Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סמארט דיטיילינג (Smart Detailing) - חווית שירות מאכזבת

ch2856
שימו לב! השרשור הזה בן 1669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בישראל הדגם משווק בשלב זה רק עם מנוע 1.5 ליטר טורבו 193 כ"ס, תיבת הילוכים רציפה ומערכת הנעה כפולה.

במקרה נתקלתי לפני מספר ימים בפרסום שלהם בפייסבוק: מבצע פוליש תלת שלבי, ציפוי ננו קרמי, תיקוני מכחול וציפוי PPF לפנסים - 1,800 שקל. האמת היא שאין לי ממש מושג לגבי המחיר, מבירור קצר הבנתי שזה מחיר אטרקטיבי יחסית.

בחולון פגשתי את אטריום, בחור חביב שהשאיר רושם של מישהו רציני. הרכב הושאר במקום בבוקר והתכנון היה לקחת את הרכב למחרת בבוקר שכן הטיפול הוערך בכ-10 שעות. בשעה שבע בערב לערך אני מקבל מאטריום טלפון המודיע לי כי הטיפול כמעט הסתיים אבל, השמשה הקדמית נסדקה בשל פגיעה גסה (אני מעריך) של המגבים בשמשה. תאונות קורות ואני מאלו המעדיפים להמשיך בחיים ולא להתייחס יותר מדי ברצינות לדברים כאלו, כך שבבוקר הרכב נלקח למרכז השירות של הביטוח להתקנה של שמשה קדמית חדשה, כמובן לא מקורית (מעצבן אבל לא יכולתי להתמודד עם זה עכשיו שכן אני צריך את הרכב).

לאחר שהוצאתי את הרכב ממרכז ההתקנות אחר הצהריים, ניגשתי לשלם עבור הטיפול שאטריום ביצע. במקום יכולתי לבחון קצת את העבודה שבוצעה, לאחר כמובן שכל החוויה של קבלת הרכב נקי ומצוחצח נהרסה שכן הוא כבר לא נקי במיוחד ועדיין עם המדבקות של השמשה החדשה. אבל מה שעוד גיליתי כבר היה פשוט אכזבה. הפוליש עצמו טוב, לא מצוין אבל טוב מאוד. מה מאכזב? לא בוצע כלל ניקוי של שאריות הפוליש ממקומות שונים, כתמי מים רבים שלא נוגבו, מדבקת ה-PPF בפנסים הראשיים עם שריטות וגם הודבקה באופן לא מוצלח (הסרתי אותן), עודף של פוליש בפגוש האחורי יצר כתם כהה, תיקוני המכחול בוצעו באופן כל כך חובבי וכלאחר יד, שאני, עם שתי הידיים השמאליות שלי, כבר יכולתי לעשות עבודה טובה יותר ובתכלס, כבר היה עדיף שלא היה נוגע בזה כי התיקון בולט יותר ממה שהיה. בקיצור, חוויה מאוד מאכזבת עבורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האמת הקטע עם השמשה הוא הכי מעצבן, למה אני צריך להכניס רכב לטיפול ב 1800 ש''ח ולבסוף לקבל שמשה חליפית? שיקחו אחריות ואתה כלל לא אמור לקחת שמשה מהביטוח על הפגיחה שלהם.

דבר שני בלי תמונות אין כל כך עניין בשרשור הזה היות והוא מדבר על משהו ויזואלי שניתן להעברה בתמונות אם זה ברמות שאתה מתאר.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בישראל הדגם משווק בשלב זה רק עם מנוע 1.5 ליטר טורבו 193 כ"ס, תיבת הילוכים רציפה ומערכת הנעה כפולה.

במקרה נתקלתי לפני מספר ימים בפרסום שלהם בפייסבוק: מבצע פוליש תלת שלבי, ציפוי ננו קרמי, תיקוני מכחול וציפוי PPF לפנסים - 1,800 שקל. האמת היא שאין לי ממש מושג לגבי המחיר, מבירור קצר הבנתי שזה מחיר אטרקטיבי יחסית.

אחר אלף המחילות, לא הבנתי מה הקשר בין המשפט הראשון לבין שאר הפוסט, או שיש לי בעיה בהבנת הנקרא?.

לגביי השמשה, בהחלט מרגיז ואני חושב שבעל עסק רציני היה צריך להתנצל ולהציע איזה שהוא פיצוי לכל הפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחר אלף המחילות, לא הבנתי מה הקשר בין המשפט הראשון לבין שאר הפוסט, או שיש לי בעיה בהבנת הנקרא?.

לגביי השמשה, בהחלט מרגיז ואני חושב שבעל עסק רציני היה צריך להתנצל ולהציע איזה שהוא פיצוי לכל הפחות.

הקשר הוא אופציית הטיוטה בטפאטוק לדעתי... פותח שרשור כנראה רצה לכתוב את המשפט הזה בשרשור אחר
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[ATTACH=CONFIG]522914[/ATTACH]

...

ברור לחלוטין מה שקרה פה, וכל בעל מקצוע דומה אמור להכיר ולהמנע מזה; הסירו את המגב מהזרוע שלו והשאירו אותה באוויר, במקום להחזיר אותה למצב שכיבה על השמשה. בטעות קבלה מכה ממישהו ועפה בחזרה לשמשה.

כלומר, אני מקווה שזה מה שקרה ולא שמישהו חסר מוח לחלוטין הוריד את המגב ו"זרק" את הזרוע בחזרה לשמשה. זה כבר רשלנות פושעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבעל העסק אמור להיות ביטוח בדיוק עבור נזקים מעין אילו.

מעריך מאוד את הרצון שלך להיות בסדר אבל שמשה חליפית יכולה לפגום בתיפקוד של חיישנים הנמצאים על השמשה הקדמית , האם נבדק ?

מה עם בעל העסק ?

האם הוא לא חשב למשל לא לחייב אותך במלוא עלות העיסקה במיוחד לאחר שנמצאו פגמים בעבודה בנוסף לנזק לשמשה ?

בקיצור להיות בסדר זה אחלה תוך שמירה ראשית על האינטרסים שלך ולא של בעל העסק...

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אוסיף, כמי שיחסית בקיא במחיריי הדיטיילינג בארץ - המחיר שציינת הוא הרבה יותר מסתם "אטרקטיבי יחסית" - הוא מאוד מאוד אטרקטיבי.

כנראה באמת מדובר בבעל מקצוע מתחיל שמנסה למצוא לעצמו לקוחות - ככה לא עושים זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שזרוע מגב שפוגעת בשמשה תסדוק אותה בסבירות גבוהה. למה המגבים הוסרו, ואיך זה עוזר לדיטיילינג? אין לי מושג.

לגבי איכות העבודה, עם כל הכבוד, אין מה לשפוט עד שיגיעו תמונות.

מעריך מאוד את הרצון שלך להיות בסדר אבל שמשה חליפית יכולה לפגום בתיפקוד של חיישנים הנמצאים על השמשה הקדמית , האם נבדק ?

אתה יכול להסביר למה שמשה חליפית, שככל הנראה בעלת תקן, תפגע בתפקוד החיישנים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להסביר למה שמשה חליפית, שככל הנראה בעלת תקן, תפגע בתפקוד החיישנים?

מיתוס שקיים בפורום ומשום מה מאמינים לו. לא קרה לי בשני רכבים.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...