Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Supercar Blondie והתכנים שלה.

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 1650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לראשונה נחשפתי לתכנים שלה לפני הרבה זמן (כמה שנים בודדות כנראה) אבל איך שהדלקתי זה היה נראה לי כמו איזה טרנד של בחורה כביכול יפה (לא לטעמי לפחות) שסוקרת או נותנת הצצה על רכבי יוקרה וזה היה נראה לי קונספט עלוב שנועד עבורה כדי להתפרסם אבל עם השנים נחשפתי לעוד ועוד תוכן שלה במיוחד כי היא מגיעה לרכבים הבאמת נדירים שבחיים לא דמיינתי שבכלל קיימים או יהיו קיימים בעוד עשור. היום יש תכנים שלה שאני צופה בהם בהתפעלות והרבה עניין! לא יודע אם זה האופן בו היא מראה את הרכב, אולי הרכבים עצמם אבל יש לה הרבה תוכן מעניין!

למשל הבנטלי הזאת:

או הסיפור של אלינור או אלינוריות מעקיצה ב 60 שניות:

מאמין שהרוב פה בכל מקרה מכירים אותה.

מה דעתכם על התכנים?

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקצרה - לא אוהב אותה בכלל. לא מרגיש שהיא כתבת רכב ומרגיש שאלמלא היתה בחורה רזה ובלונדינית לא היתה מצליחה בכלל.
זה בדיוק מה שחשבתי בהתחלה שהטרנד של הבחורה למרות שהיא לא איזה ואו הוא זה שגרם לה להתפרסם.... מסרטון לסרטון זה התאזן ומצאתי את התוכן דיי מעניין, אולי כי באמת הרכבים יחודיים והסיקור חביב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

הסיקור שלה דיי מרחף מלמעלה ולא הכי נכנס לקרביים של הרכב, וזה סוג של כמה יוטיוברים מאותה בראנז'ה(לא שזה רע).

יאמר לשבחה, שלא ראיתי עוד אחד שמקבל גישה לרכבים מהסוג שהיא נוהגת.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

הסיקור שלה דיי מרחף מלמעלה ולא הכי נכנס לקרביים של הרכב, וזה סוג של כמה יוטיוברים מאותה בראנז'ה(לא שזה רע).

יאמר לשבחה, שלא ראיתי עוד אחד שמקבל גישה לרכבים מהסוג שהיא נוהגת.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

צודק אבל אני חושב גם שאיפשהו בקשר להרבה רכבים יש עמימות גם מצד מי שיצר את הרכב ואני מדבר כמובן על הקונספטים המטורפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחורה אלופה. מאד מאד חכמה וצריך לראות כמה סרטונים כדי להבין באיזו רמה היא נמצאת . יש יצרנים שרק בבלעדיות נותנים לה את הרכבים שלהם. אז לזלזל בה זה בטוח לא.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת יכולת הגשה היא סבבה, נשמעת טוב ועוברת מסך מעולה מן הסתם...

מה שכן אני חושב שהשילוב של מראה טוב פלוס גישה לרכבים נדירים זה מה שהביא לה את הפרסום הזה, זה נשמע קצת סקסיסטי אבל בלי המראה שלה והייחודיות שלה בנוף (בחורה בלונדינית נאה על רקע ים של עיתונאי רכב גברים) אני לא בטוח שהיינו מכירים אותה היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור חובב רכב שמכיר תוכניות החל מנטו רכב ועד לבידור ורכב אני לא זוכר שתכנית כלשהי נוגעת ברכבים בסגנון הזה בצורה כזאת, לא שיא העניין מבחינתי אבל חביב ++

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רגשות מעורבים כלפיה.

הרכבים שהיא מקבלת אליהם גישה פשוט מרהיבים, היא בהחלט הצליחה למתג את עצמה יפה ואני מוריד בפניה את הכובע. ההגשה שלה סבבה לגמרי.

מנגד, יש תחושה של יוטיוברית חובבת רכב ולא חובבת נהיגה, לא שזה רע אבל היא לא מצליחה לייצר איזה אקסטרה עניין למעט המכוניות עצמן.

אהבתי מאוד את הסדרה ביוטיוב ignition. הכתבים בתקופה שהייתה חינמית עשו עבודה מאוד יפה ומסקרת בהגשת התוכן ובתוכן עצמו.

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רגשות מעורבים כלפיה.

הרכבים שהיא מקבלת אליהם גישה פשוט מרהיבים, היא בהחלט הצליחה למתג את עצמה יפה ואני מוריד בפניה את הכובע. ההגשה שלה סבבה לגמרי.

מנגד, יש תחושה של יוטיוברית חובבת רכב ולא חובבת נהיגה, לא שזה רע אבל היא לא מצליחה לייצר איזה אקסטרה עניין למעט המכוניות עצמן.

אהבתי מאוד את הסדרה ביוטיוב ignition. הכתבים בתקופה שהייתה חינמית עשו עבודה מאוד יפה ומסקרת בהגשת התוכן ובתוכן עצמו.

אני איתך לגבי זה שנראה שהיא חובבת רכב ולא חובבת נהיגה אבל וזה אבל גדול, היא צריכה לומר תודה שבכלל נותנים לה לשבת ברכבים שלא נדבר על לנהוג בהם בקטנה. יש רכבים שהיא נוהגת בהם ''ממש'' אבל גם זה באיזה מנחת מטוסים סגור.

הרכבים שהיא מסקרת הם קונספטים ורכבים ממש יקרים, לא רואה איך נותנים לה ממש לנהוג בהם.

מי ראה פה את הסרטון של הרנו ושל המייבאך? אחת עם צמיגים בני 14 בערך והשניה עם שמשה אדומה שלא ברור איך בכלל אפשר לנהוג בה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את המבחן שלה לרנו טרזור. אני חובב רנו ידוע ומעריץ קונספטים שנוסעים. אתה לבד יכול להבין כמה פעמים ראיתי את אותו הסרטון

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...