Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סמארט דיטיילינג (Smart Detailing) - חווית שירות מאכזבת

ch2856
שימו לב! השרשור הזה בן 1673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מיתוס שקיים בפורום ומשום מה מאמינים לו. לא קרה לי בשני רכבים.

לא מיתוס ולא נעלים , תקן ישראלי לא בהכרח מתאים לתקן יצרן הרכב.

בצע חיפוש פה בפורומים .

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא מיתוס ולא נעלים , תקן ישראלי לא בהכרח מתאים לתקן יצרן הרכב.

בצע חיפוש פה בפורומים .

תקן של מה? אתה אומר על סמך זה שאתה מודע איך חיישן תאורה עובד? אתה יכול להסביר לי מה מונע מכל זכוכית, הכי פשוטה שתהיה, לחיישן תאורה לתפקד?

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב ששמעתי על הדיטיילר הזה בעבר ודי בטוח שהיה לו שיתוף פעולה עם דיטיילר אחר שהוא בעל שם בתחום.

לא ברור לי למה התעסקו בגלל במגבים לצורך הפוליש, ככל הידוע לי השמשה לא חלק מהטיפול.

הזוי בעיני שאתה נדרשת לשלם עבור השמשה ובעל העסק אפילו לא הוריד לך במחיר.

באם לא יכל לספק לך שמש חדשה, היה צריך לכל הפחות להוריד לך את העלות השמשה מעלות הטיפול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר, אני שמעתי לא פעם ולא פעמיים מילה טוב על המקום.

ברור לי שחווית חוויה לא נעימה, לדעתי היית צריך לקבל פיצוי מסויים.

מה גם שצריך לשמוע את הצד השני.

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מישהו מישהו ש"מכיר" מקרוב את עולם הדיטיילינג אני יכול להגיד שמדובר בבחור שלכאורה אין לו נסיון בכלל,וחושב שהוא מצא את הדרך לעשות כסף.

בדיוק בגלל זה לפני שמכניסים את הרכב לסדנה צריך לבדוק את עבודות העבר שלו,פידבקים מאנשים,המחיר שצויין פה הוא נמוך בצורה מצחיקה,וכל אחד שחי את התחום היה מייעץ לפותח השרשור מידית לברוח מהבחור,ובצדק.

אני הייתי משתמש בשירותי עורך דין במקרה הזה אם אין לו ביטוח עסק שגם ככה צריך לכסות נזקים כמו שבירת השמשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מישהו מישהו ש"מכיר" מקרוב את עולם הדיטיילינג אני יכול להגיד שמדובר בבחור שלכאורה אין לו נסיון בכלל,וחושב שהוא מצא את הדרך לעשות כסף.

בדיוק בגלל זה לפני שמכניסים את הרכב לסדנה צריך לבדוק את עבודות העבר שלו,פידבקים מאנשים,המחיר שצויין פה הוא נמוך בצורה מצחיקה,וכל אחד שחי את התחום היה מייעץ לפותח השרשור מידית לברוח מהבחור,ובצדק.

אני הייתי משתמש בשירותי עורך דין במקרה הזה אם אין לו ביטוח עסק שגם ככה צריך לכסות נזקים כמו שבירת השמשה.

אז אני יכול להעיד בדיוק ההיפך ממך.

הבחור עובד כמה שנים טובות במקצוע, ועובד טוב, כל אדם עושה טעויות ויש דרכים לטפל בהן מולו, אני לא מתערב ולא מתווכח עם פות"ש ובמקרה שלו הוא צודק אבל מה שאתה כותב זה לא לעניין וגם לא כל כך נכון.

עשה לי עבודה מופלאה על הרכב ושמירה על רמת מיקרון שבקושי ירדה בפוליש עדין, הרכב חזר מושלם ללא סווירלים או הולוגרמות בכלל.

המחיר שגבה ממני היה אטרקטיבי מכולם והרכב ישב אצלו יומיים וקצת בסדנה, החומרים שהשתמש היו של חברת carpro וממנו קניתי חומרי טיפוח לרכב שגם הם במחירים טובים מאוד משאר המקומות המוכרים.

יש לו נסיון לא רק על רכבים פרטיים רגילים אלא על רכבי אספנות ואני יכול להעיד שבעצמי היו שם כמה כאלו שעברו אצלו ימים כלילות עבודה.

שוב פעם לא מצדיק את המקרה הספציפי הנ"ל, ולפות"ש הייתי ממליץ לדרוש שמשה חדשה כי לא הייתי מוכן לקבל שמשה חלופית ובכלל לשלם על העבודה אחרי הנזק הנ"ל.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להגיב רק על מה שאני קורא,ע"פ מה שפותח השרשור רשם הבחור הוא טירון,כי מקצוענים בעלי נסיון לא עושים טעיות כאלה,כל זאת ע"פ מה שכתב פותח השרשור.

לגבי השמשה אין פה שאלה בכלל,ומגיע ללקוח שמשה חדשה מקורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק הוגן ונכון שפות״ש יגבה את הביקורת שלו בתמונות, לפני שמבריחים לאדם שרוצה להתפרנס לקוחות.

כל המקצוענים בתחום היו פעם טירונים. לומדים וצוברים נסיון - כמו בכל תחום בחיים. זכותו של פותח השרשור היתה להגיע אליו שוב ולבקש שיעשה פינישים היכן שפספס. למה לא עשה זאת? שאלה מצויינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים אתך ולא מסכים, אני לא הייתי רץ להשבית את האוטו לפרק זמן אחרי שכבר היה לבעל המקצוע פרק זמן לעבוד עליו ואם זה המוצר שהוא בוחר להוציא אולי עדיף שלא יגע יותר ברכב שלא יחמיר כמו במקרה שהיה עם בחור עם לקסוס בפורום דיטיילינג.

לגבי השמשה בטוח הייתי מתעקש שהוא ישא בהוצאה ולא אני גם אם הביטוח שלי משלם על זה במיוחד ששאר העבודה לא הייתה משהו.

הדבר היחידי שאני לא מבין למה במקום לא לומר לבעל העסק ''שמע גבר העבודה שלך לא משהו''.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להגיב רק על מה שאני קורא,ע"פ מה שפותח השרשור רשם הבחור הוא טירון,כי מקצוענים בעלי נסיון לא עושים טעיות כאלה,כל זאת ע"פ מה שכתב פותח השרשור.

לגבי השמשה אין פה שאלה בכלל,ומגיע ללקוח שמשה חדשה מקורית.

תראה, טירון אני בטוח שהוא לא, הרכב שלי אצלי כבר שנתיים וחצי ובדיוק מהיום הרביעי על הכביש עבר אצלו פוליש יחד עם חבר נוסף, על אבארט חדשה מהניילון ועל האדם s שלי (שהגיעה מהמפעל עם רמת מקרון נמוכה של 90 בחלק מהמקומות וחזרה אלי עם 85+-). את שתיהן עשה בפחות משבוע והתוצאות היו מעולות באמת, אצלי גם יש PPF בפרונט ובחצאיות הקדמיות, ובמכסה המנוע, לא זז מ"מ עד כה.

לכל אדם יש טעויות, והוא צריך לקחת עליהן אחריות זה ברור בגלל זה אני כמו שאמרתי לא מתערב לפות"ש בדרך ההתנהלות שלו ועל שמשה חדשה הייתי מתעצבן מאוד זה בטוח, וגם מצדיק את העצבים שלו. אישית הייתי דורש פיצוי רציני.

טירונים אלו כאלו שהיו עושים לך פוליש בתחנת דלק ומשאירים לך רכב אכול לכה והולוגרמות מזעזעות, או מכונות שמעלות עשן באמצע הפוליש בגלל שריפת לכה ראיתי כאלה יותר מדי.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את דבריי ליאב, הבחור שהוא גם בעל העסק הוא בכלל לא טירון ומאוד מקצועי בתחום הדיטיילינג.

אם זכרוני לא מטעה, הוא היה פעם פה ספונסר בפורום דיטיילינג וכל עבודה ממנו שיצא היא הכי מקצועית שיש.

עם הזרוע של המגבים זה תופעה די נפוצה גם ברכב שלי, שללא התרעה מוקדמת הם יכולים להתקפל כשיש רוח חזקה, לחץ מים גבוה וכו'.

טעויות קורות. ההתנהלות לפתרון ובעיות שצצו צריכה להיות עם בעל העסק ולא בפורום.

אתה סתם פוגע במקום ובפרנסה של אנשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

עם הזרוע של המגבים זה תופעה די נפוצה גם ברכב שלי, שללא התרעה מוקדמת הם יכולים להתקפל כשיש רוח חזקה, לחץ מים גבוה וכו'.

...

לא נכנס לשאר הדברים אבל סורי, מילא אתה בבית מחליף מגב, משאיר את הזרוע באוויר רגע והיא עפה לשמשה בלי שחשבת שזה יכול לקרות- ניחא.

אבל זה אמור להיות ברור לאיש מקצוע. הורדת מגב מהזרוע (למה בכלל)? יופי. מיד תוריד את הזרוע לשמשה, אפילו אם אתה חושש משריטה נקודתית. היא עדיפה על שבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אף אחד מכם לא טעה אף פעם? גם בפעולה שהוא עושה המון פעמים?

כן, היה ראוי שהמקום ייקח אחריות ויפעיל את הביטוח שלו ויעשה מה שהוא יכול כדי שיספקו שמשה מקורית,

אבל קרתה טעות שיכולה לקרות לכל אחד גם בהיסח דעת של חצי שניה, לא צריך לתלות את הבנאדם.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ למה בעל העסק נתן ללקוח לשאת בשבר ולהתקין שמשה חלופית אבל? יכל להתעקש על זה שהוא צריך לקבל מקורית. לדעתי עשה שיטת מצליח וראה כמה הלקוח פראייר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את העסק כבר כמה שנים, ולפני שנתיים וחצי הכנסתי אליו את הרכב שלי לציפוי ננו (לא זוכר את שם החברה) בעקבות המלצות חמות מהרבה חברים. העבודה שהוא עשה היא ברמת OCD ועד היום הננו מחזיק והרכב נראה כחדש. לא לעניין כל אלה שקופצים ומלכלכים חופשי על בתי עסק מבלי שמכירים אותם בכלל.

עם זאת, לדעתי הוא כן היה צריך לקחת אחריות על הנזק ולתקן על חשבון הביטוח שלו.

אגב,

למיטב הבנתי הוא עשה מבצע מאוד אטרקטיבי בעקבות מעבר למקום אחר (כתוב בפייסבוק שלו את הפרטים).

עריכה אחרונה על ידי Aדי

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...