Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צילום רכב ע"י אזרח

אחד ששואל
שימו לב! השרשור הזה בן 1651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני יומיים נכבה לי המנוע של הרכב עם נורית אזהרה אדומה בכביש שבו יש נתיב אחד לכל צד, רמזור ומעבר חצייה אחריו.

הייתי השני בתור לרמזור שהיה ירוק וכדי לאפשר לנהגים מאחורי לנסוע (שמעתי סירנה של אמבולנס), אז דרדרתי את הרכב קדימה לנתיב הנגדי ברובו (זה היה בירידה), ככה שעמדתי במעבר החצייה ונעצרתי באמצע בין שני הנתיבים. אז הרמזור התחלף לאדום ועצרתי והגיעו רכבים מהצד השני שהיה להם אור ירוק. אחד מהם לא הצליח לעבור. בינתיים הצלחתי להניע והייתי קצת לחוץ והסברתי לנהג בנימוס שהרכב נתקע לי ושאסע כשהרמזור שלי יתחלף לירוק (לא רציתי לעשות רוורס כי יכולים להיות הולכי רגל במעבר חצייה ואין לי שדה ראייה).

גבר כבן 65 יצא מהרכב וצילם את הרכב שלי בסמארטפון תמונת סטילס ונכנס בחזרה לאוטו, אם אני זוכר נכון הייתי מחוץ לרכב בעת הצילום כשיצאתי להסביר לו שנתקעתי. האורות של הרכב שלי היו דלוקים בעת הצילום. כשהרמזור שלי התחלף לירוק נסעתי. כזכור הייתי על מעבר חצייה אחרי הרמזור שהרכב ברובו בנתיב הנגדי. (בניגוד לכיוון התנועה)

...נמחקו כינויים מגעילים...

יש לי רישיון משנת 2004 עם אפס עבירות תנועה בכל חיי, כך גם לאחותי שהרכב רשום על שמה, עם רישיון משנת 2006.

מה קורה אם הוא פונה למשטרה עם התמונה? הבנתי שזה נקרא "תלונת אזרח". מה הסיכויים שיעשו עם זה משהו? יכולים לשלוח קנס ללא גביית עדות ממני או מבעלת הרכב? אם הוא מפרסם את התמונה בלי לפנות למשטרה אני מבין שלא יעשו כלום. הוא לא היה מודע להתחרשות שקדמה לעצירה שלי ולא עניינו אותו ההסברים שלי.

אני די לחוץ מכל העניין.

עריכה אחרונה על ידי GOLF
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יקרה משהו, תסביר בדיוק מה קרה כמו שהסברת בפורום.

אין מה להיות בלחץ, לא מוציאים להורג בישראל אף אחד.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תילחץ.

ככל הנראה לא יעשה עם זה כלום.

אם תדרש להסביר, למשטרה, מה קרה, תסביר בדיוק כמו שהסברת כאן. פעלת בשיקול דעת והכל טוב.

חוץ מלמשטרה אתה לא חייב להסביר שום דבר לאף אחד.

Sent from my Pixel 3a XL using Tapatalk

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי.

עכשיו יש לו צילום של הרכב שלך עומד.

עוד כמה שנים, כשהוא יעבור על התמונות בגוגל פוטוס, הוא ינסה להזכר למה בדיוק יש לו תמונה כנ"ל.

מקווה בשבילו, שלפחות יש לך רכב פוטוגני. :-)

...עשה לעצמך טובה, אל תתרגש מכל אידיוט שאתה פוגש. יש המון כאלה, וזה גורם לסטרס, וסטרס זה לא בריא.

הוא לא יעשה עם זה כלום, וגם אם הוא כן יגש למשטרה, המשטרה לא תעשה עם זה כלום, וגם אם היינו חיים בלהלהלנד, והמשטרה כן היתה מזמנת אותך, היית מסביר מה שהסברת פה, ובזה היה מסתיים, וגם אם באמאמאמא של ההזיןת של הלהלהלנד זה היה מגיע לתובע משטרתי, הוא לא היה מעז להמשיך עם הבדיחה הזו...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהיה רגוע.. לא יעשו כלום.

לפני מס' שנים רכב פגע ברכבי מאחור כשעצרתי בצד הדרך וברח.

התקשרתי למשטרה ותוך כדי שיחה רדפתי אחריו, הגעתי למקום שהוא החנה את רכבו ותפסתי אותו - המקודנית עדיין הייתה על הקו ושמעה הכל..

מיותר לציין שהמשטרה לא פנתה אליי מיוזמתה ואף שוטר לא צלצל / הגיע לקחת פרטים וכו'.

העניין נסגר בין מנכ"ל החברה שלי בזמנו, לבין בעל העסק שהעובד שלו לקח את הרכב ופגע בי.

לא הגשתי תלונה במשטרה אך כן ניגשתי למיון כדי שיהיה תיעוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומי שילם תמורת הביקור במיון? חברת הביטוח דורשת הודעה למשטרה לפני שהיא משלמת.שב

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את העמודים האלה בפייס שמעלים סרטונים של נהגים שעושים עבירות ותמיד מדברים שם שאם מי שצילם לא הולך ביוזמתו ומגיש תלונה - אזי המשטרה לא יכולה לעשות כלום. להבנתי זה אומר בין היתר שמגיש התלונה מודע לעובדה שהוא יכול ויצטרך להעיד נגדך וכו' בקיצר פרוצדורה וזמן, וזו אחת הסיבות שבגללה כמעט ואין מקרים שהמצלמים למיניהם עושים עם זה משהו (בלי קשר שעצם הגשת התלונה היא גם הטרחה וזמן).

לדוגמא לא מזמן היה סרטון ויראלי כזה של המשאית שעקפה בעליות של ירושלים - להבנתי הסיפור שם הוא המקרה החריג שבו המצלם "אשכרה" הלך והגיש תלונה וכו'.

חוץ מזה במקרה שלך? מה השאלה בכלל - תקלת מנוע באמצע הדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. זה היה רכב ליסינג של העבודה, אינני יודע כיצד המנכ"ל בחר לסגור את עלויות התיקון וכו'.

2. מס' ימים לאחר מכן, ניגשתי למשטרה והצהרתי שנפגעתי בתאונת דרכים ואז הגשתי את אישור המשטרה לקופה (במקרה הנ"ל יש פטור מתשלום עבור הביקור)

ומי שילם תמורת הביקור במיון? חברת הביטוח דורשת הודעה למשטרה לפני שהיא משלמת.שב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...