Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שליפת מידע (פוסטים) מגיבוי של פורום מת, PHPBB

Pika007
שימו לב! השרשור הזה בן 1649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדיוק מה שכתוב בכותרת- יש לי גיבוי של פורום שהורד מהרשת, ואני מנסה לשלוף מתוכו פוסטים שכתבתי, כאלו עם מידע חשוב שקשה למצוא.

יש לי את כל גיבוי הפורום, ונראה שה "בשר" של כל הסיפור יושב בקובץ SQL בגודל 24 מגה בערך. בפתיחה בנוטפאד אני מצליח למצוא את הפוסטים פחות או יותר, אבל הם מחולקים לאלפי גזירים באורך משפט, עם ג'יבריש של קוד באמצע

מישהו יודע כיצד ניתן להחיות זמנית את הפורום על שרת לוקאלי במחשב שלי, או לפתוח את הדאטאבייס בצורה שתהיה קריאה?

ניסיתי 2-3 פתרונות שמצאתי בגוגל, זה לא ממש הלך.

תודה מראש על כל נסיון לעזרה שלא יהיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שזה mysql.

תתקין xampp עם mysql ו phpmyadmin ו apache.

תכנס ל phpmyadmin, ותעשה import לקובץ sql.

ככה תוכל לצפות בטבלאות עם המידע.

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן mysql. ופה למעשה אחת הבעיות בחיפוש הוראות-

כל "מדריך" שמצאתי למה שאני מנסה לעשות מניח מראש שאתה שוחה לחלוטין בצורת השימוש בכל אחת מהתוכנות האלו והקשרים ביניהן, לא מסביר איך להגדיר מה שרציך, ואיך למעשה מבצעים כל תהליך. הגעתי למצב שאני רואה את הקבצים בתיקיה על local server כמו שאני רואה אותם ב P2P, אבל לא מעבר לזה.

יש לך אולי מקור לקחת ממנו הוראות מפורטות יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...