Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת מגבר נפרד לסאב, מה התהליך?

oren99
שימו לב! השרשור הזה בן 1670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי קומפוננט מקדימה, סאב ומגבר 4 ערוצים hertz he4

אני רוצה לחזק את הקומפוננטים והסאב, ומניח שאם אחבר מגבר לסאב, גם הוא וגם הקומפוננטים יוגברו עוד.

האם ניתן לגשר את ההרץ לשני ערוצים בלבד?

אם בתא המטען יש כבר מגבר וסאב וכל החיווט, זה פשוט לחבר מגבר נוסף?

איך יתבצע הקרוסאובר? כרגע המגבר שיש לי עושה את זה, אבל מה קורה כשמפרידים את הסאב למגבר אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן קצת יותר פרטים לגבי דגם הקומפוננטים (ואפשר גם לגבי הסאב).

האם עובד עם מערכת אפטרמרקט (בעלת יציאות RCA)? אם כן מה דגם שלה או כמה יציאות יש לה?

בעקרון אין בעיה לגשר את המגבר הקיים לשני ערוצים, אם כי זו לא תצורה אידיאלית.

ראה חוברת ההפעלה לגבי תצורת החיבור והקונפיגורציה של המתגים.

מגבר מונובלוק עבור הסאב, יכיל ברוב המקרים גם קרוסאובר LPF ולעיתים גם HPF שיקרא Subsonic Filter ונועד להגן מתדרים נמוכים מדי עבור הסאב בשימוש.

לגבי החיבור שלו, עיקר הדאגה יופנה לענין כבל המתח שלו. בהנחה שזה המותקן כיום נועד לספק רק את המגבר הקיים, תצטרך "לחזק" אותו. הדאגה המשנית היא כלפי פיצול האות עבורו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קומפוננטים Morel Tempo 5

סאב של סוני, לא יודע דגם.

מערכת מקורית של הרכב, חוברו פילטרים ליציאות הרמקולים.

אתה אומר שיהיה צורך להעביר עוד כבל חשמל? זה מה שאני מנסה באמת להבין, אם אפשר לפצל את החשמל הקיים והאות הקיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שחובר ליציאות הרמקולים אצלך זה "מנחת" (או מנחתים, High to Low converter).

אם לא מדובר במוצר איכותי כלשהו, הם למעשה מיותרים כמעה משום שיש כניסות במגבר שלך לחיווט רמקולים מקורי (מנחת פנימי).

כן, אני אומר שסביר שיהיה צורך בכבל נוסף או החלפת הכבל הקיים בכבל עבה יותר, עם מפצל בקצהו, עבור כל מגבר.

ישנם טבלאות ברשת לעובי המומלץ לפי רף הזרם המתוכנן ואורך הכבל.

את האות לא צריכה להיות בעיה חריגה לפצל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת קניתי את המגבר הזה (יד שניה) בגלל שיש לו מנחתים פנימיים.

המתקין שכנע אותי להתקין חיצוניים, לא נראה לי מוצר איכותי, 150 ש"ח בערך.

אמר שגם הם יהיו הרבה יותר טובים מהפנימיים.

תהיתי איך זה יתכן שמוצר סיני כזה יותר טוב ממנחת פנימי של הרץ, אבל לא יודע למה זרמתי איתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...