Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצבר ותקלה רנו קליאו 2014

raz2058
שימו לב! השרשור הזה בן 552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, אתמול בערב האוטו לא הניע וגליתי לאחר הנעה עם כבלים שהמצבר הלך אחרי שנתיים.

לרכב יש מערכת s&s לכן הסוג מצבר הוא שונה ורציתי לדעת במידה ואני לא שם מצבר של s&s האם הכל יהיה תקין והמערכת הזו לא תעבוד יותר?

אשמח גם המלצה למצבר המתאים לרכב.

בנוסף אחרי שהאוטו ניסה להניע קפצה לי הערה שלא הכרתי בלוח שעונים שרשום בה tracion control on, משהו שמופיע רק בהנעה (שהרכב מנסה להניע עם המצבר התקול קופצת ההודעה לאחר שהרכב מניע היא מופיעה לשנייה ונעלמת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לא להסתבך עם שאלות של מה קורה אם, או האם מותר או אסור פשוט תחליף מצבר לכזה שמתאים ל-s&s מאותה טכנולוגיה בדיוק (EFB או AGM).

זה מה שאני הייתי עושה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי, וזה הגיוני שבכל הנעה הרכב פשוט לא מניע? וחייב כבלים?

מה הסיכוי שהבעיה היא באלטרנטור? המצבר של חברת שרפ ועברו שנתיים בדיוק מהתאריך שלו.

בנוסף התקלות בלוח שעונים יכל להיות קשורות למצבר? כל פעם יש שגיאה אחרת.

בנוסף הרכב שלי ידני עם כפתור הנעה, האם ניתן להניע את הרכב בדרדור למרות שזה כפתור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקום מכובד שמוכר ומתקין מצברים יבדוק את המצבר וטעינה ויגיד לך האם המצבר סיים את חייו.

לי מצבר ורטה התחיל לפלוט אדי חומצה בדיוק אחרי שנתיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...