Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת ניסאן אלמרה 2015

Zaza669
שימו לב! השרשור הזה בן 1649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תוסיף עוד 5 אלפים ותקנה קיה פורטה במקום הדבר הזה.

לא סתם הפסיקו למכור כאן את הדגם הזה של ניסאן כל כך מהר.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה סוג אחר של רכב.

תרשום מה הצרכים שלך ( כמות האנשים, כמות וסוג הנסיעות ).

לי המחיר ל i20 נשמע יקר מדי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לנהוג 3 ימים כרכב גישור באלמרה הזאת.

אם תירצה אני ארחיב אבל בסיכום כללי זה פשוט פח זבל עם 4 גלגלים שקשה לי לחשוב על רכב "משפחתי" שיותר גרוע ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הטעות שלך חבר שאתה מתחיל ב"הצעות ממגרש" - שמה אתה מקבל הצעות לפי היצע דגמים ולא לפי צרכים שלך מהרכב (שלא בהכרח מוצלח - כי I20 ואלמרה הן לא באותה קטגוריה בכלל ולא תמיד הרכב המוצלח בקטגוריה שלהן).

תגדיר לעצמך צרכים מהרכב ותקציב שאתה מוכן להשקיע(תוכל להעלאות אותם פה בפורום ולקבל עזרה בהכוונה לדגמים מתאימים), ואז כשתאסוף דגמים שמעניינים אותך תצא לחפש רכב לבד בין אם במגרשים של חברות גדולות ובלוחות היד שניה - ממגרשי הסוחרים הרגילים תיזהר(לרוב רכבים טובים שקל למכור לא מגיעים לשמה).

לגבי האלמרה, קיבלתי כרכב חלופי ושרדתי איתה 10 שעות לפני שזרקתי את המפתח כי לא הייתי מסוגל לנהוג באוטו הזה - הדבר היחיד שהיה חיובי בו זה גודל תא המטען.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...