Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה crv החדש - מבקש חוות דעת

hezysp
שימו לב! השרשור הזה בן 1672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום. מדובר בדגם החדש , 5 מושבים. בצעתי נסיעת מבחן בכביש ונהניתי. אני מחפש רכב שייתן קצת יותר מג׳יפון רגיל בשטח ( היה לי קשקאי) . אני מבין שיכולותיו בשטח נמוכות מאלו של הפורסטר, לא מצאתי מידע/מבחן דרכים המציג את היכולות בשטח. אודה להתייחסויות ככל שיש ניסיון וידע באשר ליכולות /מגבלות הרכב בשטח מחד ובהשוואה לראב 4 החדש מאידך. אודה להתייחסות גם באשר לשאלה שאני מתחבט בה ,לאור היותנו כעת ברבעון האחרון של השנה הקלנדרית, באשר לכדאיות קנית הרכב עם תאריך עליה לכביש 10/2019 או 1/2020? תודה

שבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצאת מידע על יכולות השטח של ה-CRV כי פשוט אין לו כאלה. ההנעה הכפולה שלו טובה מאד לתנועה באיזורים מושלגים, לתוספת יציבות על הכביש - אולי לשבילי קק"ל - אבל לא מעבר.

זאת מעבר לעובדה ש(לדעתי) המחיר שלו פסיכי לגמרי.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולדעתי השרשור הבא רלוונטי גם ל crv

הישראלי ,אלא אם מצאו איזה פתרון הנדסי.

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=5851459

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר מוגזם ביותר, רמת האבזור קמצנית ביחס למחיר, ויש סימן שאלה לגבי אמינות המנוע והצורך בהחלפות שמן תכופות יגרום לעליות האחזקה לטפס.

לא חסרות מכוניות טובות שמציעות חבילה עדיפה בסביבות המחיר האלה.

הדגם הקודם סובל גם מסחירות בעייתית ומביקוש נמוך מאוד בשוק המשומשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת לגבי יכולות שטח , גם של ההונדה הזאת וגם של ראב 4.

וכפי שכבר רשמת בעצמך, התשובה לדרישה הזאת היא רק "פורסטר".

קצר וחד משמעי- אם צריכים ג'יפון 5 מקומות עם יכולת שטח.

אם אין לחץ וצורך מיידי ברכב, תקנה מודל 2020.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר למה שציינו כבר, הדגם הזה חדש בישראל אבל בחו״ל הוא נמכר מזה תקופה ורק אתמול הונדה הציגה מתיחת פנים של ״אמצע החיים״.

https://m.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=7186&docID=324259&lang=HE

באשר לתאריך הרכישה, עדיף כמובן תאריך עליה לכביש בחודש 01/2020, אבל אני גם לא ממליץ לרכוש, בשום תאריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...