Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי ix35 מידי פעם קופץ טיפה ברמזור

heziavi
שימו לב! השרשור הזה בן 1671 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני צריך ייעוץ.

יש לי יונדאי ix35 מנוע 2000 .

לפעמים כל כמה ימים יש לי תופעה שעוצרים עם הרכב ברמזור או לא משנה איפה הרכב כאילו טיפה קופץ קדימה וחוזר כאילו רוצה לנסוע , אולי טורים גבוהים או משהו אחר לא יודע .

מה שמצחיק זה אני מכבה את האוטו ומדליק וזה נעלם מייד ואפילו לשבוע ואז פתאום חוזר.

רק למי שמבין בבקשה ממה זה יכול להיות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל אבא שלי אשתי ב-I30CW מדי פעם הסל"ד היה קופץ בעמידה (אני חושב שהוא אמר שזה גם תוך כדי נסיעה לפעמים אבל לא בטוח ב-100%).

המוסך החליף 4 מצתים וסליל הצתה אחד שנחשד כתקול וזה פתר את הבעיה.

תבדוק אם יש קפיצה פתאומית בס"לד מבלי שאתה נוגע בדוושה.

האם נדלקה נורת תקלה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל אבא שלי אשתי ב-I30CW מדי פעם הסל"ד היה קופץ בעמידה (אני חושב שהוא אמר שזה גם תוך כדי נסיעה לפעמים אבל לא בטוח ב-100%).

המוסך החליף 4 מצתים וסליל הצתה אחד שנחשד כתקול וזה פתר את הבעיה.

תבדוק אם יש קפיצה פתאומית בס"לד מבלי שאתה נוגע בדוושה.

האם נדלקה נורת תקלה ?

אין שום נורת הזהרה זאת הבעיה .

זה רק כל כמה ימים קורה ושאני שם לב לזה אני מכבה את האוטו ומדליק וזה נעלם .

זה מין תחושה כזאת שהאוטו רוצה לנסוע ואתה עוצר אותו , ואם אתה עוזב את הברקס הוא מתחיל לזוז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם החלפתה מצבר לאחרונה,או שקטבי המצבר שלך משוחררים.?

כנס למוסך מורשה ותבקש איפוס ערכים למחשב מנוע ולימוד בית מיצערת,בבדיקה גם ליפעמים ללא מנורת מנוע דולקת יופיע קוד תקלה P0106.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1671 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...