Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה החוקים של המשטרה לגבי בטיחות שוטרים על אקדח לייזר ?

dor_xd
שימו לב! השרשור הזה בן 1665 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפשר לראות פה שבלילה הדלת שלו ממש על הפס הצהוב,אותי זה ממש הפחיד כמה הוא היה קרוב אלי שאני בסילברדו

https://i.imagesup.co/images2/1d483d0a0ef511b04cd0f5941c645547d87950c2.png

עריכה אחרונה על ידי dor_xd
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לראות כמה מצבים כאלו בכבישים בצפון.

מרתיח כל פעם מחדש, למען ביטחונכם אנא תעשו זאת בצורה אחרת.

קשה כל כך לעבור מעבר למעקה הבטיחות?

לא יפסקו עד שיתרחש אסון עם הרוגים.

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטיחות לא מעניינת את המשטרה .

בדכ אין להם שום הוראת בטיחות לאיך לבצע את המשימה הזאת.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

fly low drive fast

zx volcane- c4 vts-B4 spec b -Leon fr-Bmw e46 330i-Mustang gt 4.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזלזל במשימה, אבל זה דבילי שאין חוקים כאלו לשוטרים?

לעמוד בשוליים זה רוטלה רוסית, שוטרים אינם חסנים.

פשוט חבל, אלו חיי אדם.

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שמשאירים דברים כאלה לשיקול דעת השוטר זו בעיה.

מצד אחד אתה נתקל בכאלה (וגם במתאבדים שקופצים לך מול האוטו למרכז הנתיב אדי לסמן לרכב בנתיב השמאלי לעצור) ומצד שני נתקלתי בשוטר עם ממל"ז שעמד בלילה עם צ'קלקות עובדות וניסה לתפוס ממהרים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי כבר ששוטר סימן לי לעצור בכזאת סיטואציה שאפילו עם הייתי נצמד לגדר הבטיחות הייתי נשאר עם 2 גלגלי צד הנהג על הנתיב הימני

נסעתי בערך 200מ' עד שנגמר המעקה והאוטו היה בשוליים וסירבתי לצאת, שיבוא אליי

מגיע אליי כולו זועף (עליה בחום) ואומר לי שהוא סימן לי להגיע אליו, הסברתי לו שעם כל הכבוד אני לא מסכן את החיים שלי כדי שייתן לי דוח והוא מוזמן לעשות הלוך ושוב 4 פעמים עם הרישיון...היה כביש ממש מסוכן.

נתן לי הרצאה ושיחרר, ממש לא היה שווה לו את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוכר, נתפסתי באופן דומה ליד עכו , כאשר ביקשתי מהתובע לראות אישור נקודה על מנת להבין האם מקובל על המשטרה ומאושר סיכון השוטר והנוסעים בדרך , קיבלתי תשובה שאת המידע הזה הם יעבירו רק אם נגיע למשפט.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מה שאתם אומרים, כי בסרטונים בארה"ב וגם בכל המקרים שעצרו אותי, אף שוטר לא סימן לי לגשת אליו. תמיד השוטר ניגש אליי וביקש ממני להישאר ברכב.

יש לזה איזה נוהל?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הפוסט!

יוצא לי לא פעם לראות את הניידות בלילה בכביש 1, על שול צר, הניידת ללא אורות רכב וללא אורות צ'קלקה. ללא אורות כלל!

השוטר פשוט מסכן את החיים שלו, ולא בשביל לשמור על הבטיחות אלא בשביל כמה שקלים של נהג שהגיע ל120 בירידה (זה קורה אם לא יושבים על הברקס).

אני תמיד חושב מה לעשות במקרים כאלה. אם זה לא היה רכב משטרה הייתי מחייג מייד 100 ומדווח. חושב שגם במקרה של שוטר שמסכן כך את עצמו צריך לדווח למוקד 100.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק שאם זה היה אזרח שעוצר ככה (אפילו בלי לפתוח דלת), ניידת משטרה במקרה הטוב הייתה עוצרת לבדוק אם הכל בסדר ולנסות לפנות אותו משם

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם הסילברדו המראה בטוח הייתה בתוך הנתיב אולי גם הרכב

יצא לי כבר ששוטר סימן לי לעצור בכזאת סיטואציה שאפילו עם הייתי נצמד לגדר הבטיחות הייתי נשאר עם 2 גלגלי צד הנהג על הנתיב הימנינסעתי בערך 200מ' עד שנגמר המעקה והאוטו היה בשוליים וסירבתי לצאת, שיבוא אליימגיע אליי כולו זועף (עליה בחום) ואומר לי שהוא סימן לי להגיע אליו, הסברתי לו שעם כל הכבוד אני לא מסכן את החיים שלי כדי שייתן לי דוח והוא מוזמן לעשות הלוך ושוב 4 פעמים עם הרישיון...היה כביש ממש מסוכן.נתן לי הרצאה ושיחרר, ממש לא היה שווה לו את זה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לראות כמה מצבים כאלו בכבישים בצפון.

מרתיח כל פעם מחדש, למען ביטחונכם אנא תעשו זאת בצורה אחרת.

קשה כל כך לעבור מעבר למעקה הבטיחות?

לא יפסקו עד שיתרחש אסון עם הרוגים.

אבל אז איך הוא יסמן לך לעצור?

הוא יצטרך לרוץ לרכב כדי לתפוס אותך, חבל לפספס דו"ח לא? :lol:

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלשום נסעתי בלילה בכביש בינעירוני עם שני נתיבים ושוטר עם פנס נעמד על אמצע הנתיב הימני מולי בשביל לאותת לנהג שמשמאלי לעצור.

הייתי צריך להאט מ110 ל50 בשביל לא להוריד אותו. ואם לא הייתי מרוכז אז השוטר היה כבר בבית חולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1665 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...