Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה סוג מנוע נחשב לחסוכני בדלק + המלצה לכזה עד 15,000 ש"ח

רוכב_נוהג
שימו לב! השרשור הזה בן 1650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

ברשותי רכב לא חסכוני כי אני נוסע מעט אבל בגלל פרויקט חדש בעבודה אאלץ בחצי שנה הקרובה+ לעבוד בעיר אחרת 60 ק"מ לכל כיוון.

אני שוקל לקנות משהו זול מאוד 15,000 כשכל מה שמעניין אותי שתשרוד שנה בלי טיפולים ובעיות ותהיה חסכונית. אני מכוון לאזור ה- 1/20-1/25 ק"מ לליטר.

1. בהיברידיות יש פריוסים מ- 2007 מן הסתם ק"מ בשמיים. הן שוות משהו? מה צריכת הדלק שניתן לצפות מהן?

2. הבנתי שיש סוג מנוע מסוים שנחשב מאוד חסכוני, כמדומני טורבו דיזל כפול מצמד? אילו דגמים בטווח מחיר הזה עם צריכת דלק חסכונית אפשר למצוא?

תודה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר הזה כל רכב טורבו דיזל יהיה עייף ושחוט עם קילומטראז' בשמיים, ורוב הסיכויים שהתקלות ותיקונים יעלו לך הרבה יותר ממה שתחסוך על דלק.

בתקציב הזה שים דגש קודם כל על אמינות, רכב שמור ומטופל.

איזה רכב יש לך כרגע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 15 אלף שקלים אל תחפש רכב דיזל ( דו מצמדי זה סוג הגיר הרובוטי, שהוא לא שיא האמינות ).

במקומך הייתי מוצא איזו הונדה ג'אז במצב שמור מ 2008 ( שנתון אחרון של הדגם הישן, אחרי זה היה גיר רובוטי לא מומלץ ), עם קילומטראז שפוי, טסט כמה שיותר ארוך.

נכון, לא תקבל 1:20 צריכת דלק, אבל 1:16 כן תקבל ואולי יותר טוב בנסיעה בינעירונית רגועה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ידני זו אופציה, חפש רכב מיני - פנדה, 108, c1 ידניות יהיו מאוד חסכוניות, משנתון סביר (יחסית לתקציב) ואמינות.

בכל מקרה לא הייתי מדלג על טיפולים שוטפים (ויהיו כמה, בהתחשב בק"מ). דילוג עליהם זו דרך מעולה לחסוך כמה מאות שקלים כדי לשלם אח"כ כמה אלפים (ובטח להתקל בקשיים במכירה). כל רכב, בטח אחד ב-15,000₪, ובטח ובטח אחד שנוסע הרבה צריך טיפול.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רכב יש לך כרגע?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם תמצא איזה טורבו דיזל או היברידית עם קילומטראג' בשמיים, תהיה בטוח שהם שבורות או שניה לפני תקלות רציניות. כי מי ימכור בגרושים רכב תקין ואמין שעושה 1 ל-20?

ואתה עוד מתכנן לנסוע איתו 30 אלף בשנה, ללא טיפולים.

תתעורר חבר, זה לא מציאותי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...