Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי בניסאן קשקאי דיזל

yoni2sh
שימו לב! השרשור הזה בן 1642 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קצת רשמים מהחודש האחרון.

אז נתחיל מהמנוע,K9K של רנו,115 כ"ס ומומנט של 27,אני חייב לומר שאני די מרוצה,המנוע חזק ושקט,בפורומים בחו"ל מספרים שהאמינות שלו די גבוהה,,חסכוני ברמה מטורפת,לדוגמא : נסיעה לילית מחיפה לתל אביב על קרוז קונטרול 100 קמ"ש יצא לי 3.5 למאה.

תיבת הילוכים : DCT רטובה 7 הילוכים,מגיבה מאוד מהר,בזחילה בפקק מרגישים את העברה מראשון לשני,אבל לא באופן רציני,אני לא יודע מי מייצר את התיבה הנ"ל ,אבל אשמח לתשובה מהמומחים פה

נוחות נסיעה רכה ביותר,אני גם לא מתפלא,בכל זאת רנו ניסאן,,אבל הרכב לא נדבק לכביש,היא כמו אוניה ששטה,אז לא הייתי ממליץ להשתולל.

העיצוב הפנימי ואיכות החומרים די טובה,לא ברמה של גולף אבל מתקרבת,ההגה נראה פשוט ספורטיבי וכיף.

מה היה השיקול שלי בבחירת הרכב ? : המנוע ,,

זהו,אשמח לתגובות

עריכה אחרונה על ידי yoni2sh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הk9k מככב מבחינת אמינות טובה לפי הפורומים הוא המנוע המוצלח ביותר של רנו בדיזל הצרפתים חזקים לגבי התיבה ממה שאני הבנתי יכול להיות שאני טועה זו תיבה דומה לתיבה בפוקוס שכל פעם אני שוכח את שם היצרן... המנוע 1.5 ליטר מצליח לסחוב את הקשקאי הוא לא כבד יחסית?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב חומר

קודם כל אם מעשנים לא נוהגים.

שנית, יחידת כוח מאוד מוצלחת. אמינה, חסכונית, נעימה ודי חזקה.

לגבי הרכב הוא נחמד. אישית לא היה לי נוח בו אבל זה עניין אינדיבידואלי (אני בעייתי בנושא). כל הקרוסאוברים לא מיועדים להתגרזנות ומכויילים לצד הנוח לשיוט.

תהנה ממנו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת רשמים מהחודש האחרון.

תיבת הילוכים : DCT רטובה 7 הילוכים,מגיבה מאוד מהר,בזחילה בפקק מרגישים את העברה מראשון לשני,אבל לא באופן רציני,אני לא יודע מי מייצר את התיבה הנ"ל ,אבל אשמח לתשובה מהמומחים פה

התיבה מיוצרת על ידי מגנה או גטרג לשעבר, כן זו מהתיבה המפורסמת של הפוקוס (והפיאסטה, ודגמי רנו השונים ועוד יצרנים).

התיבה היא מדגם 7DCT300 בעל מצמדים רטובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אותה חברה,אבל אני לא מאמין שזאת אותה התיבה בדיוק,כלומר הפאוורשיפט.

ברנו לא שמעתי על בעיות בגיר כמו בפוקוס.

סמל יפני,מנוע צרפתי,תיבה גרמנית,סוג של פרנקשטיין ,,,אבל את זה ידעתי

עריכה אחרונה על ידי yoni2sh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

צריכת הדלק שציינת היא על פי שעון הרכב או ל פי בדיקה במשאבה?

לא ברור מה היו הצרכים שלך מהרכב? רק מנוע? ולמה הכוונה במנוע, האם ביצועים חזקים? האם חסכון בדלק?

לגבי רמת החומרים בקשקאי (וגם באקסטרייל), אני התרשמתי שהיא גבוהה מאד, יותר גבוהה מרמת החומרים בגולף.

לעומת זאת לא הצלחתי לסגל תנוחת נהיגה נכונה בקשקאי (וגם לא באקסטרייל עם פנים בעל מבנה זהה) בגובה מושב בינוני, ברך ימין נתקעת בקונסולה המרכזית ומחייבת הזזת מושב הנהג אחורה לתנוחת נהיגה לא נכונה.

כמו כן אין פונקציית אוטו הולד.

ובנוסף מרווח הרגליים במושב האחורי מצומצם.

בשבילי הרכב לא התאים, אבל אם בשבילך רק המנוע היה חשוב אז כל השאר לא רלבנטי ממילא :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברנו לא שמעתי על בעיות בגיר כמו בפוקוס.
יכול להיות שאני מבלבל משהו אבל בתיבה לא התגלו תקלות שחייבו החלפת מוח גיר (ונדמה לי גם מצמדים) בקילומטרז לא גבוהה (40K-70K)?

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי את האקס טרייל אותו מנוע וגיר

צריכת דלק ממוצעת לאורך 50 אלף קמ 1 ל 13 כמעט הכל בינעירוני שכלל עליות לירושלים

מאוורר המנוע שבק חיים ב 40 אקמ

טורבו שבק חיים ב 70 אקמ

גיר שבק חיים במכירה 85 אקמ

הכל באחריות

ממה שהבנתי עומס ופתיחות מהירות לא מומלצות באוטו הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-1.5 דיזל ותיבת כפולת המצמדים רץ כבר שנים בדגמי רנו בארץ.

וקיים אצל המון מוניות ורכבי חברה שנוסעים הרבה קילומטרים.

אם היו בעיות מיוחדות, אז המכירות לא היו גבוהות.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אותו דגם מנוע של הדאסטר.

מעניין שלא בכל רכב שמותקן בו דגם המנוע הזה מרווחי הטיפולים, בדגש על טיימינג, זהים.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי sorvall
ניסוח

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1642 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...