקורולה גדול יותר בליטרים בודדים.

דווקא לפי ICAR השוואת רכבים תא המטען של הקורולה 452 ליטר לעומת 509 של האוונסיס... היה לי קורולה 2008 עם 450 ליטר ותאמת היו רגעים שהרגשתי שהוא כן בגאז קטן יחסית.(במידה והייתי מכניס עגלת תינוק ועוד כמה דברים זהו אין מקום לכלום וזה מבאס).

zvit צדקת. באתי אליהם הם כבר מכרו את הרכב ולפי החברה המחירון 75 אלף בגלל מועד עליה לכביש 02/16 והם מכרו ב63 אלף רכב שעבר 85 אלף קילומטראז. שאלתי אנשים ואמרו שזה מחיר טוב לטויוטה סה''כ ועוד שנת 2016..

תודה לכולם על התשובות

מי שירצה להוסיף עוד אשמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1665 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...