Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי בניסאן קשקאי דיזל

yoni2sh
שימו לב! השרשור הזה בן 1644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה אותו דגם מנוע של הדאסטר.

מעניין שלא בכל רכב שמותקן בו דגם המנוע הזה מרווחי הטיפולים, בדגש על טיימינג, זהים.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

אני חושב שההבדלים הם בגלל פערי משקל או משהו כזה האקסטרייל יותר כבד ביחס לדאסטר לדעתי

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שאותה תיבה ומנוע לא בטוח, לחבר קרוב יש רנו גרנד קופה 2018 עם 50 אלף ק"מ דיזל עם DCT בליסינג ויש מכה והשהייה רצינית בהחלפה בין 1 ל2 וגם רעידות בגלישה / זחילה בפקק. אני חושב שהלכו המצמדים. הוא אומר שזה לא מפריע לו כרגע וימשוך עד שישבוק חיים. מגיע בשקט לצריכה גם של 1 ל19 מחוץ לעיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שאתה צודק, שלנו 2017 עם 75 אלף ק"מ יש רעידה קלה מאוד בזחילה של עד 10 קמ"ש אבל מעבר מראשון לשני חלק לגמרי.

בכללי הגיר של של השישיה הילוכים יבש (המעודכן), לא חלק בכלל כמו של VAG, אבל שורד גם 200 (לפי הסקר שוק שעשיתי), מי שנוסע בעיקר בעיר יכול להיות מעצבן.

שימו לב שיש כמה גרסאות למנוע 1.5 דיזל.. לא מזמן משהו פה בפורום פירט בצורה רחבה על הדגמים השונים.

בסה"כ מרוצה מהרכב נוח ומפנק מאוד (הכסא פשוט מדהים בנוחות שלו) ביחס למחיר. מבחינת צריכת דלק בעיר הצריכה סביב ה-15 ק"מ לליטר מחוץ לעיר לפי המחשב של הרכב 1 ל-25 בנסיעה רגוע של עד 100 קמ"ש.

בנסיעה פראית יותר הוא שותה דלק בלי הרף, בהשוואה לרכב הקודם שהיה לנו (פאביה 1.2 ידנית).

יש שני דברים שמפריעים לי, שהנדסת האנוש ברכב לא ברמה גבוה בכלל ושהמוסכים המורשים מלאים בביקורות רעות באזור הצפון.

הנדסת אנוש לא מספיק טובה:

1. אין אפשרות להדליק את המזגן ללא הנעה של הרכב (לא בזמן שהופעל S&S).

2. מי שמידה מעל 46 בנעלים נתקל בחתיכת פלסטיק מעצבנת במעבר בין הגז לברקס בחצי כף רגל על הדוושת הגז.

3. במושב האחורי מעל 1.85 ראש בתקרה.

4. האי של קונסלה נתמך בין המושבים במדויק וגבוהה מידי כך שמפיע לברך והירך (הקונסלה דוחפת את המושב, מגוחך).

5. הפתחי איוורור ממקומים בצורה לא הגיונית במיוחד הזווית שלהם, מזל שהמזגן חזק.

6. יש כל מיני מקומות שיש בהם רעשים שמשהו נלחץ וזז לעיתים רחוקות.

הרכב משדר פרמיום בצורה ברורה ואף מאובזר קרוב לכך, חבל שהנדסת אנוש לא ברמה של רכב גרמני סופר מיני.

נשמע ביקורתי, אבל מאוד מורצה, שוב ביחס למחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי לעדכן.

הרכב ברשותי כבר מעל לחודש,רוב הנסיעות שלי הם חיפה תל אביב בלילה וכבר הגעתי ל 6000 ק"מ,תקופה זמנית כזאת.

בכל מקרה,הרשמים שלי עד לנקודה זו : נסיעה של 100 ק"מ בכביש החוף במהירות של 80-90 קמ"ש יצא לי לתדלק 3.5 ליטר,,,מדהים

במהירות גבוהה מעל 110 קמ"ש הרכב מתחיל לשתות,לא הרבה,,ב 140 הצריכה גבוהה,אבל עדין פחות מבנזין טורבו.

קיבלתי החלטה להחליף שמן ב 10K,כבר התארגנתי על elf-evolution-full-tech-llx-5w30.

על אף הקילומטרז הגבוה ,90 אחוז נעשו בכביש החוף במהירות של 90-120.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה.

קיבלתי החלטה להחליף שמן ב 10K,כבר התארגנתי על elf-evolution-full-tech-llx-5w30.

החלטה טובה למען יאריכון ימיו של המנוע על פני האדמה.

לגבי השמן, אני לא חושב שהשמן לעיל מתאים. לדעתי אתה צריך שמן עם תקן RN0720 גם לגירסה הזו של המנוע.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למנועים האלה צריך C4 בתקן RN0720.

אם תקרה תקלה בתקופת האחריות, אתה תיתן לקרסו סיבה להתנער ממך. ממליץ בחום שלכל הפחות תדאג שישימו לך שמן בתקן המתאים ושהדבר יתועד בהיסטוריית הטיפולים.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, שיהיה בהצלחה.

אני מציע בכל זאת לברר עם המחלקה הטכנית או עם אחד המורשים.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...