Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום 6 שנים עם מאזדה 3 אקטיב 2011

mazda2011
שימו לב! השרשור הזה בן 1651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב נרכש לפני 6 שנים עם 45k ק"מ,כיום אני עומד על 133k ק"מ,מעבר לטיפולים שגרתיים של 15k,צמיגים,מצבר,רפידות בלם,אציין את התיקונים הלא שגרתיים.

צינור שמן הגה כוח.הוחלף לפני שנה באיזור ה120k.-תוקן במוסך מורשה, 1400 ש"ח.

תושבת מנוע קדמית ימנית,כנ"ל.-תוקן במוסך מורשה,750 ש"ח.

החלפת חיישן אויר+ניקוי מצערת.-תוקן במוסך כללי,1000 ש"ח.

ללא ספק הרכב משרת אותי בנאמנות והכי חשוב באמינות.

רספקט ליפנים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד למזדה 3

קורולה 2011

הרכב נרכש לפני 7 שנים עם 0 ק"מ מאלבר ,כיום אני עומד על 136k ק"מ,מעבר לטיפולים שגרתיים של 15k,צמיגים,מצבר,רפידות בלם,אציין את התיקונים הלא שגרתיים.

1. מנורה בפנס קדמי

2. מנורת אור בלם בפנס אחורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מצחיק להצטופף כאן על הפודיום, אבל מצטרף. היתה לי עד לפני כעשר שנים קסארה 98 שהחזקתי כשש שנים עם קרוב ל 200K ק"מ והדבר היחיד מעבר לטיפולים סטנדרטיים, שארע בה היה החלפת שלבים שבורים בתריסי הפלסטיק של פתחי מיזוג האויר, אז בגלל ש"רספקט לצרפתים" יישמע אמין כמו "הערבים נוהרים" רק הנחתי פה ולא מבקש מדליה. גם בעצם היום הזה חונה כאן למטה בורה 2 ליטר בת כמעט עשרים ( אצלי מיומה הראשון ) עם כ 220K ק"מ ורקורד אמינות באמת משובח, יש אצל בת משפחה 208 אטמוספרית ורובוטית עם 120K ק"מ ( שכידוע מושמצת פה בעצם ימים אלו כהוגן ) בלי ציוץ מחאה למעט איזו נורה סוררת, ובקיצור לא רואה מקום לאבחנה בין גזע ולאום בהקשר זה. אין חוקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תושבת מקורית? חיישן אויר אתה מתכוון לMAF? מה הייתה התקלה?

הייתי מחליף גם שמן גיר על הדרך.

בשמן גיר לא נגעתי כי יש הוראות יצרן שאין צורך להחליף,לא אוהב להיות יותר חכם מהיצרן עצמו,התושבת אכן מקורית,לגבי החיישן אויר זה הmaf,התקלה

היתה רעידות סלדי"ם בעמידה ונדלקה נורת בקרת מנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...