Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרטנר פייבר - מישהו פה מחובר?

mazinya
שימו לב! השרשור הזה בן 1640 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשעה טובה הקימו אצלינו בבניין תשתית. קודם כל רציתי לדעת האם אתם מרוצים? חווים ניתוקים, בעיות?

דבר שני, כשדיברתי עם נציגת השירות, נאמר לי שאחרי שנה עלות הנתב בהשכרה היא 25 שח לחודש, כשבאתר שלהם כתוב:

חבילות אינטרנט ביתי: מחיר החבילות הינו לחודש למשך שנה, לאחר מכן יתעדכן המחיר ב-20 ₪. במחיר כלול נתב תומך מתקדם, לתקופה של 12 חודשים, לאחר מכן בעלות חודשית של 10 ₪ לחודש

עכשיו, או שהפייבר לא נכלל בהגדרה של חבילות אינטרנט ביתי או שניסו לעשות עלי שיטת מצליח שנה לפני הזמן?

האם יש פה מישהו שנמצא איתם מעל שנה ויכול להגיד לי כמה הוא משלם על הנתב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הנתב שלהם בתשלום, אך אתה לא חייב לרכוש אותו.

הנתב אומנם יקר יחסית, אך מצוין ונותן לי בבית קליטה מצוינת.

אני התנתקתי מהם אחרי יומיים שהייתי איתם בגלל שהייתה בעיה בדירה בטלפון/באינטרנט/בטלויזיה והם רצו לתאם טכנאי ליומים לאחר מכן.

דיירים אחרים בבניין שעדיין מחוברים אליהם מרוצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שקובע זה מה שכתוב בהסכם התקשרות. אצלי כתוב 10, אבל בכל מקרה זה חינם בשנה הראשונה.

הפסיקו להתקין מתאמים אופטים ומתקינים נתב טכניקולור בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי,

יוצא לי ספק + תשתית 100 מגה ב110 שח.

בדירה הנוכחית היתי עם בזק (מס' חודשים)100 מגה והוט (שנה) 100מגה -> בשתיהם היו לי ניתוקים והייתי צריך לרסט את המודם-ראוטר והייתה בעיית גלישה בממד (גלשתי על 5 מגה)

כאן מדובר על חוויה אחרת לגמרי! חצי שנה מחובר אליהם, מעולם לא ביצעתי ריסט למודם (אין לי מושג אפילו איפה הכפתור). המהירות בממד כ40mb.

בשביל עוד 25 שח הפרש מהמתחרות, שווה מאוד לא "לסבול"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי,

יוצא לי ספק + תשתית 100 מגה ב110 שח.

בדירה הנוכחית היתי עם בזק (מס' חודשים)100 מגה והוט (שנה) 100מגה -> בשתיהם היו לי ניתוקים והייתי צריך לרסט את המודם-ראוטר והייתה בעיית גלישה בממד (גלשתי על 5 מגה)

כאן מדובר על חוויה אחרת לגמרי! חצי שנה מחובר אליהם, מעולם לא ביצעתי ריסט למודם (אין לי מושג אפילו איפה הכפתור). המהירות בממד כ40mb.

בשביל עוד 25 שח הפרש מהמתחרות, שווה מאוד לא "לסבול"

אתה מתכוון לגלשת בממד באלחוטי? כי המחשב שלי בממד וזה הולך להיות בממד אבל מחובר עם כבל רשת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחובר כבר חצי שנה על 500/50 מ"ב, ובינתיים מאוד מרוצה מהעלות והמהירות.

הבדל של שמיים וארץ מהקו ADSL של בזק שהייתי מחובר דרכו לפני זה.

Peugeot 206 Xs 1.6l 16v :lol:

Peugeot 205 Forever 1.4l 8)

Peugeot 306 1.4l - נגנבה :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי הנתב שלהם עולה 10 לחודש.

שנה ראשונה הוא היה חינם.

בלי קשר האינטרנט בסיבים אופטיים הוא פשוט מעולה. הוא יותר יציב והמהירויות שמקבלים הרבה יותר קרובות למהירויות המקסימליות שהם מצהירים מאשר באינטרנט דרך תשתית של בזק שהיה לי מקודם.

אם יש לך אפשרות בבניין לעשות אינטרנט בסיבים, אל תחשוב יותר מידי, תעשה.

תוספת:

באתר שלהם זה כתוב במפורש כמו שאמרת שהנתב הוא בחינם בשנה הראשונה ואז עוד 10 שקלים בחודש.

https://www.partner.co.il/partnerpage/partner-fiber/fibermob

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי יש את החבילה של 1Gbit, עובד מצוין, מהירויות מדהימות.

הראוטר Technicolor סבבה (איזה 10 דרגות טוב מההוטבוקס שהיה לי לפני כן, אבל לא טוב כמו ראוטרים מובילים אחרים), מצד שני הוא בשנה הראשונה בחינם (שמועות מדברות על זה שגם לאחר שנה עם מיקוח הוא יכול להיות בחינם, עוד לא הגעתי לבדוק את זה).

כמובן שהמצב טוב יותר מבחינת מיקוח אם יש תשתית של סלקום פייבר בבניין.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קרוב לשנה עם 1000/100 מקבל בפועל 950 בהורדה ו110 ההעלאה בכל שעות היום בdhcp. חוויה אחרת לגמרי - סרטים או משחקים של 50 גיגה שיורדים ב10 דקות.

אצלי מותקן מתאם אופטי לrj45 ומשם לראוטר פרטי. יציב בטון. הבנתי שהיום בדרכ לא מתקינים את המתאם אלא אם כן מתעקשים, אלא חיבור ישיר לראוטר שלהם. אם אתה מתכנן לעבוד עם ציוד פרטי אז זה פחות נוח.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Aprilia Shiver 750

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ"ל מחובר כשנה.

מקבל בהורדה כ980, ובהעלאה 100+- , מאוד מרוצה. עד כה 0 תקלות, מה שאני לא יכול לומר על ההתנסות שלי עם הוט שהייתה רווית תקלות ארוכות!!

משלם כ140 שקל בחודש כולל קו טלפון מרובה דקות שיחה.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה. מעודד לשמוע.

הבעיה שלי הולכת להיות הממד. בעיקרון הראוטר אמור היה להיות מותקן בממד אבל אני חושש שיהיו בעיות קליטה בסלון. השאלה מה אני עושה? אם אני מבקש להתקין את הראוטר בסלון, איך הסיב יכול להגיע לממד? אני רוצה שמחשב שנמצא בממד יהיה מחובר בכבל רשת. אני לא הולך להריץ כבל רשת על המרצפות בבית ולא בתקרה לאורך המסדרון עד הממד. מה האפשרויות שלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיב לא מגיע לממ"ד הוא מגיע לנקודה אחת, ממנה אתה מחבר נקודות נוספות לפי הצורך והתווך הזמינים.

דלת הממ"ד אמורה להיות סגורה או פתוחה?

אם פתוחה ייתכן וה-WiFi יקלוט, אולי אפילו עם Range Extender או משהו כזה (גם אם לא מהירות כמו קווי).

אם לא, או שזה לא יקלוט, או יותר מדי קירות בדרך וכו', יש אופציות של Ethernet over Power (עם מתאמים לרשת החשמל) נניח או MoCa (מתאמים לכבל קואקסיאלי כמו של טלוויזיה הוט או יס), או השחלה של כבל רשת ייעודי.

אבל צריך עוד מידע כדי לייעץ איך להמשיך.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודת האינטרנט שלי בממ"ד ושם גם הראוטר.

כדי להפיץ אינטרנט מועיל החוצה, אני משתמש (כמו שהוצע קודם לכן) בזוג מתאמים שמעבירים אינטרנט דרך קווי החשמל. בקצה השני (בסלון) המתאם מחובר למגדיל טווח אלחוטי.

זה פחות או יותר סוגר לי את כל הבית מבחינת קליטה.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...