Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת בדיקה לסובארו b4 2009

Ropox
שימו לב! השרשור הזה בן 1675 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום וברכה, מדובר על רכב מסוג b4 2009 מנוע 2000 יד 3 שנסע 175 אלף קמ.לקחנו אותו לבדיקה במכון קומפיוטסט אשדוד. המוכר דרש 22, לאחר התמקחות הוא ירד ל19.מחירון לוי יצחק לרכב 27. האם הרכב שווה קנייה והמחיר הוגן לרכב בהתאם לממצאי הבדיקה? האם יש תיקונים קריטיים שיש לבצע בדחיפות ומה בערך סדר גודל המחיר? תודה מראש.

20190922_162504.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום וברכה, מדובר על רכב מסוג b4 2009 מנוע 2000 יד 3 שנסע 175 אלף קמ.לקחנו אותו לבדיקה במכון קומפיוטסט אשדוד. המוכר דרש 22, לאחר התמקחות הוא ירד ל19.מחירון לוי יצחק לרכב 27. האם הרכב שווה קנייה והמחיר הוגן לרכב בהתאם לממצאי הבדיקה? האם יש תיקונים קריטיים שיש לבצע בדחיפות ומה בערך סדר גודל המחיר? תודה מראש.
תיקון כל הליקויים: בולמים , צמיגים , נזילות מים במנוע ותיקון מרכב עם קמ 175000 , המוכר לא עושה לך טובה שמוכר ב 8000 פחות מהמחירון.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה בערך סדר גודל של עלות התיקונים האלה? באיזה מחיר הגיוני לקחת את הרכב?
יישור קו בערך 5000 שח.

הבעיה היא המשמעות הגבוהה של השלדה

כנראה הרכב עבר תאונה ואת זה לא תוכל לתקן.

לא הייתי לוקח סיכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יישור קו בערך 5000 שח.

הבעיה היא המשמעות הגבוהה של השלדה

כנראה הרכב עבר תאונה ואת זה לא תוכל לתקן.

לא הייתי לוקח סיכון.

האם זאת בוודאות תאונה? הרי לא מצוין נזק כלשהו לשלדה. יכול להיות פשוט צבעו את הגג באיזשהו שלב בגלל כתמי שמש או משהו בסגנון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הצלחתי להבין מהטופס אם משמעות גבוהה מתייחסת רק לגג.

אם כן,כדאי לברר מה קרה, האם סתם צבעו כי היה דהוי או חטף אבן וכו'(לא חסר אופציות).

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בולמים אחוריים תקולים אני מתאר לעצמי שאתה נע כאן בין 1 ל1.5K שקלים

בלמים שכנראה דורשים כבר החלפת של דיסקים ורפידות ועל הדרך נוזל בלם לפחות 2K שקלים - אם זה באמת רק הקידמיים יעלה פחות.

רביעיית צמיגים - למשהו סביר לפחות 1500 שקלים.

משאבת הגה - יכול להיות שמדובר סה"כ בגומיית איטום בצינור העליון - אני זוכר שיש ברכבים האלה נטיה לתופעה הזו - יש לזה כאן תיעוד אבל אם זו המשאבה - עוד הוצאה לא מבוטלת.

כוון פרונט - 200-300 שקלים ויכול שיעלה יותר בגלל ההנעה הכפולה.

חלקי פרונט (לא ברור לי למה הכוונה לתותבים) בלויים - בסימן שאלה - גם לא הולך להיות משהו זול במיוחד.

ליטוש פנסים - עוד 100 שקלים לפחות.

ואז אתה בסופו של דבר נשאר עם רכב שצבעו בו חלקים רבים כולל תיקון לא ברור בגג - הייתי מברר לפחות אם יש לרכב היסטוריית תאונות.

יש לך על הרכב הזה יישור קו בשקט באזור ה7K שקלים ועוד אפילו לא התייחסתי לנושא הכי צורם לעין שזה נזילות במערכת קירור שיכול גם להגיע להחלפה של רדיאטור, צינורות, טרמוסטט, משאבת מים ואז אם גם יגלו שצריך לעשות טיימינג - זכית בכל הקופה כמעט - מה נשאר? פילטר דלק ופלאגים? (שתצטרך להחליף ב180K קילומטרים אם לא בוצע עדיין)

בעיני הבעלים של הרכב מוכר אותו לפני הטיפולים הגדולים כי הוא יודע טוב מאוד מה מחכה לו.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה מגיע למחירים האלה?

בולמים 1-1.5 יכול להסכים.

רפידות וצלחות גם אם צריך להחליף את כל ה4 לא יגיע ל2000 שקל במוסך סביר.

כיוון פרונט יעשו לך חינם בקניית צמיגים.

ליטוש פנסים בשטיפה הקרובה תעלה 50 שקל.

זה רכב ישן,אין שום סיבה להכנס איתו למוסך מורשה ולשים משכורת על תיקונים תקופתיים.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביעה של הגג נחשבת משום מה אוטומטית כ"משמעות גבוהה" זה לא פעם ראשונה שאני נתקל בזה.

מאחר שמדובר ברכב בן 10 - לא הייתי מייחס לזה משמעות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1675 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...