Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב שנת 2016 יד שניה - איך אני יודע אם צריך לגשת לטסט?

Yossi dashti
שימו לב! השרשור הזה בן 1650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

קניתי לפני מספר חודשים רכב יד שניה, שעלה על הכביש בספטמבר 2016.

הטסט הסתיים לפני 3 ימים. שילמתי אגרת רישוי 1400 שקל וקיבלתי רשיון רכב עד ספטמבר 2020 בדואר.

האם אני צריך לגשת למכון רישוי לעשות טסט? זאת השנה השלישית שהוא על הכביש. או שזה החל משנה הבאה?

אשמח לעזרה איך אני יודע את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצוין על גבי הרישיון שהגיע אליך,אם לא רשום שאתה פטור,אזי צריך לגשת למכון טסטים.

גם אני רכשתי השנה רכב 7/16 ולצערי "זכיתי" להגיע למכון.

הפטור הוא כביכול ל-3 שנים,כאשר השנה הראשונה נחשבת מרגע עלייתו של הרכב על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד מעט יהיה פה שירשור .. נסעתי בלי טסט ועשיתי תאונה/השוטר הוריד אותי מהכביש.

רכב שעלה לכביש בספטמבר 2016 סיים לפני 4 ימים 3 שנים על הכביש, הוא לא פטור מטסט.

ומבחינת החוק אין לך אישור נסיעה על הכביש.

אתה יכול לנסוע למשרד הרישוי עם רכב אחר או עם אוטובוס, לבקש אישור זמני של 48 שעות לנסיעה רק למטרות טסט ותיקון הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב עלה לכביש ב-2016 אתה צריך לגשת למבחן הרישוי, למעשה אתה כבר נוהג ללא רשיון רכב תקף.

אתה פטור מכך רק אם הדבר מצויין ברשיון שקיבלת, ואני משוכנע שכתוב שעליך לבצע מבחן רישוי ושלא מצויין פטור. הרי הרכב בן 3 שנים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

קניתי לפני מספר חודשים רכב יד שניה, שעלה על הכביש בספטמבר 2016.

הטסט הסתיים לפני 3 ימים. שילמתי אגרת רישוי 1400 שקל וקיבלתי רשיון רכב עד ספטמבר 2020 בדואר.

האם אני צריך לגשת למכון רישוי לעשות טסט? זאת השנה השלישית שהוא על הכביש. או שזה החל משנה הבאה?

אשמח לעזרה איך אני יודע את זה.

צריך לגשת השנה. רכב חדש פטור משני טסטים מקסימום. יכול להיות פחות אבל לא יכול להיות יותר.

הפטור הראשון היה ב 2017, השני ב 2018. מודל 2016 בשנת 2019 חייב לגשת למבחן רישוי בכל מצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כן היה צריך לעשות טסט. ולאלה שכתבו שאני נוהג בלי רשיון: מה אם בן אדם נמצא בחו"ל ואין בארץ מי שיבצע במקומו את הטסט? לפי המשטרה מותר עד שבועיים איחור בטסט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין מדובר בנהיגה בלי רשיון רכב. זה שמשטרת ישראל מחפפת זה עניין נפרד. עקרונית אפשר להעניש על כך.

ולגבי אותו אחד שנמצא בחו"ל - יתכבד ויקדים את המבחן (אפשר החל מכחודשיים לפני תאריך תפוגת הרשיון), או שישלח נציג מטעמו עם הרכב.

אם למרות הכל הוא מגיע למצב של רכב ללא רשיון בתוקף - יש נוהל של קבלת אישור תנועה ל-48 שעות, לצורך מבחן הרישוי ותיקון ליקויים בלבד

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלי מודל 17, הטסט הראשון היה ב 17, השני ב 18, והשלישי היה כבר במרץ 19. כלומר הרביעי הוא במרץ 20 ואאלץ לעשות טסט מעשי לא רק תשלום.

לכן אתה אמור לעשות השנה את שלך אם הרכב הוא 2016

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...